logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

WEBINAR: Tajniki transferu tonerowego

  PR 07.05.2020, przeczytano 1917 razy

Prezentacja poświęcona jest podłożom wykorzystywanym w technologii termotransferu tonerowego. Ekspert API.PL wyjaśnia, co to jest toner, jak wygląda proces druku oraz, w jaki sposób wykorzystać właściwości toneru, w procesie termotransferu na tekstylia i podłoża twarde.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/tajniki-transferu-tonerowego,386925,artykul.html

Prezentowane są również inne niż termotransfer zastosowania druku tonerowego, takie jak: wydruki biurowe, materiały prezentacyjne, etykiety samoprzylepne, etykiety specjalne, kartony i papiery ozdobne. Omówione są gotowe produkty wykonane przy użyciu papierów termotransferowych i water-slide.

W dalszej części prezentacji zademonstrowane zostały drukarki OKI, z podziałem na ich poszczególne typy, a przy tej okazji również transfer hybrydowy, łączący wydruk cyfrowy z sitodrukiem. Dodatkowo pokazane zostały inne maszyny niezbędne do właściwego działania technologii.

Zalety technologii w stosunku do sitodruku, DTG i flexów wycinanych i drukowanych znalazły się w podsumowaniu prezentacji.

Webinar prowadzi Karol Rzepus – Business Development Manager w obszarze termotransfer cyfrowy i druk DTG.

  • Webinarium powstało w ramach konsultacji online „Praktycznie o Druku”. Szczegółowy harmonogram konsultacji online Praktycznie o Druku znajduje się na naszej stronie: https://www.api.pl/praktycznie-o-druku/

Źródło: API.PL

www.api.pl


avatar użytkownika
+ + + + +

Tekst opublikował użytkownik: api_pl

(API.PL Sp. z o.o.)

api_pl o sobie:

API.PL – jest bezpośrednim importerem maszyn i materiałów do sitodruku i druku wielkoformatowego. Zapewnia klientom wysoką jakość produktów w atrakcyjnej cenie. Firma stale rozszerza ofertę, aby sprostać zmieniającym się oczekiwaniom branży i rynku poligraficznego. W ofercie API.PL znajdą się maszyny i farby do sitodruku renomowanych światowych producentów, a także szeroka gama ploterów ekosolwentowych, sublimacyjnych, UV oraz tusze, media do druku oraz programy RIP.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Farby wodne włoskiej firmy Achitex Minerva
Klasyczne farby wodne włoskiej firmy Achitex Minerva to najpopularniejsze produkty z oferty farb sitodrukowych API.PL. Firma od ponad 70 lat działa na rynku druku tekstylnego. Ma globalny zasięg. Oprócz farb, produkuje również zagęstniki, żywice i pigmenty. Zapraszamy na kolejne webinarium przygotowane w ramach projektu „Praktycznie o druku”
Druk sitowy farbami metalicznymi i odblaskowymi
Webinarium API.PL przygotowane w ramach konsultacji online „Praktycznie o Druku”, poświęcone jest prezentacji sitodrukowych farb metalicznych i odblaskowych. Prezentacja przeznaczona jest dla osób poszukujących nowych i ciekawych rozwiązań i możliwości realizacji nawet najtrudniejszych zleceń w zakresie sitodruku i zdobieniu odzieży.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764