logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Tauron Polska Energia S.A. z nagrodą za optymalizację SEO

  PR 07.06.2018, przeczytano 549 razy

W ramach konkursu Złota Strona Emitenta, SEG wspólnie z On Board Think Kong przyznało nagrodę specjalną za najlepsze dostosowanie strony relacji inwestorskich do standardów SEO. Nagrodę odebrała spółka Tauron Polska Energia S.A.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/tauron-polska-energia-s.a.-z-nagroda-za-optymalizacje-seo,36780,artykul.html

W tym roku jury konkursu po raz pierwszy oceniało serwisy IR pod kątem właściwej optymalizacji SEO. Zwycięska spółka została wyłoniona spośród grona 60 innych serwisów IR, których profile przeanalizował zespół SEO agencji On Board Think Kong.

- Dokonaliśmy dokładnej analizy zarówno dużych, średnich, jak i małych spółek. Analiza pokazała  m.in., że mimo iż w Polsce są serwisy IR, które mają nowoczesną stronę z przejrzystą szatą graficzną, to nadal blisko 50 proc. z nich nie spełnia obecnych wymogów technologicznych i nie jest dostosowana do standardów SEO – komentuje Robert Głowacki, SEO Team Manager w On Board Think Kong.

- Podczas tegorocznego przeglądu serwisów IR sprawdzaliśmy przede wszystkim widoczność spółek w sieci, czy spełniają one wszystkie wymagania techniczne przez nią dyktowane, a także ocenialiśmy ich przygotowanie do zmian, które w przyszłości mogą być wprowadzone przez Google – dodaje Norbert Kilen, Dyrektor On Board Think Kong, firmy specjalizującej się w content marketingu i SEO.

Uroczyste wręczenie statuetek laureatom 11. edycji konkursu Złota Strona Emitenta odbyło się 6 czerwca w Jachrance koło Warszawy. Konkurs na Złota Strona Emitenta organizowany jest regularnie od 2007 r. przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. Celem wydarzenia jest zmotywowanie spółek giełdowych do podnoszenia standardów w obszarze internetowej komunikacji z inwestorami.

Źródło: On Board Think Kong

www.onboard.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konkurs na aranżację wystawy stałej Muzeum Książąt Lubomirskich
Zakład Narodowy im. Ossolińskich oraz Fundacja Art Transparent zapraszają do udziału w konkursie na opracowanie koncepcji aranżacji wystawy stałej przyszłego Muzeum Książąt Lubomirskich. Prace konkursowe można składać do 20 kwietnia 2020 r. Pula nagród wynosi 60 tysięcy złotych. 
Konkurs na identyfikację wizualną Klastra IT
Stowarzyszenie Klaster ICT Pomorze Zachodnie ogłasza konkurs na zaprojektowanie Systemu Identyfikacji Wizualnej dla Klastra IT. 
Przedmiotem konkursu jest projekt plakatu XIV edycji Międzynarodowego Festiwalu Artystów Ulicy „ULICZNICY” w Gliwicach. Do wygrania jest 3 tys. zł i nagrody rzeczowe.
Polska widziana przez tysiące obiektywów
Świat się zmienia na naszych oczach, codziennie budzimy się w nowej rzeczywistości, a gdzie to nas zaprowadzi? Tego nikt nie wie. Na przestrzeni lat, fotografowie dokumentowali otoczenie, tworząc nie tylko pamiątkę ale i obraz przeszłości.
Konkurs: Przestrzeń publiczna w czasach zarazy
Instytut Dizajnu w Kielcach zaprasza do wzięcia udziału w otwartym konkursie „Przestrzeń publiczna w czasach zarazy”.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764