logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

PORADA: Tanie plotery Masterplot - czy warto?

   31.05.2007, przeczytano 18046 razy

Chciałem się zapytać czy nie spotkał się Pan z ploterami Masterplot oferowanymi na Allegro po niewiarygodnie niskich cenach, np: 1250 mm szerokość cięcia - 3660 zł brutto. Będzie mi miło otrzymać jakąkolwiek informację dot. tego sprzętu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/tanie-plotery-masterplot---czy-warto,5643,artykul.html

ODPOWIEDŹ:
No cóż, wołania o sterowniki czy poradę w sprawie tych ploterów jest powszechnie "słyszalne" w internecie. Opinie też. Jeśli szuka Pan sprzętu do zabawy w wolne zimowe wieczory to polecam. Jest się czym zająć. Nie będzie się Pan czuł też samotny, bo urządzenie jest dosyć głośne.

Kiedyś na pierwszych Rolandach można było rysować melodie. Nie, to nie pomyłka - rysować! Silniczki wydawały całą gamę dźwięków w zależności od kąta i prędkości pracy noża. Wydaje mi się, że Masterplot też to potrafi.

A tak już na poważnie, bałbym się kupić do pracy ploter który kosztuje 3000 zł netto. Od niezawodnej pracy tego urządzenia zależy przecież Pańska reputacja i zarobki. Moim zdaniem pojęcie tanio i dobrze nigdy nie idą w parze.


avatar użytkownika
+ + + + + +

Tekst opublikował użytkownik: Krzysztof WolskiKrzysztof Wolski o sobie:

Kompetencje:
- rodzaje i właściwości folii samoprzylepnych
- techniki nanoszenia folii
- wycinanie grafiki ploterem
- reklamy z folii na pojazdach

Więcej informacji o użytkowniku

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
,

To tani syf. Ploter nie docina i jest bardzo wolny. Szybko go zwróciłem (na szczęście miałem tę możliwość). Polecam Pume. Dobra za przyzwoite pieniądze.

,

Ja kupile Tani ploter "graphtec" i jest lepszy niz niejeden "sumasign" polecam

avatar użytkownika
,

Też kiedyś miałem takie pytanie i nie znalazłem do tej pory sensownych opinii o tym sprzęcie.
Zaryzykowałem i kupiłem. Ja używam go max kilka razy w tygodniu, dość mało to do takiej pracy może być. Jakość wycinania super, cena niska i to tyle zalet.
Głośny, sterowniki są i nawet tnie teraz tak jak ja chcę (wszystkie wymary folii wklepuję z palca). Nie puszczam projektów dłuższych niż 2 metry.
Zapomnij o czymś takim jak cięcie po obrysie i innych udogodnieniech.
Mój już zarobił na siebie, jak się popsuje to gupuję Graphteca lub Summe.

avatar użytkownika
,

TEGO TYPU PLOTERY KOSZTUJą W CHINACH OD PRODUCENTA 350 DOLARóW WRAZ Z OPROGRAMOWANIEM 112CM SZEROKOśCI A BEZ OPROGRAMOWANIA 278$
A O SZEROKOśćI 136CM 140$ I ODPOWIEDNIO 286$ WIęC CZEGO CHCIEć WIęCEJ ZA Tą CENE
JAK KTOś JEST ZAINTERESOWANY TO ZAPRASZAM

avatar użytkownika
,

witam
jestem zainteresowany prosze o kontakt
pholyst@interia.pl
  

avatar użytkownika
,

Kategorycznie odradzam. Posiadam urządzenie ploteropodobne firmy Masterplot. W moim odczuciu powinno się nazywać Stolecplot - adekwatnie do mozliwości i jakości jakie ofaruje to coś...

Najnowsze w tym dziale

Wykorzystanie prac stworzonych dla agencji we własnym portfolio
Dostałam propozycję pracy dla agencji reklamowej. Będę jednak też nadal tworzyła jako freelancer. Czy mogę wykorzystywać przygotowane dla agencji materiały w moim portfolio?
„Dama z Łasiczką” w reklamie piwa: Jak zdobyć zgodę?
Chcę wykorzystać „Damę z łasiczką” do plakatu reklamującego piwo. Od kogo mogę uzyskać na to zgodę?
Odszkodowanie za zmiany w projekcie plakatu
Zaprojektowałam serię plakatów na festiwal filmowy. Zaakceptowali mój projekt i zapłacili mi wynagrodzenie. Niedawno zostały opublikowane, wiszą też na słupach ogłoszeniowych. Proporcje oraz kolorystyka zostały zmienione i w konsekwencji dalece odbiegają od przygotowanych przez mnie projektów. Nie pytali mnie o zgodę, czy w związku z tym mogę żądać odszkodowania?
Czy do oklejenia auta lepiej można zastosować folię odblaskową wylewaną Oralite 5400? Czy jest trwalsza niż Reflekton? Na samochodzie jest małe przetłoczenie ale to nie przeszkadzało przy klejeniu. Chodzi mi o trwałość i odporność na warunki pogodowe.
Mam do oklejenia kaseton podświetlany z pleksi przezroczystej. Logo klienta jest dosyć proste: czarne tło i biały napis. Jak przykleić od środka czarne tło z wyciętym napisem przy pomocy folii transportowej? Na mokro czy na sucho? Jeśli na mokro to jaki środek do tego użyć?
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764