logo
WIADOMOŚCI

Targi Gift Show Poland 2017: Zapisy

Mateusz Zawiślak   18.05.2017, przeczytano 2601 razy
ilustracjastrzałka

Trwają zapisy na III edycję Gift Show Poland – największych targów branży upominkowej w Polsce. Wydarzenie odbędzie się w dniach 26-28 maja br. w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, które znajduje się przy ul. Marsa 56c. Na przedsiębiorców będą czekały liczne atrakcje – wśród propozycji nie zabraknie konkursów, a także wartościowych konferencji i prezentacji


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/targi-gift-show-poland-2017:-zapisy,32526,artykul.html

Priorytetem dla organizatorów targów Gift Show Poland jest spełnienie oczekiwań odwiedzających, jak również wystawców. Właśnie dlatego co roku na uczestników wydarzenia czeka rzetelna dawka merytorycznej wiedzy i przygotowane specjalnie atrakcje.

Konkurs dla wystawców

Podczas tegorocznego wydarzenia, z myślą o wystawcach z kraju i zagranicy, po raz trzeci odbędzie się konkurs The Best Gift of the Year 2017. Organizatorem konkursu jest magazyn branżowy scann.R przy aktywnym współudziale Międzynarodowych Targów Polska Sp. z.o.o. oraz firmy Pol-Chin. Do udziału w konkursie może się zgłosić każda firma, która uczestniczy w wydarzeniu. Wystarczy zgłosić produkt do oznakowanego punktu na hali targowej. Dla firm, które podczas targów będą wystawcami oraz dla członków Polskiego Stowarzyszenia Branży Prezentowej udział w konkursie jest bezpłatny. Nagrody zostaną przyznane w czterech kategoriach: najlepszy produkt dla każdego, najlepszy produkt do biura, najbardziej kreatywny pomysł oraz najpopularniejszy produkt. Nagrody najlepszym produktom przyznają eksperci z branży, zostanie także przyznana nagroda od publiczności.

Konferencje i prezentacje

Firmy, które nie planują uczestniczyć w wydarzeniu jako wystawca, mogą wziąć udział w licznie przygotowanych konferencjach oraz prezentacjach. Na szczególną uwagę zasługuje Prezentacja Branży Zabawkarskiej, która odbędzie się pierwszego dnia targów o godz. 12.00. Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane m.in. elektroniczne roboty, drony czy lalki interaktywne.

Targi odwiedzają osoby związane z rynkiem, dlatego stanowią okazję do spotkań z obecnymi klientami oraz budowania ich lojalności. To także szansa na zwiększenie rozpoznawalności marki oraz dotarcie z ofertą do potencjalnych klientów. Organizatorzy zapraszają biznes do odwiedzenia tegorocznych targów.

Źródło: Gift Show Poland

www.giftshow.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Książęce spełnia marzenia piwoszy – Porter Bałtycki już w ofercie
Książęce nie spoczywa na laurach i prezentuje kolejny stały wariant w kolekcji. Książęce Porter o głębokiej, ciemnej barwie, niezwykłej mocy ekstraktu oraz złożonym profilu sensorycznym czerpie z najlepszych tradycji piwowarskich naszego regionu.
Nikon z czterema nagrodami TIPA World Awards 2018
Cztery produkty Nikona uhonorowano prestiżowymi nagrodami TIPA World Awards 2018. Wybór przeprowadziło stowarzyszenie TIPA (Technical Image Press Association), globalny autorytet dla branży fotografii i obrazowania. Nikon D850 zdobył tytuł „Najlepsza lustrzanka zawodowa” (‘Best DSLR Professional’), Nikon D7500 – „Najlepsza lustrzanka ekspercka” (‘Best APS-C DSLR Expert’), a obiektyw AF-S NIKKOR ...
Na sukces składają się cechy dobrego negocjatora oraz - przede wszystkim - przygotowanie i wiedza. Poznanie skutecznych narzędzi zapewni przewagę nad rozmówcą, a stąd droga do osiągnięcia celu jest bardzo bliska. Tajniki procesów negocjacyjnych, już 25 kwietnia we wrocławskim Idea Hub przedstawi Aneta Kaczmarek, prawniczka i trener kariery, związana z marką BeonWave. ...
Openhouse z produkcyjnymi ploterami Artemis już 26 kwietnia
26 kwietnia 2018 będą miały miejsce w Opolu prezentacje wielkoformatowych maszyn do druku LED-UV i solwentowego marki Artemis.
Virtual Garden w Poznaniu ruszył wraz z projektem „Znaki Miasta”, funkcjonującym w ramach tegorocznej imprezy Mediations Biennale. Zawiłe ścieżki, wąskie dróżki, odrobina tajemnicy i na każdym kroku… sztuka, także ta uliczna – taki jest Poznań i każdy może odnaleźć się w tym niezwykłym labiryncie, który głośno krzyczy o wolności.
 
czwartek 19.04.2018, 203 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone