logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Tesco w rękach Red8 Advertising

  PR 21.03.2014, przeczytano 807 razy

Agencja Red8 Advertising wygrała trwające ponad dwa miesiące postępowanie przetargowe na obsługę strategiczno-kreatywną marki Tesco.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/tesco-w-rekach-red8-advertising,21170,artykul.html

Propozycje przetargowe agencji Red8 zostały uznane za najlepiej dopasowane do oczekiwań marki na obecnym etapie jej rozwoju. Najwyżej zostały ocenione zarówno analiza strategiczna marki i jej potrzeb, jak i koncepcje kreatywne, które mają pozwolić marce istotnie wzmocnić jej pozycję.

W wyniku przetargu Red8 Advertising odpowiadać będzie za strategię komunikacji, koncepcję kreatywną, nadzór nad spójnością komunikacji marki w różnych kanałach oraz przygotowanie kolejnych kampanii reklamowych.

Źródło: Red8 Advertising

Dodatkowe informacje:

Red8 Advertising istnieje od 2002 r. Stworzyła wiele uznanych i nagradzanych kampanii reklamowych, wśród nich na przykład "Mi to Lotto" dla Dużego Lotka, „Mówimy Waszym językiem“ dla Castoramy, czy cykl reklam dla marki Zelmer.
W konkursie EFFIE w 2012 r. agencja zdobyła złotą statuetkę w kategorii Longterm Marketing Excellence za kampanię marki Harnaś. Trzy lata temu natomiast zdobyła statuetkę EFFIE za launch Kasztelana Niepasteryzowanego (Carlsberg Polska), a w 2010 r. srebro za efektywność kampanii dla marki Fortuna oraz Ibuprom.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Korony Reklamy i Gifts of the Year - Branża reklamowa wybiera najlepsze firmy i upominki w 2020 roku
Wybierz najlepsze firmy w 4 kategoriach. Finał konkursu połączony z wręczeniem "Koron Reklamy" nastąpi 12 lutego 2020 r., pierwszego dnia Targów RemaDays Warsaw 2020 podczas Wieczoru Wystawców.
Remadays 2020: japońskie drukarki Mutoh na stoisku Atrium
Polski dystrybutor marki MUTOH – firma Atrium Centrum Ploterowe – jako co roku zaprezentuje odwiedzającym targi RemaDays pełną ofertę tego czołowego, japońskiego producenta drukarek i ploterów wielkoformatowych.
T-Raperzy znad Wisły i OLX zachęcają do walki ze smogiem
- Ta kampania to kolejne duże wyzwanie dla marki - przyznaje Marcin Sienkowski, head of marketing w OLX. - Zabieramy głos w sprawie społecznie istotnej, na którą wszyscy mamy wpływ i możemy ją zmienić na lepsze. Oczywiście jak zwykle w OLXie robimy to z dystansem.
Loteria konsumencka „Milka. Sercem z Naszymi”
Trwa kampania „Milka. Sercem z Naszymi”, w ramach której marka przygotowała m.in. ogólnopolską loterię skierowaną do konsumentów. Do wygrania 4 nagrody pieniężne w wysokości 100 000 zł oraz ponad 700 nagród w wysokości 100 zł! Akcja potrwa do 14 lutego bieżącego roku.
Styczniowy VIP Event Efi z drukarkami Pro 32r+ i Pro 30f
EFI i dystrybutor tej marki - Atrium Centrum Ploterowe - zapraszają 28-29 stycznia 2020 na VIP Event w Brukseli podczas, którego zaprezentują najnowocześniejsze urządzenia do druku LED.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764