logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Tauron Polska Energia S.A. z nagrodą za optymalizację SEO

  PR 07.06.2018, przeczytano 529 razy

W ramach konkursu Złota Strona Emitenta, SEG wspólnie z On Board Think Kong przyznało nagrodę specjalną za najlepsze dostosowanie strony relacji inwestorskich do standardów SEO. Nagrodę odebrała spółka Tauron Polska Energia S.A.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/tauron-polska-energia-s.a.-z-nagroda-za-optymalizacje-seo,36780,artykul.html

W tym roku jury konkursu po raz pierwszy oceniało serwisy IR pod kątem właściwej optymalizacji SEO. Zwycięska spółka została wyłoniona spośród grona 60 innych serwisów IR, których profile przeanalizował zespół SEO agencji On Board Think Kong.

- Dokonaliśmy dokładnej analizy zarówno dużych, średnich, jak i małych spółek. Analiza pokazała  m.in., że mimo iż w Polsce są serwisy IR, które mają nowoczesną stronę z przejrzystą szatą graficzną, to nadal blisko 50 proc. z nich nie spełnia obecnych wymogów technologicznych i nie jest dostosowana do standardów SEO – komentuje Robert Głowacki, SEO Team Manager w On Board Think Kong.

- Podczas tegorocznego przeglądu serwisów IR sprawdzaliśmy przede wszystkim widoczność spółek w sieci, czy spełniają one wszystkie wymagania techniczne przez nią dyktowane, a także ocenialiśmy ich przygotowanie do zmian, które w przyszłości mogą być wprowadzone przez Google – dodaje Norbert Kilen, Dyrektor On Board Think Kong, firmy specjalizującej się w content marketingu i SEO.

Uroczyste wręczenie statuetek laureatom 11. edycji konkursu Złota Strona Emitenta odbyło się 6 czerwca w Jachrance koło Warszawy. Konkurs na Złota Strona Emitenta organizowany jest regularnie od 2007 r. przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. Celem wydarzenia jest zmotywowanie spółek giełdowych do podnoszenia standardów w obszarze internetowej komunikacji z inwestorami.

Źródło: On Board Think Kong

www.onboard.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Emanacje 2020: konkurs na plakat. Do wygrania zlecenie na projekty
Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach zaprasza do udziału w konkursie na projekt graficzny plakatu 8. Miedzynarodowego Festiwalu Muzyki EMANACJE 2020
VI edycja Konkursu 30/30 na najlepszą okładkę płytową 2019
Do 19 stycznia 2020 roku trwa nabór do Konkursu 30/30 na najlepszą okładkę płytową 2019 roku, którego pomysłodawcą był wybitny polski grafik Rosław Szaybo. Wyboru prac na wystawę oraz zwycięzców dokona Jury złożone z ekspertów z zakresu sztuk plastycznych i branży muzycznej. Wśród członków Jury znajdzie się między innymi ubiegłoroczny zwycięzca, jeden z najbardziej...
16 miast walczy o tytuł najładniej oświetlonego miasta w Polsce
Bydgoszcz, Radom, Zamość, a może Rzeszów? Kto wygra 11. edycję plebiscytu miast „Świeć się z Energą” na najpiękniejsze świąteczne iluminacje? Finałowe głosowanie trwa od 7 do 15 stycznia. Zwycięskie miasto otrzyma tytuł Świetlnej Stolicy Polski oraz dodatkowe nagrody od Grupy Energa.
Konkurs na plakat z agentem 007
W związku z 25. odsłoną przygód Jamesa Bonda EON Productions, Metro Goldwyn Mayer Studios Inc., Universal Pictures International oraz United Artists Releasing zapraszaja twórców do pozostawienia po sobie śladu w historii serii z Jamesem Bondem.
Konkurs na logo reaktora Maria
Narodowe Centrum Badań Jądrowych ogłasza konkurs na opracowanie projektu graficznego logo reaktora Maria. Przedmiotem Konkursu jest opracowanie projektu graficznego logo reaktora Maria – znaku identyfikacji obiektu, który będzie przeznaczony do popularyzacji oraz reklamy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764