WIADOMOŚCI

Telewizja WP poszerza zasięg i ofertę

Mateusz Zawiślak  PR 06.09.2017, przeczytano 226 razy

Od września telewizja WP jest bezpłatnie dostępna w sieci kablowej UPC. Abonenci sieci UPC Polska korzystający z dekoderów Horizon mogą znaleźć kanał telewizji WP na pozycjach 12 i 116. Z kolei abonenci posiadający dekoder Mediabox mogą oglądać kanał na pozycjach 23 i 158. Dodatkowo, stacja jest również dostępna dla posiadaczy pakietu Select.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/telewizja-wp-poszerza-zasieg-i-oferte,33630,artykul.html

To nie jedyna niespodzianka dla widzów Telewizji WP. Na jesień, stacja przygotowała nowe produkcje własne - program utrzymany w konwencji amerykańskich „late night show” w którym nie zabraknie szczerych, kontrowersyjnych, ale też i zabawnych rozmów; „Mistrzowie kabaretu” czyli cykl kabaretowy, który pokochali Polacy oraz odświeżony format programu „Pudelek Show”, w którym widzowie dostaną jeszcze więcej plotek i ploteczek z show biznesu. Na jesień dla fanów kina, stacja również przygotowała coś specjalnego. W każdy piątek i sobotę wieczorem na widzów WP czekają filmy akcji, thrillery i komedie.

Źródło: Wirtualna Polska SA

www.wp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

 
czwartek 18.01.2018, 146 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone