logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Szymon Grzybczyk dołącza do Performance Media

  PR 01.07.2024, przeczytano 427 razy
ilustracja

Do zespołu Performance Media dołączył Szymon Grzybczyk, który obejmuje stanowisko Business Sales Leader. Przechodzi z agencji Feeders.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/szymon-grzybczyk-dolacza-do-performance-media,404848,artykul.html

Szymon Grzybczyk pracuje w branży od 6 lat. Bezpośrednio przed przejściem do Performance Media pracował w agencji Feeders na stanowisku Social Media Team Leader a wcześniej w agencji Tears of Joy jako Head of Creation & Social Media. Doświadczenie zdobywał również m.in. w agencjach Brand Rock i Grupa PRC Holding.

- Przez kilka ostatnich lat tworzyłem i rozwijałem komórki kreatywno-digitalowe w Tears of Joy czy Feeders Agency, współpracując z markami takimi jak CROPP, LEGO, Peugeot, czy Pepsi. Teraz będę miał przyjemność wykorzystywania nabytego know-how w obszarach nowego biznesu dla Performance Media – komentuje Szymon Grzybczyk.

W Performance Media obejmuje stanowisko Business Sales Leader. Jego zadaniem będzie rozwijanie potencjału biznesowego agencji na rynku.

- Z radością witam Szymona na pokładzie Performance Media, w roli Business Sales Leadera. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu w strategii, kreacji i współpracy z dużymi markami, Szymon wniesie istotny wkład w rozwój naszej oferty biznesowej i tworzenie unikalnych pomysłów New Businessowych - dodaje Dariusz Kuchta, Agency Head of Sales w agencji Performance Media.

Źródło: Performance Media

performancemedia.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Awanse w OneMulti
Agencja PR OneMulti wraz z początkiem lipca dokonała wzmocnienia swojego zespołu i awansowała na stanowiska account executive swoich dwóch pracowników – Magdalenę Anisiewicz i Janusza Kotońskiego. Zmiany kadrowe odzwierciedlają strategię firmy skupioną na rozwoju kadr i podnoszeniu jakości usług.
Beata Nowalska poprowadzi marketing Empik Go i Virtualo
Beata Nowalska objęła stanowisko Digital Content Marketing Director w Grupie Empik. Na tym miejscu zastąpiła Jakuba Ambrożewskiego, który pokieruje analogicznym działem w spółce Going (Grupa Empik).
Zmiany w zespole Client Engagement agencji VML
Urszula Zielińska awansowała w strukturach Client Engagement agencji VML. Do zespołu VML dołączył także Bartosz Teresiak. 
VerdeAgency z transferami do działu obsługi klienta, strategii i kreacji
VerdeAgency, agencja założona z początkiem czerwca przez Piotra Potorskiego, Jerzego Przeździeckiego i Jarosława Króla mocno rozbudowuje swoje struktury.
Ewa Traczyk obejmuje stanowisko w OBTK
Do zespołu social media agencji OBTK dołączyła Ewa Traczyk, obejmując stanowisko Senior Social Media Executive. Ewa specjalizuje się w dziedzinie social mediów, digital marketingu oraz public relations. Wnosi ze sobą wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas realizacji projektów dla marek z różnych branż.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764