logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Targi Sign China po raz 12.

   13.02.2014, przeczytano 1281 razy
ilustracjastrzałka

W dniach 23-26 lutego w chińskim Kantonie odbędą się targi Sign China 2014. Spodziewanych jest 1800 wystawców m.in. z Korei, USA, Rosji, Indii, Tajwanu i Hong Kongu. Na przestrzeń ekspozycyjną składa się 13 pawilonów o powierzchni 130 tys. m2  zlokalizowanych na terenie kompleksu China Import and Export Fair. 


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/targi-sign-china-po-raz-12.,20891,artykul.html

Na targach zaprezentowany zostanie szeroki zakres produktów takich jak nośniki reklam i oznakowań, materiały do produkcji reklam, nośniki POP, materiały eksploatacyjne do druku, plotery tnące i grawerujące, urządzenia do produkcji liter blokowych oraz systemy podświetleń LED.

W trakcie targów odbędą się także seminaria i konferencje, wśród których najważniejszą będzie LED China Conference poświęcona wykorzystaniu technologii LED w reklamie i przyszłości tego rynku. Na specjalnym stoisku poświęconym jubileuszowi 12-lecia targów Sign China będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia oraz skorzystać z programu rozrywkowego.

Udział w targach potwierdziło już ok. 20 tys. gości ze 138 krajów. Więcej informacji: www.SignChina-gz.com

Źródło: UBM Trust, EuropeanSigns.com

www.europeansigns.com

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
brak ikonki
,

Znowu trzeba się wybrać :)

Najnowsze w tym dziale

Rusza kampania reklamowa marki Tarczyński na Litwie
5 grudnia marka Tarczyński rozpoczyna intensywną kampanię reklamową na Litwie. Celem jest promocja kabanosów z linii Tarczyński Exclusive. Działania o ogólnokrajowym zasięgu obejmą główne stacje telewizyjne, reklamę online, media społecznościowe oraz dodatkowe ekspozycje w sklepach. Wybór rynku litewskiego nie jest przypadkowy. Firma Tarczyński obecna jest tam już od kilku...
„Wszystkiego najlepszego. Z Piątnicy, no bo skąd” – świąteczna kampania OSM Piątnica
OSM Piątnica startuje z wizerunkową kampanią świąteczną. W dniach od 1 do 20 grudnia w największych stacjach telewizyjnych emitowana będzie bożonarodzeniowa reklama Piątnicy. W spocie powraca sympatyczna babcia Eugenia z życzeniami - „Wszystkiego najlepszego. Z Piątnicy, no bo skąd!”.
Dzięki wykorzystaniu zróżnicowanych kanałów komunikacyjnych Żabka ze swoim przekazem o upraszczaniu codzienności i korzyściach z tego płynących trafia do milionów konsumentów. Tylko w pierwszym miesiącu od uruchomienia silna kampania 360 „Uwolnij swój czas” pozwoliła dotrzeć do różnych grup konsumenckich –...
Polscy artyści tworzą serię limitowanych kart podarunkowych dla Amazon.pl
Z okazji zbliżających się świąt polscy artyści, Andrzej Mleczko, Ptaszek Staszek i Nieładnie Rysuje, przygotowali grafiki do serii limitowanych kart podarunkowych dostępnych na Amazon.pl.
Serdecznie zapraszamy na konferencję organizowaną przez Radę Reklamy, poświęconą najważniejszym, aktualnym tematom, które kształtują rynek etycznej reklamy w Polsce. To pierwsza konferencja w Polsce, która podejmuje m.in. temat greenwashingu w reklamie i nieuczciwej reklamy środowiskowej. IAB Polska jest partnerem instytucjonalnym wydarzenia.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764