logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Techlamps autoryzowanym dystrybutorem lamp do projektorów Nec

  PR 22.05.2017, przeczytano 1292 razy

Począwszy od maja br. firma Techlamps z Rzeszowa została autoryzowanym dystrybutorem lamp do projektorów NEC.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/techlamps-autoryzowanym-dystrybutorem-lamp-do-projektorow-nec,32561,artykul.html

W ofercie nowego dystrybutora znajdują się lampy do wszystkich typów projektorów NEC: począwszy od modeli mobilnych, poprzez edukacyjne i biznesowe, na projektorach instalacyjnych kończąc. Wyjątkiem są lampy do cyfrowych projektorów kinowych, których Techlamps nie będzie oferował.

- Powołanie w Polsce nowego dystrybutora specjalizującego się jedynie w lampach do projektorów wpisuje się w nową strategię dotyczącą dystrybucji lamp w całym rejonie EMEA. – powiedział Mariusz Orzechowski, General Manager Central South East Europe w NEC Display Solutions Europe.

Andrzej Dąbek, współwłaściciel Techlamps skomentował: - Nasza firma zajmuje się profesjonalnie sprzedażą lamp do projektorów multimedialnych. Dzięki doświadczeniu i wieloletniej współpracy z NEC Display Solutions gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz utrzymywanie stanów magazynowych lamp. Partnerom NEC zapewniamy darmową dostawę, szybką realizację zamówień oraz korzystne terminy płatności.

Źródło: NEC Corporation

www.nec.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Bolton Polska wybiera agencję Streetcom
BOLTON Polska rozwija współpracę z agencją Streetcom od 2 lat i teraz ponownie wybrała ją do realizacji kampanii Influencer marketingowych dla swoich brandów. Streetcom odpowiada za działania przede wszystkim dla marek Rio Mare i Meglio.
Agencja mediowa Initiative (IPG Mediabrands) po raz trzeci z rzędu wygrała przetarg na kompleksową obsługę mediową FoodCare. Oznacza to kontynuację współpracy rozpoczętej w maju 2022 roku.
PR Hub oraz Instytut Psychologii Polskiej Akademii Nauk nawiązały współpracę pod kątem obsługi PR naukowego projektu badawczego podejmującego tematykę kulturowo wrażliwych miar rozwoju społecznego i dobrostanu społecznego. Projekt realizowany jest w ramach grantu Narodowego Centrum Nauki w programie GRIEG.
More Bananas i Semcore partnerami biznesowymi
Agencje More Bananas i firma Semcore zostały partnerami biznesowymi. Mają wspólnie prowadzić i realizować działania marketingowe dla polskich i zagranicznych marek.
Julia Żugaj i konkurs na parówkowe śniadanie w kampanii Tarczyński
Marka Tarczyński wystartowała z nową akcją konkursową, w której zachęca do podzielenia się swoimi kreatywnymi przepisami na śniadanie z wykorzystaniem parówek z linii Tarczyński Naturalnie. To nie tylko okazja do dobrej zabawy w kuchni, ale również szansa na wygranie niepowtarzalnych nagród. Autor przepisu, który podbije serce Julii Żugaj,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764