KRAKÓW: Technik Reklamy

CITY_Praca29.05.2018
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 1768

CITY to doświadczona agencja komunikacji wizualnej (www.city.com.pl), która dostarcza klientom skuteczne narzędzia wspierające marketing i sprzedaż. Szeroka skala działalności firmy streszcza się w pięciu podstawowych działach: outdoor, instore, digital, print, expo. CITY to rozbudowana sieć nośników outdoorowych, kompleksowe aranżacje witryn sklepowych, rozwiązania multimedialne wspierające sprzedaż, a także wydruki na materiałach sztywnych i rolowych.
Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem, firma poszukuje osoby do pracy na stanowisku: Technik reklamy
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
-produkcja reklam, kasetonów, liter blokowych, pylonów
-montaż reklam
-proste prace ślusarsko - warsztatowe
Wymagania:
-mile widziane doświadczenie w branży reklamowej
-zdolności manualne
-zaangażowanie w powierzone zadania, inicjatywa
-komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
-dyspozycyjność
-prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
-stałe zatrudnienie
-pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole doświadczonych specjalistów
-pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
-możliwość budowania wiedzy i doświadczenia
-wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
-możliwość przyuczenia

Aplikacje (CV ze zdjęciem) należy przesyłać drogą mailową na adres praca@city.com.pl wpisując w temacie listu "Technik reklamy_Imię i Nazwisko".
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/technik-reklamy%2C-krakow,71965,ogloszenie.html

UWAGA: To konto użytkownika zostało usunięte. Powód: na żądanie użytkownika