logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Szymon Marciniak został ambasadorem Mennicy Skarbowej

  PR 15.09.2023, przeczytano 269 razy
ilustracjastrzałka

Jeden z najlepszych sędziów piłkarskich na świecie - Szymon Marciniak – został ambasadorem Mennicy Skarbowej, największej firmy w Polsce sprzedającej złoto inwestycyjne oraz inne metale szlachetne, spółki notowanej na rynku NewConnect, Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. W ramach wspólnych działań zaplanowano szeroko zakrojoną kampanię reklamową pn. „Twoja decyzja na wagę złota ” z udziałem międzynarodowego polskiego sędziego piłkarskiego, który prowadził między innymi finał mundialu w 2022 roku i finał Ligi Mistrzów w 2023 r. Komunikacja będzie prowadzona w największych polskich stacjach telewizyjnych oraz radiowych, mediach online (w tym VOD) oraz za pomocą reklamy zewnętrznej. Kampania z udziałem Szymona Marciniaka jest zorientowana na wzmocnienie wizerunku i świadomości marki. Ma ona także podkreślać bezpieczeństwo inwestycji w złoto.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/szymon-marciniak-zostal-ambasadorem-mennicy-skarbowej,401387,artykul.html

Spot reklamowy pn. „Twoja decyzja na wagę złota” rozpoczyna szeroko zasięgową, ogólnopolską kampanię reklamową, która będzie prowadzona od 15 września br. Celem kampanii z udziałem znanego sędziego piłkarskiego - Szymona Marciniaka - jest zwiększenie rozpoznawalności Mennicy Skarbowej oraz przedstawienie złota jako trafnej i bezpiecznej inwestycji na przyszłość.

Na rynku obserwujemy coraz większą konkurencję. Liczymy, że wybór tak znanej postaci wśród Polaków, jaką jest sędzia piłkarski - Szymon Marciniak, zwiększy rozpoznawalność naszej marki, a także poszerzy grono naszych klientów między innymi o zapalonych kibiców piłki nożnej. Zależało nam, aby Ambasador marki odzwierciedlał nasze wartości i charakter firmy. Szymon Marciniak jest profesjonalistą, podejmującym na boisku nieraz trudne, lecz trafne decyzje. Realizując kampanię pn. „Twoja decyzja na wagę złota” chcemy utrwalić w świadomości Polaków fakt, iż złoto jest dobrą i najbardziej bezpieczną inwestycją. Proszę zauważyć, że lokata w kruszec nie wymaga tak specjalistycznej wiedzy w porównaniu do inwestycji na giełdzie i we wszelkiego rodzaju produkty kapitałowe. Analizując dane długoterminowe - trend wartości złota jest rosnący. Inwestować w złoto może praktycznie każdy, bariera wejścia jest relatywnie niska i wynosi (w zależności od kursu dolara) około 300 zł. Jednak, w świadomości zbiorowej, nadal panuje przekonanie, że zakup złota to inwestycja tylko dla osób zamożnych. Chcemy edukować społeczeństwo w tym zakresie i wierzymy, że w przyszłości brak złota w portfelu inwestycyjnym będzie po prostu passé – mówi Jarosław Żołędowski, Prezes Mennicy Skarbowej.

Szymon Marciniak, według Międzynarodowej Federacji Historyków i Statystyków Futbolu, to najlepszy sędzia piłkarski na świecie w 2022 roku. Od 2011 arbiter międzynarodowy, od 20 lipca 2015 sędzia klasy UEFA i najwyżej oceniany polski arbiter. Regularnie prowadzi mecze Ekstraklasy, Pucharu Polski, Ligi Mistrzów, Ligi Europy, zagraniczne spotkania ligowe oraz mecze międzypaństwowe.

- Zarządzanie drużynami, przebiegiem meczu, a nawet atmosferą panującą na murawie jest ważnym procesem, który wpływa na jakość zawodów i zachowanie zawodników. Tak samo ważne jest zarządzanie finansami w każdej rodzinie. Mam nadzieję, że moje wsparcie dla doświadczonej, od lat obecnej na polskim rynku Mennicy Skarbowej, pomoże większej grupie naszych rodaków odkryć nowy, długoterminowy i co ważne bezpieczny cel inwestycyjny jakim jest złoto inwestycyjne. – komentuje międzynarodowy sędzia piłkarski Szymon Marciniak.

Spot reklamowy pn. „Twoja decyzja na wagę złota” w formacie 30 i 15 sekund zostanie wyemitowany w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych i radiowych. Działania będzie wspierać kampania billboardowa oraz szeroka komunikacja w Internecie. Za przygotowanie, wdrożenie i prowadzenie nowej kampanii marketingowej jest odpowiedzialna agencja ITBC Communication, a za kreację spotów reklamowych agencja Grandesi.

Źródło: Mennica Skarbowa

www.mennicaskarbowa.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Badanie rynku upominków reklamowych PIAP – zmiany, trendy, narzędzia marketingowe
Polska Izba Artykułów Promocyjnych PIAP zaprasza przedstawicieli branży marketingowej do wzięcia udziału w dwóch badaniach, które rzucą światło na branżę artykułów promocyjnych jako skutecznego narzędzia marketingowego oraz omówią jej perspektywy w obliczu zmian w gospodarce – edycja 2023.
Roland DG Versastudio BN2: nowe plotery dla małych firm
Roland DG, producent wielkoformatowych ploterów atramentowych i drukująco-tnących, ogłosił wprowadzenie do swojej oferty atramentowych ploterów drukująco-tnących VersaSTUDIO BN2-20 i BN2-20A. Wraz z tą premierą firma Roland DG zamierza zdemokratyzować profesjonalną produkcję grafiki, zapewniając biurom domowym i małym firmom dostęp do najnowocześniejszej technologii druku, na...
Marka Krispol podjęła współpracę z Aluprof w kampanii pod hasłem Cichy luksus
Mniej znaczy więcej – taką zasadą kierował się Ludwig Mies van der Rohe, prekursor minimalizmu w architekturze. Definicja luksusu zmienia się tak, jak ewoluuje świat wokół nas. Kiedyś luksus był synonimem przepychu i zamożności. Dziś wyróżnikiem dobrego gustu w architekturze jest zrównoważone budownictwo, najwyższa jakość zastosowanych materiałów oraz indywidualnie...
Barceló Warsaw Powiśle pokazuje wnętrza z historycznymi artefaktami
Hotel Barceló Warsaw Powiśle zaprezentował się w pełnej odsłonie. 151 pokoi, jeden z najpiękniejszych widoków na wschodnią panoramę Warszawy prosto z zewnętrznego basenu na dachu, a przede wszystkim – unikalne wnętrza, w których poszczególne elementy nawiązują do kompleksu Elektrowni Powiśle, którego hotel jest częścią. Oświetlenie...
Ogromny świetlny kalejdoskop na rynku Manufaktury – Light Move Festiwal
Tradycyjnie Manufaktura włącza się w trasę Light Move Festiwalu. Tym razem, na Rynku Włókniarek Łódzkich stanie monumentalna instalacja świetlno-muzyczna, która rozświetli zabytkowe, ceglane budynki.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764