logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Targi Film Video Foto 2012 za nami

  PR 03.04.2012, przeczytano 1115 razy

15. jubileuszowa edycja Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video - FILM VIDEO FOTO dobiegła końca. To największe i najważniejsze wydarzenie branżowe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej w tym roku odwiedziło 14 000 osób. 150 wystawców po raz pierwszy zaprezentowało swoje produkty, najlepszy sprzęt oraz usługi w nowym obiekcie targowym - Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym przy alei Politechniki 2 w Łodzi.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/targi-film-video-foto-2012-za-nami,15154,artykul.html

Obok możliwości zapoznania się z najnowszą ofertą rynkową wystawców, odwiedzający FVF 2012 skorzystali także z bogatego cyklu warsztatów, seminariów, prezentacji, spotkań i wystaw fotograficznych. Już dziś organizatorzy Targów FVF zapraszają na kolejną edycję do Łodzi, która odbędzie się 21-23 marca 2013 roku w tym samym miejscu – CKW przy Alei Politechniki 2.

Jubileuszowa 15. edycja Targów FVF już za nami. Tegoroczne targi wzbudziły zainteresowanie nie tylko ze względu na nowości rynkowe prezentowane przez polskie oraz największe światowe firmy. Odwiedzający mogli podziwiać również nowoczesne i komfortowe wnętrza nowego Centrum Konferencyjno-Wystawienniczego, które umożliwiło wystawcom zaprezentowanie swoich produktów na najwyższym poziomie. W jednym miejscu, w trakcie trzech dni można było zobaczyć i poznać między innymi sprzęt fotograficzny, video, oświetleniowy, peryferia i akcesoria dla fotografów i filmowców, ramki, albumy, artykuły i usługi poligraficzne a także porozmawiać z wydawcami ulubionych branżowych mediów.

150 firm z kraju i zagranicy, zapewniło wiele atrakcji dla 14 000 osób, w tym profesjonalistów, amatorów, pasjonatów fotografii oraz młodzieży szkolnej. W trakcie trzech dni targów akredytowało się 215 dziennikarzy, z których większość na bieżąco relacjonowała przebieg targów. Bogaty program warsztatów, seminariów oraz spotkań autorskich, które odbywały się nieustająco, zgromadziły rzeszę entuzjastów, a 15 000 osób, które z różnych powodów nie mogło uczestniczyć w imprezie, dzięki Bankier.tv i Fotograficznemu Programowi bez Nazwy, wzięło interaktywnie udział w 8-mio godzinnych relacjach na żywo wprost z FVF 2012.

Jak co roku, Targi FILM VIDEO FOTO wręczyły medale oraz wyróżnienia dla najlepszych produktów prezentowanych na targach. Członkowie Jury przyznali 7 wyróżnień i 8 medali.

W dziale FOTO:
Medale FILM VIDEO FOTO

 • Dla firmy Foto-Nova Sp. z o.o. (dystrybutora firmy Canon Inc.) za cyfrową lustrzankę Canon EOS 5 D Mark III
 • Dla firmy Nikon Polska za Nikon D800
 • Dla firmy Epson Europe BV Oddział w Polsce za Epson Digigraphie - technologię druku kolekcjonerskich dzieł sztuki
 • Dla firmy RCS Systemy Komputerowe 2 s.j. Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Wacom za Rodzinę profesjonalnych tabletów piórkowych WACOM Intuos 5

Wyróżnienia

 • Dla firmy Epson Europe BV Oddział w Polsce za drukarkę EPSON L800
 • Dla firmy Sony Europe Ltd. za Sony NEX-7
 • Dla firmy FOTO-7 s.c. (dystrybutora firmy Manfrotto) za SNAKE ARM
 • Dla firmy FOTO-7 s.c. (dystrybutora firmy Manfrotto Bags Ltd.) za Plecak KATA BUG-255 UL


W Dziale VIDEO:
Medale FILM VIDEO FOTO

 • Dla firmy BEiKS BiK Machulski Sp. J. (dystrybutora firmy Sony Corporation) za Kamerę Sony NEX-FS100
 • Dla firmy BEiKS BiK Machulski Sp. J. (dystrybutora firmy Canon Inc.) za Kamera Canon EOS C300
 • Dla firmy WAMM A.Wiącek (dystrybutora firmy NewTek) za NewTek TriCaster TCXD450 Extreme z konsolą CS450
 • Medal za produkt polski
 • Dla firmy FOTON Tomasz Górski za F-RING dźwignię manualnej regulacji ostrości

Wyróżnienia

 • Dla firmy Stabi Krzysztof Niezgoda za Stabi-fly junior - system stabilizacji kamer i aparatów do 4,5 wagi
 • Dla firmy PROLITE za PROLITE EFF-1 elektroniczny follow focus do kamer i aparatów DSLR
 • Dla firmy NESKE Waldemar Neske za Lampę diodową Multicolor II


Kolejne targi FVF już za rok. Organizator Targów FILM VIDEO FOTO - Międzynarodowe Targi Łódzkie już dziś zaprasza wszystkich zainteresowanych na przyszłoroczną 16. edycję Targów, która odbędzie się w dniach 21-23 marca 2013 r. w hali targowej Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym przy alei Politechniki 2 w Łodzi.

Źródło: Międzynarodowe Targi Łódzkie

www.mtl.lodz.pl/fvf

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
brak ikonki
,

Było ciekawie, chociaż targi zostały zdominowane przez producentów fotoksiążek. Można powiedzieć, że była to oferta skierowana głównie do fotografów ślubnych. Z ciekawostek można było zobaczyć "suche" minilaby Epsona oraz Noritsu.

Najnowsze w tym dziale

Firma LG prezentuje w Londynie projekty artystyczne inspirowane technologią OLED
Firma LG Electronics rozpoczyna w Londynie serię inicjatyw artystycznych w ramach swojej kampanii „SELF-LIT”. W tym tygodniu zaprezentuje światu nowy gatunek – Sztukę LG OLED wykorzystującą technologię samoświecących pikseli.
Młodzi sportowcy w lifestyle’owej kampanii marki New Balance
Do grona ambasadorów New Balance dołączyli kolejni młodzi obiecujący lekkoatleci: średniodystansowiec Kacper Lewalski oraz sprinter Patryk Grzegorzewicz. Wraz z innym ambasadorem, Krzysztofem Różnickim, zostali twarzami jesiennej kampanii New Balance.
Oknoplast wdraża zupełnie nowy wymiar komunikacji
Pozycja lidera w branży okiennej to nie tylko zapewnianie produktów najwyższej jakości, bezpiecznych, zgodnych z aktualnymi trendami i o wysokim poziomie designu. Pionierzy rynku skupiają się przede wszystkim na preferencjach swoich odbiorców, dla których produkty okienne są często czymś więcej, niż koniecznym dopełnieniem fasady. Nowa kampania OKNOPLAST jest...
Launch najnowszej gry Vile Monarch
14 października do sprzedaży trafił najnowszy produkt wypuszczony na rynek globalny przez game developera Vile Monarch. W grze fabularnej Growing Up gracz kieruje życiem postaci od dzieciństwa po dorosłość. Wyspecjalizowana w gaming marketingu Next Level Agency odpowiadała za strategię i realizację komunikacji (Discord, Twitter, Facebook).
Jak mierzymy content marketing?
Stowarzyszenie Content Marketing Polska sprawdziło, jak marketerzy w Polsce analizują treści i na jakie wskaźniki zwracają uwagę. Oto, co uwzględniają oni przy ocenie działań contentmarketingowych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764