logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Termin zgłoszeń do Youtube Works Awards przedłużony

  PR 18.09.2023, przeczytano 286 razy
ilustracja

To już ostatnie chwile na zgłoszenie swojej kampani wideo do tegorocznej edycji YouTube Works Awards. Termin zgłoszeń został przedłużony do 30 września 2023 roku. Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny, a projekty można zgłaszać na stronie YouTube Works.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/termin-zgloszen-do-youtube-works-awards-przedluzony,401397,artykul.html

Poszukiwane są kampanie wideo cechujące się zarówno kreatywnością, jak i efektywnością, a także wykorzystujące potencjał reklamowy YouTube. Marki, działy marketingu, agencje reklamowe, niezależni twórcy, fundacje oraz małe i średnie przedsiębiorstwa mogą zgłaszać swoje projekty, które były wyświetlane na platformie YouTube w okresie lipiec 2022 - lipiec 2023.

Jurorzy i jurorki, czyli 28 specjalistów i specjalistek z branży marketingowej, a także niezależnych twórców i twórczyń, wyróżnią kampanie w sześciu kategoriach:

  • “Unskippable” Creative dla kampanii z wyjątkową historią ukazaną w niecodzienny sposób, zrealizowanej w ramach jednej innowacyjnej strategii
  • Ingenious Insight, w której liczy się odkrywczość i świeżość insightów, ich integracja z marką, dopasowanie do grupy docelowej i wykorzystanie narzędzi YouTube,
  • Action Driver, czyli kategoria dedykowana działaniom marketingowym, które przyczyniły się do wzmożonej aktywności odbiorców,
  • Force for Good dla kampanii realizujących szczytny cel przy pomocy narzędzi YouTube,
  • The Underdog dla projektów o niewielkich środkach, ale spektakularnych efektach,
  • Full Funnel Marketing on YouTube dla kampanii, które wykorzystują YouTube na co najmniej dwóch etapach lejka zakupowego.

Jedna spośród wszystkich zgłoszonych kampanii otrzyma także Grand Prix konkursu. Jury przyzna je projektowi, która nie tylko odzwierciedla panujące trendy komunikacji ze strategicznym wykorzystaniem wideo, ale też sama wyznacza jej nowe kierunki.

Kampanie do YouTube Works można zgłaszać do 30 września 2023 roku poprzez formularz dostępny TUTAJ.

YouTube Works Awards, organizowane przez Google w globalnym partnerstwie z firmą Kantar, odbyły się po raz pierwszy w Wielkiej Brytanii w 2017 roku. Dziś konkurs odbywa się w ponad 20 krajach na całym świecie, m.in. w USA, Brazylii, Japonii. Od 2021 roku do grona zwycięzców dołączają także najlepsze kreacje z Polski.

Źródło: YouTube Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Epson otrzymuje nagrodę Datamaster Lab Green Award 2023
Już trzeci rok z rzędu branża docenia działania firmy na rzecz zrównoważonego rozwoju
Laureaci konkursu Super Gift Festiwalu Marketingu
Podczas targów Festiwal Marketingu – na których zaprezentowało się ponad 600 brandów gadżetów reklamowych, nie mogło zabraknąć także branżowego konkursu. Wystawcy zgłosili ponad 100 produktów do konkursu SUPER GIFT. Zwiedzający głosowali na gadżety, które najbardziej przypadły im do gustu w 7 kategoriach: do 5 zł, 5-20 zł, 20-50 zł, 50-100 zł, powyżej 100zł, Super...
Listy nominowanych w XX edycji Konkursu KTR
Ponad 100 osobowe jury oceniało 1141 prac nadesłanych przez 283 firmy w jubileuszowej XX edycji KTR. W KTR jury doceniało wyrazistą komunikację, niestandardowe i przełamujące konwencję idee oraz aktualność użytych narzędzi, mediów i tematów.
Ascensia ogłasza konkurs plastyczny i fotograficzny z okazji Światowego Dnia Cukrzycy 2023
Celem tegorocznego konkursu jest podnoszenie świadomości na temat cukrzycy i zwrócenie uwagi na prawdziwe życie diabetyków na całym świecie.
World Photography Organisation poinformowało, że nową przewodniczącą jury konkursu profesjonalnego została niezależna kuratorka i konsultantka ds. fotografii Monica Allende. Ogłoszono również skład jury Sony World Photography Awards 2024 oraz terminy zbliżającej się wystawy, która powróci do londyńskiego Somerset House w dniach od 19 kwietnia do 6 maja 2024...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764