logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Targi RetailShow już w najbliższą środę

  PR 17.11.2014, przeczytano 786 razy
ilustracjastrzałka

Już w najbliższą środę, 19 listopada, rozpoczną się Targi RetailShow 2014. Odbędą się one w Centrum EXPO XXI w Warszawie i potrwają do 20 listopada. Podczas tego największego wydarzenia branży handlowej w Europie Środkowo-Wschodniej wystawcy z Polski i zagranicy zaprezentują szeroką ofertę i najnowsze rozwiązania w wyposażeniu i aranżacji sklepów. Będzie można również odwiedzić Modelowy Sklep zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami, a także skorzystać z branżowej wiedzy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/targi-retailshow-juz-w-najblizsza-srode,23236,artykul.html

Oferta Targów RetailShow skierowana jest do osób zarządzających w sieciach i centrach handlowych, najemców oraz osób prowadzących niezależne placówki handlowe. Targi odwiedzają także przedstawiciele firm dostarczających wyposażenie oraz lokalni dystrybutorzy.

Wszystko dla sklepów

Podczas Targów RetailShow wystawcy zaprezentują oświetlenie, meble, kasy, wagi, czytniki i drukarki kodów kreskowych, drukarki fiskalne oraz systemy zabezpieczeń, kontroli dostępu, obsługi płatności czy oprogramowanie. Dostępne będą także systemy komunikacji bezprzewodowej i mobilnej, lojalnościowe, geolokacyjne, liczenia klientów oraz Digital Signage. Będzie można dokonać przeglądu oferty w zakresie systemów prowadzenia klienta, klimatyzacji, wentylacji, systemów parkingowych, materiałów POS i display, systemów identyfikacji wizualnej, aroma- i audiomarketingu, merchandisingu i systemów franczyzowych. Nie zabraknie prezentacji systemów informatycznych w obszarze zakupów, sprzedaży, marketingu, logistyki czy księgowości.

Modelowy Sklep

W centralnym miejscu hali wystawienniczej znajdzie się Modelowy Sklep. Zostanie on zaaranżowany na 200 mkw. zgodnie z najnowszymi światowymi trendami w projektowaniu powierzchni handlowych. Odwiedzający na miejscu będą mogli porównać rozwiązania konkurencyjnych firm, a także porozmawiać z ich przedstawicielami.

Tegorocznymi nowościami w Modelowym Sklepie będą: stoisko samoobsługowe z kawą i miejscem do odpoczynku, punkt „food to go”, regały systemowe i ekspozytory dla wybranych produktów oraz usługi komplementarne, tj. Lotto, punkt dystrybucji paczek i kart podarunkowych. Pokazane zostaną najnowsze systemy fiskalne, ważące, płatności, zabezpieczeń, analizy ruchu, POS oraz rozwiązania oświetleniowe.

Wiedza na wyciagnięcie ręki

Targi RetailShow to również okazja do zdobycia branżowej wiedzy. Pierwszego dnia odbędzie się całodniowa konferencja Retail Congress obejmująca trzy sesje tematyczne: „Shop Concept”, „Shopping Experience” oraz „Omnichannel Retailing”. Praktycy opowiedzą o trendach w projektowaniu sklepów różnego formatu oraz sposobach kreowania pozytywnego doświadczenia zakupowego klienta. Przybliżą także nowy model sprzedaży wielokanałowej.

Z kolei podczas cyklu bezpłatnych warsztatów Retail Innovations Theatre zainteresowani będą mogli skorzystać z doświadczenia specjalistów w zakresie budowania wizerunku placówek handlowych oraz urządzania ich zgodnie z zasadami komunikacji produktowej. Prelegenci pomogą też zaplanować strategię obsługi klienta tak, aby powracał on do sklepu. Dodatkowo zainteresowani dowiedzą się jak funkcjonują systemy franczyzowe.

Poznaj najlepszych

Targi RetailShow są okazją do poznania najlepszych rozwiązań dla branży handlowej, które zostaną wyłonione w ramach konkursu „Innowacje Handlu 2014”. Z kolei organizowany po raz pierwszy konkurs „Best Shop Concept 2014” nagrodzi sklepy, które wyróżniają się pomysłem, designem, zastosowanymi technologiami oraz walorami użytkowymi. Oficjalne ogłoszenie wyników obu konkursów i wręczenie statuetek laureatom odbędzie się 19 listopada br. podczas RetailShow Afterparty.

Informacje praktyczne

V Targi RetailShow odbędą się w dniach 19-20 listopada 2014 w godzinach 9:00-17:00 w Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Organizatorem Targów RetailShow jest firma ECP Polska Sp. z o.o. Sp. k. Wstęp na targi jest bezpłatny po zarejestrowaniu się na stronie internetowej lub w recepcji w dniu targów.

Źródło: ECP Polska

www.retailshow.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Integart przejmuje firmę DS-Laser
W dniu 19.02.2021 firma Integart Sp. z o.o przejęła aktywność dystrybutora ploterów laserowych SUMMA L Series – firmę DS-LASER z Częstochowy, kierowanego przez Pana Michała Skrzypczyka, poszerzając w ten sposób znacząco wiedzę fachową oraz portfolio urządzeń w obszarze post-finishingu, o segment obróbki laserowej. Dzięki dystrybucji SUMMA L-Series...
Superbet nowym sponsorem głównym GKS Tychy
Zakłady bukmacherskie Superbet zostały sponsorem głównym piłkarskiego GKS Tychy. Walczący o awans do Ekstraklasy zespół zagra z logotypem firmy na koszulkach już w niedzielnym meczu z Zagłębiem, o czym poinformowano podczas czwartkowej konferencji prasowej na Stadionie Miejskim Tychy.
Wydarzenie on-line, dedykowane dla firm z branży poligraficznej, które interesuje temat outsourcingu, dropshippingu, automatyzacji procesów w druku.
Wielkanoc - sezonowa kategoria na ESB
Darmowa platforma European Buyers&Sellers codziennie inspiruje nowymi produktami. Umożliwia wysyłanie szybkich zapytań do kilkudziesięciu dostawców jednocześnie z całej Europy.
Firma zamierza sprostować błędne przekonania na temat drukarek atramentowych za pomocą krótkich filmów
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764