logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

TDS700 — nowa wielkoformatowa drukarka Océ

  PR 14.12.2006, przeczytano 1846 razy
ilustracjastrzałka

Firma Océ poinformowała, że wprowadza na rynek nowe urządzenie –TDS700. Jak zapewnia jego producent, jest to najbardziej wszechstronna na świecie drukarka wielkoformatowa. Cechuje ją najlepsza wydajność w tej klasie urządzeń.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/tds700--nowa-wielkoformatowa-drukarka-oc%C3%A9,4883,artykul.html

Océ TDS700 to przygotowana na duże obciążenia, konfigurowalna drukarka, która została zaprojektowana z myślą o szerokiej gamie środowisk biznesowych, począwszy od biur konstrukcyjno-projektowych aż po centralne działy reprograficzne. Wszechstronność systemu pozwala na wygodne zintegrowanie go w istniejącej sieci, natomiast intuicyjny interfejs użytkownika oszczędza czas i redukuje możliwość wystąpienia pomyłek. Najlepsza w tej klasie wydajność urządzenia, jak podaje producent, sprawia, że system Océ TDS700 jest w stanie sprostać nawet najbardziej napiętym terminom tworząc dokumenty o najwyższej jakości. Ponadto jego modułowa konstrukcja zapewnia możliwość dostosowywania do bieżących potrzeb dzięki czemu urządzenie, jak zapewnia producent, jest racjonalną i bezpieczną inwestycją.

Drukarka oferuje precyzyjną rozdzielczość - 600 x 1200 dpi - gwarantując wysoką jakość uzyskiwanych wydruków, a opcjonalny skaner jest przygotowany na potrzeby, które mogą wyniknąć w przyszłej produkcji, np. w razie potrzeby skanowania dokumentów w kolorze. Organizacja serwisowa Océ zapewnia stałą pracę systemu realizowaną z najwyższą wydajnością przez wiele lat użytkowania, dzięki czemu właściciele tych urządzeń zyskują pewność, że nabywają produkt o długiej żywotności.

Większa wydajność, mniejsze straty
System Océ TDS700 zapewnia wysoką wydajność grupom roboczym, zespołom korzystającym z aplikacji CAD, działom konstrukcyjnym jak również centralnym departamentom reprograficznym. Jak podaje producent wyróżnia się on najkrótszym w branży – zaledwie 43 sekundy! - czasem uzyskania pierwszego wydruku liczonym od momentu włączenia urządzenia. Przy prędkości drukowania wynoszącej 6 m/min. Océ TDS700 osiąga rzeczywistą wydajność na poziomie 4,7 arkusza A0/min. Intuicyjny interfejs precyzyjnie prowadzi użytkownika poprzez opcje i możliwości systemu, dzięki czemu zawsze uzyskuje on dokumenty o żądanej postaci. Technologia Océ Image Logic zapewnia poprawne wykonanie już pierwszej kopii czy wydruku. W efekcie uzyskuje się szybszą obsługę, mniejsze straty materiałowe oraz wzrost wydajności pracy personelu. Jego użytkownicy bowiem nie muszą odchodzić od swojego stanowiska pracy, aby wysłać zadanie do realizacji. Za szybkie i równoległe przetwarzanie zadań drukowania, kopiowania i skanowania odpowiada kontroler Océ Power Logic. Ponadto aplikacja Océ Job Management pozwala operatorom na określanie i zmianę priorytetów realizowanych zadań.

Opcje oprogramowania przystosowane do zmieniających się wymagań
Dzięki szerokiej gamie dostępnego oprogramowania system Océ TDS700 można skonfigurować z uwzględnieniem specyfiki pracy poszczególnych użytkowników. Zestaw oprogramowania Océ Print Exec optymalizuje obieg dokumentów technicznych, natomiast Océ Repro Desk oferuje możliwość przetwarzania wydruków online. Dodatkowo Océ Account Center przypisuje koszty dokumentów do poszczególnych działów, projektów, bądź klientów, co pozwala na sprawne przekształcenie wydatków w podlegające rozliczeniom przychody. W miarę potrzeb konkretnych użytkowników system Océ TDS700 może być wzbogacony o inne opcje oprogramowania, które okażą się niezbędne do realizacji prowadzonych projektów.

Mniejszy wpływ na środowisko - niższe koszty
System Océ TDS700 przyczynia się do większej dbałości o środowisko oraz higienę pracy. Przy obniżonym poziomie hałasu, zredukowanej emisji ciepła oraz niezwykle niskiej emisji ozonu system może być zainstalowany w pobliżu stanowisk użytkowników i, co szczególnie istotne, nie wymaga on inwestowania w dodatkową wentylację. Dodatkowo zespół drukujący Océ TDS700 wykorzystuje unikatową technologię utrwalania Radiant fusing, która charakteryzuje się niższym zużyciem energii w stosunku do konkurencyjnych rozwiązań, a ponadto sprzyja obniżeniu kosztów eksploatacyjnych.

Źródło: Océ Poland

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kolejni Top Dostawcy wystawcami wrześniowego Festiwalmarketingu.pl
12M, EXPEN, Yax interactive, L-Shop-Team POLSKA, Ivory Ceramics oraz BeJoy – kolejni TOP dostawcy potwierdzili swój udział we wrześniowym FestiwalMarketingu.pl. Wydarzenie odbędzie 15-16 września w EXPO XXI Warszawa. Równolegle na hali nr III odbędą się targi Packaging Innovations.
Konferencja MCCT – rynek spotkań w biznesie. Od reala do online
W dniach 23-25 marca 2021r. odbędzie się w formule online bezpłatna konferencja Meeting Communication Collaboration Trends. MCCT to nowa inicjatywa, obejmująca swoją tematyką szeroko pojęty rynek miejsc spotkań, komunikacji oraz pracy grupowej. Wydarzenie jest inicjatywą kierowaną do osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy z zakresu tworzenia eventów online i hybrydowych, pracy w...
Opus B z kolejną kampanią dla Banku BNP Paribas
Agencja przygotowała nową platformę komunikacji dla klientów biznesowych.
Startuje drugi sezon programu „To ma sens”
Ponad 15 mln wyświetleń na Facebooku i dotarcie do 5 mln osób – takie wyniki oglądalności osiągnął pierwszy sezonu naszego autorskiego programu „TO MA SENS”. Liczby mówią same za siebie i ułatwiły nam podjęcie decyzji o kontynuowaniu tego formatu w naszych mediach społecznościowych. Pomysłów na kolejne odcinki nie brakuje, dlatego już...
Jak realizować bezpieczne kampanie programmatic? Jaką rolę odgrywają dane w reklamie cyfrowej? Jak będzie wyglądać przyszłość w świecie bez plików 3rd party cookie? Co zrobić, żeby mobile skutecznie budował zasięg i świadomość marki? Czy programmatic outdoor to science fiction czy nieodległa przyszłość? Jakie są korzyści połączenia automatyzacji ze sprzedażą...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764