logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Technologia laserowa w projektorach instalacyjnych NEC PX602UL i PX602WL

  PR 17.11.2014, przeczytano 858 razy
ilustracjastrzałka

NEC Display Solutions wprowadza na rynek zaawansowane projektory PX602UL i PX602WL z laserowym źródłem światła. Innowacyjne podświetlenie, jakim jest niebieski laser, zapewnia projektorom wydajność, wysoką jakość obrazu, oszczędność energii oraz brak konieczności wymiany lampy. Nowe projektory sprawdzą się najlepiej w  dużych salach konferencyjnych, a także w teatrach, muzeach oraz instalacjach Digital Signage w różnych branżach.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/technologia-laserowa-w-projektorach-instalacyjnych-nec-px602ul-i-px602wl,23229,artykul.html

Wyjątkową jakość obrazu w projektorach osiągnięto dzięki unikatowemu układowi skalującemu NEC NV1301 i szerokopasmowemu przetwarzaniu obrazu 4K. Projektory oferują nie tylko bardzo ostry obraz dzięki opatentowanemu rozwiązaniu NEC, ale również możliwość pracy w trybie portretowym.

Projektory dysponują wbudowanymi zaawansowanymi funkcjami, takimi jak możliwość pracy w pętli sygnałowej (poprzez HDMI), zaawansowany edgeblending oraz stacking służący do wyświetlania jednego obrazu o bardzo wysokiej jasności z kilku projektorów. Laserowa technologia gwarantuje bardziej stabilny strumień światła oraz żywotność na poziomie 20.000 godzin, co przekłada się na niższy koszt posiadania. Połączenie zaawansowanych funkcji z innowacyjną technologią laserową skutkuje wydajnością, którą można wykorzystać w różnych branżach.

Laser jest przyszłościowym źródłem światła w projektorach. W szybko zmieniającej się branży wizualnej jakość obrazu jest obecnie istotna nie tylko w cyfrowym kinie i zastosowaniach high-endowych. Zaawansowane nowe modele PX602UL i PX602WL dołączają do naszego portfolio profesjonalnych projektorów z wiernym odwzorowaniem kolorów.” – powiedział Gerd Kaiser, Product Line Manager Large Venue Projectors w NEC Display Solutions Europe – Jesteśmy dumni z wykorzystania technologii Laser Light Source w celu spełnienia wymagań profesjonalnych zastosowań projekcyjnych oraz zagwarantowania użytkownikom jaśniejszego, czystszego obrazu i bardziej zaawansowanej wydajności, jednocześnie ułatwiając im instalację i konserwację.”

Projektory można instalować pod dowolnym kątem, praktycznie bez żadnych ograniczeń, dzięki elastycznym funkcjom odpowiadającym za kontrolę geometrii obrazu. Projektory dysponują funkcjami PiP/PoP, pozwalającymi na pracę na wielu oknach, co zwiększa wydajność w różnych sektorach, w tym: rentalowym, eventowym, szkolnictwie wyższym, muzeach i dużych korporacjach. Dodatkowo interfejs sygnałowy 4K z dystrybucją sygnału i funkcją mozaiki oraz obsługą modułów OPS zapewniają szeroki wybór opcji instalacji w celu dopasowania do dowolnego profesjonalnego środowiska.

Zgodnie z filozofią NEC Green Vision projektory oferują tryb energooszczędny i niski koszt serwisowania. Zużycie energii wynosi zaledwie 530W, czyli jest niższe w porównaniu z tradycyjnymi lampami. Wszystko to skutkuje niskim kosztem posiadania.

Nowe projektory instalacyjne NEC PX602UL i PX602WL będą dostępne na polskim rynku od grudnia 2014.

Źródło: NEC Display Solutions

www.nec-display-solutions.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowe opakowania herbat marki Big-Active
Właśnie ruszyła kampania VOD herbat czarnych Big-Active – marki, która zrodziła się z prawdziwej pasji do herbaty. W swojej ofercie posiada m.in. najbardziej popularną czarną herbatę Pure Ceylon pochodzącą z najlepszych na świecie, cejlońskich plantacji. To właśnie tam jest zrywana i pakowana. Konsumenci deklarują, że z roku na rok spożywają coraz więcej herbaty...
Communication Unlimited dla Suzuki Boxing Night
Suzuki Motor Poland i Polski Związek Bokserski organizują wspólnie galę boksu olimpijskiego Suzuki Boxing Night IV. Za komunikację wizualną oraz informowanie o wydarzeniu w mediach społecznościowych odpowiedzialna jest agencja Communication Unlimited.
Awans w PR Inspiration
W agencji PR Inspiration Agnieszka Kurczych awansowała na stanowisko Senior PR Managera. Odpowiada za całościową obsługę w zakresie PR i social mediów wieloletnich klientów agencji z branży retail: Galerii Krakowskiej, Silesia City Center oraz centrum handlowego Forum Koszalin. Agnieszka Kurczych koordynuje pracę kilkuosobowego zespołu specjalistów z zakresu...
Dawid Borowiec nowym dyrektorem marketingu w Żywiec Zdrój
Jako nowy dyrektor marketingu Żywiec Zdrój, Dawid Borowiec pokieruje działaniami marki, w misję której wpisana jest troska o środowisko i zachęcanie ludzi, by pili zdrowiej.
Neuron Agencja PR rozpoczęła współpracę z EZRA UKSW – organizacją, która realizuje autorski model opieki środowiskowej w społeczności lokalnej na rzecz wsparcia dzieci i młodzieży.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764