logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Teckwin 5000HF Led UV - 7 pikolitrów i 300 m2/h

  PR 23.02.2017, przeczytano 2191 razy
ilustracjastrzałka
TS3200HF

E-Ploter, wyłączny dystrybutor firmy Teckwin, przedstawia serię ploterów UV wykorzystujących technologię Led UV oraz najnowocześniejsze głowice drukujące Spectra StarFire 1024SG.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/teckwin-5000hf-led-uv---7-pikolitrow-i-300-m2-h,31579,artykul.html

Rolowe plotery wielkoformatowe Twinner HF to wysokojakościowe systemy produkcyjne, na których uzyskujemy wydruki z niespotykanymi dotąd prędkościami dochodzącymi nawet do 300 m2/h.

W wyniku zastosowaniu najnowszych technologii Fuji Dimatix możemy zaprezentować przemysłowe maszyny drukujące z jakością fotograficzną, oferujące wydruki o najwyższej rozdzielczości, dzięki wykorzystaniu głowic z kroplą o wielkości tylko 7 pikolitrów. Jednocześnie system utrwalania atramentów Led UV pozwala zmniejszyć pobór energii oraz obniżyć temperaturę, na którą narażone są materiały podczas druku.

Urządzenia oferują druk w sześciu kolorach (CMYK, Light Cyan i Light Magenta) a także z możliwością zastosowania bieli. Ploter oferuje możliwość zadruku w sekwencji biały-kolor-biały.

Za precyzje druku odpowiada magnetyczny system przesuwu karetki drukującej.

Najnowsze modele Teckwin TS to:

 • TS5000HF - ploter do druku z roli na rolę o szerokości 500 cm,
 • TS3200HF - ploter do druku z roli na rolę o szerokości 320 cm.

Najważniejsze cechy:

 • Głowice Spectra StarFire SG1024
 • Wysoka rozdzielczość - kropla tylko 7 pl
 • Prędkość druku do 300 m2/h
 • Technologia utrwalania wydruku: LED UV
 • Magnetyczny napęd karetki
 • Możliwość druku dwustronnego
 • Maksymalny ciężar mediów do druku: 300 kg
 • Szerokość: 320 cm i 500 cm
 • Druk na wielu rolach jednocześnie
 • Oprogramowanie Caldera RIP

Źródło: E-ploter

www.e-ploter.pl


avatar użytkownika
+ + + + + +

Tekst opublikował użytkownik: e-ploter

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Robert Lewandowski rozpoczął współpracę z G2A
G2A.COM, największy na świecie marketplace z cyfrową rozrywką z przyjemnością ogłasza nawiązanie długoterminowej współpracy z gwiazdą futbolu, Robertem Lewandowskim. W nawiązaniu współpracy pomiędzy stronami uczestniczyło RL Media - agencja mediowa, która powstała w wyniku współpracy Roberta Lewandowskiego i Group One. Dwukrotny zdobywca nagrody...
Maja Staśko otwiera „sklep”: kampania przeciwko wykorzystywaniu seksualnemu dzieci
W ramach kampanii społecznej #ToNieJestNormalne działaczka społeczna Maja Staśko odsłoni nietypową witrynę sklepową w samym centrum Warszawy, zwracającą uwagę na problem wykorzystania seksualnego online najmłodszych. Jak pokazuje najnowsze badanie 6 na 10 młodych Polaków spotkało się z próbami wykorzystania na tle seksualnym w sieci.  
Alior Bank 15 maja br. rozpoczął kampanię marketingową promującą nową ofertę kredytu hipotecznego „Własne M w Wielkim Mieście”, który umożliwia klientom spełnienie marzenia o mieszkaniu w metropolii. Działania marketingowe będą realizowane do połowy czerwca.
ICEA wyłącznym partnerem SEO z Europy w Vendasta
ICEA S.A., one-stop shop dla e-commerce, zacieśnia kooperację z kanadyjskim marketplace B2B Vendasta, który współpracuje z przeszło 60 tys. partnerów handlowych na całym świecie. Globalny zasięg firmy obejmuje obsługę ponad 5,5 miliona małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), w zakresie dostarczania kompleksowych rozwiązań cyfrowych. Vendasta poszukując partnera...
Nowości z konferencji Google Marketing Live 2024
Podczas konferencji Google Marketing Live 2024 ogłoszone zostały nowości w obszarze reklam, oparte na sztucznej inteligencji. Marketerzy i marketerki będą mogli w swojej pracy wykorzystać m.in. nowe narzędzia do generowania grafiki i tekstów (zasobów kreatywnych) w kampaniach Performance Max, immersyjne formaty reklam, takie jak wirtualne przymierzalnie, a także...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764