logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Termotransfer Show - spersonalizuj i ozdób swoją odzież! Zapraszamy na cykl spotkań

  S 07.06.2022, przeczytano 569 razy
ilustracja

Już wkrótce w wybranych miastach Polski spotykamy się, aby porozmawiać o najnowszych trendach w znakowaniu odzieży, poszukać nowych rozwiązań oraz zademonstrować nowości w tej dziedzinie. Obecnie ozdabianie odzieży to nie tylko inwestycja w rozpoznawanie marki, ale również moda na indywidualne, gustowne aplikacje które wyróżniają z tłumu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/termotransfer-show---spersonalizuj-i-ozdob-swoja-odziez%21-zapraszamy-na-cykl-spotkan,396183,artykul.html

Przygotuj swoją firmę na nowe HOT TRENDY w termotransferze. A wszystko odbędzie się w miłej atmosferze warsztatów gdzie każdy uczestnik będzie mógł samodzielnie przygotować swoja koszulkę lub torbę i bezpośrednio wymienić się doświadczeniami.

Gościem specjalnym będzie PIET WELTJENS, który szczegółowo omówi nowości oraz zwróci uwagę jak uniknąć błędów aplikacyjnych.

Warsztaty odbędą się w Błoniach k/Wrocławia, Łodzi, Lublinie, Białymstoku i Jawczycach k/Warszawy. Liczba miejsc limitowana.

Źródło: Integart

www.integart.com.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zmiany na stanowisku dyrektora działu Exchange w Mindshare Polska
Aleksandra Kosowska awansowała w strukturach agencji mediowej Mindshare Polska. Ekspertka objęła stanowisko Deputy Director w dziale Exchange.
Dentsu Creative dla Carlsberg Polska – nowa kampania Sound Masters dla marki Garage skierowana do muzyków
Marka Garage (Carlsberg Polska) rusza z nową kampanią skierowaną do młodych DJ'ów i producentów muzycznych. W ramach projektu ogłoszono konkurs na set DJ-ski lub autorski utwór muzyczny. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
Dzielnica Wisła rozpoczyna kampanię ReWisła
Nadwiślańskie bulwary i warszawskie plaże – ulubione miejsca spacerów, spotkań i wypoczynku. Startuje kampania edukacyjna reWisła, która zachęca do tworzenia wspólnej przestrzeni w świadomy sposób i odkrywania historii warszawskiego Urzecza.
„Wrzuć na luz. Zjedz baton lodowy Snickers Ice Cream” – nowa kampania marki
Lato i wakacyjny urlop to czas na prawdziwy relaks. Najnowsza, szeroko zasięgowa kampania reklamowa lodowego batona Snickers w humorystyczny sposób pokazuje, jak znaleźć wytchnienie w każdej sytuacji – nawet jeżeli inni nie bardzo chcą nam na to pozwolić.
Posiada prawie 20 letnie doświadczenie w branży mediowej po stronie nadawcy i domów mediowych. Odpowiedzialna za strategię i rozwój w ramach TVN Media, specjalizując się w obszarze nowoczesnych produktów opartych o kontent wykorzystujących synergię treści linearnych, ott, social, oraz content commerce. Zarządza transformacją procesów w ramach obszaru...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764