Wrocław: Technik Produkcji - sitodruk i laminacja

19.08.2020
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 1093

strzałkailustracja

Prosimy o wysyłanie CV na adres: praca@sauletech.com

Saule Technologies to polska firma technologiczno-naukowa produkująca moduły fotowoltaiczne nowej technologii, oparte na perowskitach. Firma została założona w 2014 roku we Wrocławiu jako startup i od tego czasu dynamicznie rozwija się – obecnie zatrudnionych jest ponad 50 pracowników. Zespół Saule Technologies składa się z młodych naukowców, inżynierów i techników, a praca nad innowacyjnymi produktami zapewnia ciekawe środowisko pracy.

Opis stanowiska:
• Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (sitodruk, laminacja itp.), załadunek folii do zadruku.
• Przygotowywanie procesu produkcyjnego, wprowadzenie przezbrojeń.
• Wykończenie produktów za pomocą wycinarki, lutowanie kabli to terminali paneli fotowoltaicznych.
• Przygotowanie gotowych produktów do wysyłki.
• Wykonywanie przeglądów okresowych maszyn produkcyjnych.
• Usuwanie prostych awarii mechanicznych, sporządzanie raportów okresowych
• Monitorowanie stanu magazynowego
• Zachowanie norm i standardów BHP, dbałość o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:
• Doświadczenie w środowisku produkcyjnym (preferowane doświadczenie w branży folii polimerowych, sitodruku oraz laminacji)
• Precyzja w wykonywaniu zadań, zdolności manualne, kreatywność
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, w mowie i piśmie.
• Wykształcenie techniczne.

Umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Pakiet Medicover,
• Kartę Multisport,
• Ciekawą pracę przy nowych technologiach,
• Krótki proces rekrutacyjny:
1. Przesłanie CV przez kandydata,
2. Wstępna rozmowa telefoniczna,
3. Rozmowa i przedstawienie parku maszynowego dla wybranych kandydatów.

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/technik-produkcji---sitodruk-i-laminacja%2C-wroclaw,81251,ogloszenie.html

Ofertę złożył: sauletech
Kontakt: Grzegorz Potoczny
Wrocław ul. Robotnicza (Fabryczna)

Konto sauletech nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.