logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Team VMLY&R z wyróżnieniem w konkursie Young Creatives Cannes 2023

  PR 24.04.2023, przeczytano 613 razy
ilustracja

Znamy laureatów tegorocznego konkursu Young Creatives Cannes 2023. Wśród wyróżnionych znalazły się Irena Kostrzębska i Katarzyna Rasińska z VMLY&R Poland. 


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/team-vmlyandr-z-wyroznieniem-w-konkursie-young-creatives-cannes-2023,399733,artykul.html

Irena Kostrzębska, Senior Account Executive oraz Katarzyna Rasińska, Senior Copywriter, otrzymały nominację w kategorii OPEN Young Creatives Cannes 2023. Zwycięzcami w tej kategorii zostali Rafał Chobot i Aleksandra Miernik (Labcon). 

Laureaci Young Creatives Cannes 2023 zostali ogłoszeni podczas gali, która odbyła się 20 kwietnia w kinie Luna. Wśród uczestników znalazło się 11 przedstawicieli VMLY&R Poland, którzy tworzyli lub współtworzyli osiem teamów. Łącznie w konkursie wzięło udział niemal 150 dwuosobowych teamów. Ich prace zostały ocenione przez doświadczonych dyrektorów kreatywnych, strategów, reżyserów, marketerów oraz designerów. 

Wyniki YC Cannes 2023 >>

Źródło: VMLY&R Poland

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Polska firma meblarska w finale konkursu Designeuropa Awards
Podczas czwartej edycji konkursu DesignEuropa Awards, która odbyła się w ośrodku konferencyjnym Axica w Berlinie, uhonorowano dwa wyjątkowe wzory. Pierwszym jest RemigoOne, elektryczny silnik zaburtowy stworzony przez słoweńską projektantkę Ajdę Bertok, zaprojektowany zgodnie z zasadami innowacyjności morskiej i zrównoważonego rozwoju, zdobył nagrodę dla małych i nowo...
Termin zgłoszeń do Youtube Works Awards przedłużony
To już ostatnie chwile na zgłoszenie swojej kampani wideo do tegorocznej edycji YouTube Works Awards. Termin zgłoszeń został przedłużony do 30 września 2023 roku. Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny, a projekty można zgłaszać na stronie YouTube Works.
Projekt Roku 22/23 wystartował
Od 11 do 27 września można zgłaszać swoje projekty do jednego z najbardziej prestiżowych konkursów dla projektantów graficznych - Projektu Roku. 
Złote Spinacze kolejny rok z rzędu z rekordem zgłoszeń
Do 21. edycji konkursu Złote Spinacze wpłynęły aż 482 zgłoszenia w 35 kategoriach. To najwyższy wynik od początku istnienia konkursu. Do kategorii głównych nadesłano 309 zgłoszeń, do kategorii sektorowych 128, a do kategorii specjalnych 45 zgłoszeń.
Znaki Jutra 2023: przegląd znaków, logo i symboli graficznych
Czas przemian, napięć, oczekiwań, nadziei i działania. Czas w którym ze szczególną uwagą definiujemy kształt przyszłości. Czy mamy realny wpływ na obraz świata w którym żyjemy? Świat wyidealizowany, świat zepsuty, a może jednak nadal pełen piękna i harmonii? Ideały w konfrontacji z codziennością życia stanowią o naszej tożsamości kulturowej, społecznej,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764