logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Tapety do druku wielkoformatowego Hanzwall w Sico Polska

  PR 28.05.2014, przeczytano 8842 razy

Wprowadzając tapety HanzaWall, Sico Polska poszerza ofertę materiałów z serii Deco Line dedykowanych do realizacji typu Interior Design. Gama produktów HanzaWall to winylowe tapety ścienne na podkładzie flizelinowym i papierowym.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/tapety-do-druku-wielkoformatowego-hanzwall-w-sico-polska,21765,artykul.html

Produkty te są na tyle wszechstronne, że idealnie nadają się do druku atramentami solwentowymi, eko-solwentowymi, UV i lateksowymi.

Zostały powleczone specjalną warstwą o wyjątkowych właściwościach w druku typu inkjet. Powłoka sprawia, że zachowując wysokiej jakości zadruk, tapety posiadają cechy „zmywalnej”, pozwalające na usuwanie delikatnych i umiarkowanych zabrudzeń.

W stałej ofercie SICO Polska znajdują się dwa najpopularniejsze wykończenia tapet:

 • HanzaWall Sand FL
 • HanzaWall Smooth FL

w nawoju o szerokości: 130cmx50mb.

Pozostałe wykończenia w wersji flizelinowej i papierowej:

 • Hanzawall Sand
 • Hanzawall Smooth
 • Hanzawall Dust
 • Hanzawall Canvas
 • Hanzawall Fine Canvas
 • Hanzawall Brush
 • Hanzawall Fine Plaster
 • Hanzawall Stucco
 • Hanzawall Fresco

dostępne na zamówienie specjalne.

SICO Polska posiada w ofercie sprzedaży maszynę lateksową JV400 LX – ekologiczną technologię przyszłości dedykowaną szczególnie w realizacjach typu Interior Design ze względu na brak szkodliwych związków chemicznych i przyjaznej środowisku.

Źródło: SICO Polska


avatar użytkownika
+ + + +

Tekst opublikował użytkownik: sicosicosicosico o sobie:

SICO Polska została utworzona w 2000 roku jako firma „córka’’ belgijskiej spółki Sico Screen Inks NV, producenta farb sitodrukowych.
Od 05.2012 roku udziały w SICO Polska są w 100 % objęte przez kapitał polski.
Od 2004 roku SICO Polska konsekwentnie zdobywa rynek cyfrowy w Polsce oferując coraz większą gamę mediów, atramentów i urządzeń wykorzystywanych przez drukarnie cyfrowe. Nie bez znaczenia jest wysoka jakość oferowanych przez SICO Polska usług serwisowych w zakresie cyfrowych ploterów drukujących LFP.
Przez te minione lata setki drukarń cyfrowych i zakładów sitodrukowych przekonało się o wysokiej jakości oferowanych przez SICO Polska produktów. Wszyscy klienci doceniają w SICO Polska indywidualne podejście do klienta.

SICO Polska podążając za nowymi trendami pojawiającymi się w komunikacji wizualnej, poligrafii i reklamie systematycznie poszerza gamę oferowanych produktów, w tym wysokiej jakości mediów i atramentów do druku solventowego i sublimacji oraz maszyn Mimaki i kalandrów MontiAntonio.

SICO Polska zorientowana jest przede wszystkim na potrzeby klienta i jego obsługę na terenie całego kraju. Aby temu sprostać Sico posiada biura sprzedaży w Warszawie (centrala), Bydgoszczy, Gdańsku, Krakowie i Łodzi, a także sieć dystrybutorów na terenie całej Polski.

Firma SICO Polska została wyróżniona godłem Gazeli Biznesu przyznawanym przez redakcję Pulsu Biznesu dla najbardziej dynamicznych firm w polskiej gospodarce, jest również członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sitodruku i Druku Cyfrowego.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

Tapety do druku solwentem ?!
Chyba czegoś nie rozumiem...

avatar użytkownika
,

Witam,
jest to tapeta z powleczeniem (coating) pozwalającym na drukowanie w ploterze szerokoformatowym (druk z roli) atramentami solwentowymi, ecosolwentowymi, UV oraz atramentami lateksowymi. W razie pytań proszę o kontakt z naszym Opiekunem Produktu - Markiem Bociańskim tel. 604 300 459.
  

avatar użytkownika
,

czy można otrzymać próbki materiału?  

avatar użytkownika
,

tak, zapraszam do kontaktu z oddziałem SICO, który jest najbliżej Pana.   

avatar użytkownika
,

Ja też bym mógł prosić o próbki?

avatar użytkownika
,

dziękujemy bardzo za zainteresowanie! Proszę o kontakt z oddziałem SICO, który jest najbliżej Pana.  

Najnowsze w tym dziale

IAA Power Hour: wszystko co najważniejsze o influencer marketingu
Trendy w influencer marketingu były tematem drugiego panelu IAA POWER HOUR, który odbył się w środę 18 maja i był transmitowany na żywo ze studia RASP. Podczas spotkania swoją wiedzą i inspiracjami podzielili się: Iwona Piwek, YouTube Sales Head, Google Poland, Adam Nowakowski, Creative Agency Partner CEE, Meta, Marcin Gruszka, Head of Communications, Allegro oraz Jacek...
Puma i Manchester City prezentują nowy zestaw domowy na sezon 2022/23
PUMA zaprezentowała dziś strój domowy Manchesteru City na sezon 2022/23, głównymi inspiracjami do zaprojektowania stroju był skład „The Citizens” z końca lat 60. oraz jeden z jego liderów, ikona klubu – Colin Bell.
STS, sponsor strategiczny Lecha i największa polska firma bukmacherska, zdecydował na ostatni mecz sezonu 2021/2022 o zmianie swojego logo na froncie koszulek na specjalnie zaprojektowany napis z okazji zdobycia mistrzostwa Polski przez poznańską drużynę. – Pomysł STS bardzo nam się spodobał i od razu przystąpiliśmy do pracy, by zdążyć na mecz z Zagłębiem Lubin -...
Unique One powiększa Zarząd
Agencja UNIQUE ONE powiększyła struktury Zarządu o trzy nowe osoby: Aleksandrę Izraelską, Emilię Kostkę i Macieja Olszankę. Grzegorz Bonder niezmiennie pozostaje na stanowisku Prezesa Zarządu.
Kampania Great Hair Stories dla Resibo od agencji Os3 i studia Warsaw Production
oS3 jako agencja wiodąca marki Resibo, odpowiada za komunikację wprowadzającą linię naturalnych kosmetyki do włosów. Kampania Great Hair Stories wspiera wejście marki w nową kategorię produktów do włosów, z zestawem szamponów, odżywek i serum na końcówki. Produkty to efekt dwóch lat pracy marki z technologami i trychologami. Każdy produkt posiada unikalną formulację,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764