logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Szymon Wiechetek odpowiada za promocję Muratora

  PR 29.06.2020, przeczytano 146 razy

Szymon Wiechetek awansował na stanowisko Brand Managera i przeszedł z działu marketingu Wnętrza i Profesjonaliści do działu marketingu Budowa w spółce TIME SA.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/szymon-wiechetek-odpowiada-za-promocje-muratora,387588,artykul.html

Szymon Wiechetek odpowiada za planowanie i realizację strategii promocyjnej miesięcznika „Murator”, Numerów Specjalnych, wydań cyfrowych oraz serwisu Murator.pl. Jego zadaniem będzie zwiększenie świadomości na temat rozwiązań online'owych, funkcjonujących pod marką Murator.

Z Grupą ZPR Media związany jest od lutego 2017 roku. Dotychczas pełnił obowiązki specjalisty ds. marketingu i odpowiadał za promocję tytułów wnętrzarskich „M jak Mieszkanie”, „Moje Mieszkanie”, „Dobre Wnętrze”, serwisu Urzadzamy.pl, miesięcznika i serwisu „Architektura-murator” oraz publikacji dla profesjonalistów: „Informator Budowlany” i „Informator Instalacyjny”. Produkty te obsługiwane są przez dział marketingu Wnętrza i Profesjonaliści, którego dyrektorem jest Anna Wróblewska.

Szymon Wiechetek ukończył studia magisterskie z Logistyki Mediów na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie uczęszcza na studia podyplomowe Salesforce CRM i Marketing Automation realizowane na Akademii Leona Koźmińskiego.

Źródło: Grupa ZPR Media

www.grupazpr.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Przez pandemię wydawcy stracili nawet do 80 proc. przychodów z reklam
Dziennik „The Los Angeles Times” już w kwietniu informował, że stracił ponad 1/3 swoich dochodów z reklam. O załamaniu wpływów z ich sprzedaży pisał też brytyjski „The Economist” i inne światowe dzienniki. Problemy nie ominęły również polskiego rynku: w trakcie lockdownu sprzedaż drukowanych gazet i magazynów spadła, a utrata wpływów reklamowych sięgnęła od...
Wydawcy prasowi razem na temat digitalizacji
Pięciu czołowych wydawców prasowych w Polsce spotkało się, aby przedyskutować kierunki działania związane z transformacją cyfrową, która wyraźnie przyspieszyła w wyniku epidemii. Debata odbyła się podczas konferencji „Cyfrowa gospodarka – ewolucja czy rewolucja po COVID-19”, zorganizowanej przez e-Kiosk SA, lidera na rynku prasy cyfrowej w Polsce.
Gazeta.pl wraz z Goethe-Institut w Warszawie rozpoczynają wspólny projekt „Oto Niemcy”, na który składają się reportaże o życiu codziennym i aktualnych problemach za zachodnią granicą. Reporterzy i reporterki z Polski, m.in. Joanna Strzałko, Bartosz Józefiak i Dorota Salus, przyjrzą się stereotypom na temat Niemców. Pierwszy materiał o pracy „złotych rączek” ukaże...
Już jutro, 1 lipca br. na Gazeta.pl gratka dla wszystkich fanów muzyki – w portalu, jednocześnie z premierą w mediach społecznościowych, zaprezentowany zostanie singiel tegorocznej edycji Męskiego Grania. Gazeta.pl wraz z portalami Wyborcza.pl i WysokieObcasy.pl oraz spółką AMS z Grupy Agora zajmą się również promocją projektu.
AMS wygrał przetarg na obsługę dwóch pakietów wiat przystankowych w Gdańsku
23 czerwca 2020 r. Gdański Zarząd Dróg i Zieleni poinformował o rozstrzygnięciu przetargu na dzierżawę wiat przystankowych. W jego wyniku AMS został operatorem dwóch pakietów wiat, co zapewni ciągłość działań reklamowych dla klientów spółki na najbliższe piętnaście miesięcy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764