logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Telewizyjna kampania sponsorska Mikołaj Grześki

  PR 19.11.2023, przeczytano 237 razy
ilustracjastrzałka

Do 24 grudnia br. przed wybranymi blokami programowymi, w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, potrwa kampania sponsorska wspierająca komunikacyjnie świąteczny produkt Colian – Mikołaj Grześki. To kolejny, po spocie reklamowym „Polskie słodycze na polskie święta”, element nawiązujący do oferty sezonowej firmy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/telewizyjna-kampania-sponsorska-mikolaj-grzeski,402133,artykul.html

Od listopada br. w kluczowych stacjach telewizyjnych są emitowane świąteczne billboardy sponsorskie promujące nowość w portfolio marki Grześki. Tym razem do oferty dołączył specjalnie przygotowany z okazji świąt - Grześki Mikołaj z mlecznej czekolady z chrupiącym nadzieniem.

Mikołaj Grześki to połączenie tego, co najlepsze, czyli wysokiej jakości czekolady Goplana, wyjątkowego kakaowego smaku, tak dobrze znanego miłośnikom marki Grześki oraz chrupkości zaczerpniętej z ulubionych wafli. To również nasza odpowiedź na zmieniające się trendy, ale także gusta i preferencje młodszych konsumentów, którzy święta oraz produkty z nimi związane postrzegają już w bardziej nowoczesny i wyluzowany sposób – podkreśla Joanna Kąkol, Rzecznik Prasowy Colian.

Za kreację i produkcję billboardu sponsorskiego odpowiada Agencja Peppers Ghost, natomiast zakup mediów do kampanii powierzono domowi mediowemu Initiative. Wsparcie w zakresie public relations zapewnia Kolterman Media Communications.

Źródło: Colian

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Harman Phoenix - nowy, kolorowy film fotograficzny
HARMAN technology Ltd, jeden z największych na świecie producentów analogowych klisz fotograficznych, papierów do ciemni i chemii fotograficznej, ogłosił dzisiaj wprowadzenie na rynek HARMAN Phoenix 200, zupełnie nowego, limitowanego filmu kolorowego ISO 200, 35 mm.
Piotr Morko awansuje w Newline Interactive
Piotr Morko jest związany z Newline Interactive – liderem wśród producentów monitorów interaktywnych – od lipca 2020 roku. Odpowiadał dotychczas za komunikację marketingową w Polsce i Europie Wschodniej. Awans na stanowisko Senior Marketing Manager wiąże się z rozszerzeniem obowiązków o zarządzanie projektami w całym regionie EMEA oraz...
Superbet i Lech: real time branding na stadionie
„Bartek Mrozek TOP” – taki komunikat wyświetlił się na centralnym ekranie LED na stadionie przy Bułgarskiej podczas meczu Lecha z Widzewem kilka sekund po wybronionym przez bramkarza gospodarzy rzucie karnym. O co chodzi? To nowe narzędzie marketingowe sponsora głównego zespołu z Poznania. Firma bukmacherska Superbet jako pierwsza w Polsce wprowadziła do swoich...
Żołądkowa Gorzka w nowej butelce
Żołądkowa Gorzka przechodzi kolejną metamorfozę w swojej historii. Stock Polska prezentuje nową elegancką odsłonę butelki swojego flagowego produktu w portfolio, którego smak opiera się na recepturze sprzed 200 lat.
Mariusz Przybylski nowym ambasadorem Samsung
Mariusz Przybylski jest jednym z najpopularniejszych projektantów mody w Polsce. Jego projekty charakteryzują się wyjątkową formą i kreatywnością, a jego kreacje wybiera wiele polskich gwiazd i nie tylko. Jednocześnie projektant w swojej pracy stawia na wysoką jakość tkanin, a te z kolei wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Partnerstwo z Samsung AirDresser oraz całą...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764