logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Teos Manage w HL Tech – pierwsze europejskie wdrożenie

  PR 09.07.2018, przeczytano 517 razy
ilustracjastrzałka
fot. Szymon Polański

Jako pierwsza w środkowo-wschodniej Europie firma HL Tech - centrum technologiczne dostarczające rozwiązania IT dla Hargreaves Lansdown - wdrożyła system Sony TEOS Manage.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/teos-manage-w-hl-tech-%E2%80%93-pierwsze-europejskie-wdrozenie,37177,artykul.html

Znana na finansowym rynku brytyjskim firma Hargreaves Lansdown świadczy swoje usługi od ponad 35 lat, a jej klienci zainwestowali ponad 86 miliardów funtów. W 2017 roku w Warszawie powstał HL Tech - nowe centrum technologiczne dostarczające rozwiązania IT dla Hargreaves Lansdown.

Celem firmy jest tworzenie bezpiecznego oprogramowania, ułatwiającego wykonywanie operacji finansowych. Firma koncertuje się na najnowszych technologiach tworząc innowacyjne rozwiązania. Stworzyła też unikalne środowisko, w którym grono entuzjastów, w większości inżynierów, może twórczo pracować. W tym biurze, w Warszawie, przy Placu Europejskim 1  zdecydowali się wdrożyć TEOS Manage – jako pierwsi w środkowo-wschodniej Europie.

Połączenie Formy i Funkcjonalności

Biuro HL Tech jest wyjątkowe pod wieloma względami. Stanowi wyważone połączenie oryginalnej aranżacji przestrzeni z funkcjonalnością niezbędną przy tym zakresie działalności. Zainstalowano w nim 27 profesjonalnych monitorów Bravia, projektor laserowy VPL-PHZ10 oraz 7 tabletów TEOS Book. Sterowanie urządzeniami, Digital Signage oraz rezerwacja sal konferencyjnych odbywa się przy użyciu opartego na lokalnym serwerze systemu TEOS Manage. Możliwe jest zarządzanie urządzeniami – włączanie i wyłączanie, regulowanie głośności czy zaplanowanie emisji treści z playera o wyznaczonej porze. Rezerwacja sal konferencyjnych jest zintegrowana z Microsoft Exchange.

ilustracjastrzałka

System Digital Signage został wdrożony w recepcji na dwóch 49-calowych  monitorach, w korytarzach gdzie umieszczono dwanaście 55-calowych urządzeń Sony Bravia oraz w barze gdzie pracują dwa 49- calowe i trzy 55-calowe monitory Bravia oraz projektor VPL-PHZ10.

- Produkt Sony TEOS Manage na etapie wyboru rozwiązania spełniał nasze minimalne wymagania – informuje Wojciech Krawczyk, specjalista IT, HL Tech – Doceniliśmy jego funkcjonalność, design, a także stosunek jakości od ceny. Kluczowe dla nas było zapewnienie, że system jest ciągle rozwijamy i możemy liczyć na pełne wsparcie produktu ze strony Sony. Oczywiście atutem była kompatybilność monitorów, ich jakość i możliwość wydłużenia okresu gwarancyjnego na sprzęt.

ilustracjastrzałka

W TEOS Manage sterowanie i zarządzanie jest wykonywane z jednego panelu. Wewnątrz jednego systemu. Manager IT nie musi działać na styku kilku różnych systemów. Jeden zaspokaja podstawowe potrzeby. Dodatkowo ma interfejs webowy co oznacza, ze nie jest potrzebny specjalny komputer do zarządzania. Wystarczy dowolny z dostępem do firmowej sieci. Nie wymaga tez specjalnego oprogramowania. System jest w pełni skalowalny, a wiec pozwala na dodawanie kolejnych urządzeń bez żadnych zmian.

ilustracjastrzałka

- Specjalizujemy się w realizacji ambitnych projektów – informuje Michał Gaj, dyrektor ds. realizacji, AV SMART Sp. z o.o. - W HL Tech musieliśmy połączyć wiele obszarów wdrażając TEOS Manage. System rezerwacji sal, zarządzanie urządzeniami i wyświetlaniem treści w połączeniu z monitorami profesjonalnymi. Wyzwaniem okazała się integracja oraz dopasowanie do wysokich standardów bezpieczeństwa, platformy TEOS z systemami IT obowiązującymi w HL Tech. Oznaczało to wielogodzinne ustalenia z zespołami IT na szczeblu lokalnym i globalnym.  To wszystko wymagało nie tylko wiedzy i doświadczenia, ale również zaufania. Mogliśmy liczyć na pełne wsparcie Sony.

Źródło: Sony Professional Solutions

www.pro.sony.eu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Rusza nowy cykl szkoleń online i warsztatów z drukowania 3D oraz pokrewnych technologii. CadXpert – wiodący dystrybutor drukarek 3D i skanerów 3D – przygotował serię bezpłatnych szkoleń online oraz szkoleń stacjonarnych, które mają przybliżyć technologie przyrostowe, urządzenia i materiały do druku 3D, a także ich zastosowania. Udział we...
Kampania Nałęczowianki z odświeżonym wizerunkiem
Nowoczesność zakorzeniona w tradycji – oto nowy, odświeżony wizerunek wody mineralnej Nałęczowianka. Rebrandingowi towarzyszy ogólnopolska kampania reklamowa.
PSPR wybrało nowe władze
Członkowie Polskiego Stowarzyszenie Public Relations na walnym zebraniu członków 8 lutego 2019 roku w Katowicach wybrali nowy zarząd i radę nadzorczą. Na czele PSPR stanęła Luiza Jurgiel-Żyła, wiceprezesami zostali Emilia Zakrzewska i Bartosz Milczarczyk. W zarządzie znaleźli się także Agnieszka Bednarczyk i Cyprian Maciejewski.
Badanie: Sport potrzebuje sponsorów
Ponad połowa Polaków lepiej ocenia firmy angażujące się w sponsoring sportu i kultury od tych, które się nie angażują. W ciągu ostatnich 10 lat wzrósł odsetek osób, które uważają, że sponsoring jest potrzebny w sporcie, zmalał zaś odsetek tych, którzy są zdania, że kultura potrzebuje sponsorów. Co piąty Polak przyznaje, że...
Ruszyła zimowa kampania reklamowa Frosty
FRoSTA wystartowała z nową kampanią, która potrwa do końca marca. Spoty, będące nową odsłoną kampanii „Mówimy jak jest”, emitowane są w stacjach telewizyjnych i radiowych. Podkreślają zalety produktów FRoSTY – brak dodatków do żywności oraz ich wysoką jakość. W kreacjach zobaczymy Mexican Chicken – kurczak z ryżem po...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764