logo
WIADOMOŚCI

Targi Gift Show Poland 2017: Zapisy

Mateusz Zawiślak   18.05.2017, przeczytano 2801 razy
ilustracjastrzałka

Trwają zapisy na III edycję Gift Show Poland – największych targów branży upominkowej w Polsce. Wydarzenie odbędzie się w dniach 26-28 maja br. w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, które znajduje się przy ul. Marsa 56c. Na przedsiębiorców będą czekały liczne atrakcje – wśród propozycji nie zabraknie konkursów, a także wartościowych konferencji i prezentacji


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/targi-gift-show-poland-2017:-zapisy,32526,artykul.html

Priorytetem dla organizatorów targów Gift Show Poland jest spełnienie oczekiwań odwiedzających, jak również wystawców. Właśnie dlatego co roku na uczestników wydarzenia czeka rzetelna dawka merytorycznej wiedzy i przygotowane specjalnie atrakcje.

Konkurs dla wystawców

Podczas tegorocznego wydarzenia, z myślą o wystawcach z kraju i zagranicy, po raz trzeci odbędzie się konkurs The Best Gift of the Year 2017. Organizatorem konkursu jest magazyn branżowy scann.R przy aktywnym współudziale Międzynarodowych Targów Polska Sp. z.o.o. oraz firmy Pol-Chin. Do udziału w konkursie może się zgłosić każda firma, która uczestniczy w wydarzeniu. Wystarczy zgłosić produkt do oznakowanego punktu na hali targowej. Dla firm, które podczas targów będą wystawcami oraz dla członków Polskiego Stowarzyszenia Branży Prezentowej udział w konkursie jest bezpłatny. Nagrody zostaną przyznane w czterech kategoriach: najlepszy produkt dla każdego, najlepszy produkt do biura, najbardziej kreatywny pomysł oraz najpopularniejszy produkt. Nagrody najlepszym produktom przyznają eksperci z branży, zostanie także przyznana nagroda od publiczności.

Konferencje i prezentacje

Firmy, które nie planują uczestniczyć w wydarzeniu jako wystawca, mogą wziąć udział w licznie przygotowanych konferencjach oraz prezentacjach. Na szczególną uwagę zasługuje Prezentacja Branży Zabawkarskiej, która odbędzie się pierwszego dnia targów o godz. 12.00. Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane m.in. elektroniczne roboty, drony czy lalki interaktywne.

Targi odwiedzają osoby związane z rynkiem, dlatego stanowią okazję do spotkań z obecnymi klientami oraz budowania ich lojalności. To także szansa na zwiększenie rozpoznawalności marki oraz dotarcie z ofertą do potencjalnych klientów. Organizatorzy zapraszają biznes do odwiedzenia tegorocznych targów.

Źródło: Gift Show Poland

www.giftshow.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Styczeń 1999. Boje o Encada: Visitronics walczy z Atrium, Océ szuka pomysłów
Rok 1999 rozpoczęliśmy – a jakże! - śledząc boje na rynku ploterów drukujących. W tym czasie nie było to jeszcze obowiązkowe wyposażenie pracowni reklamowych, z których wiele bazowało nadal na technice cięcia folii. Jednak dla obserwatorów rynku reklamy wizualnej było jasne, że przyszłość należy właśnie do drukarek wielkoformatowych. Encad był wówczas...
Firma Lexmark International, Inc. przedstawiła właśnie nową generację monochromatycznych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych przeznaczonych dla klientów biznesowych. Produkty zostały wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne, pozwalające na jedyne w swoim rodzaju połączenie niezawodności, produktywności i bezpieczeństwa.
Marka Familijne startuje z kampanią pod hasłem „Mus je schrupać”
W ramach kampanii „Mus je schrupać” emisję spotów reklamowych zaplanowano do 19 sierpnia br. w zasięgowych stacjach telewizyjnych (TVP, Polsat, TVN). Równolegle będą prowadzone aktywności w kanałach social media i kampania digitalowa. Przewidziano także reklamy w prasie branżowej.
Nowa Gwiazda w mieście - polska kampania przedstawicielstwa Mitsubishi
Pod hasłem "Nowa gwiazda w mieście" wystartowała ogólnopolska kampania reklamowa firmy Mitsubishi Motors wprowadzająca na nasz rynek odświeżony model - Mitsubishi Space Star 2018. Działania reklamowe mają na celu budowanie wizerunku modelu oraz wyróżnienie auta w oparciu o wartości marki i jego japoński charakter. Kampania została całościowo zrealizowana przez polski oddział...
Opus B: Ćwierćwiecze za nami
W tym roku świętujemy swoje 25 urodziny.
 
niedziela 24.06.2018, 70 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone