logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

They.pl partnerem digitalowym Tedxwarsawwomen

  PR 07.11.2019, przeczytano 200 razy

TEDxWarsawWomen ponownie dzieje się w Polsce. Konferencja organizowana na licencji TED, znanego na całym świecie wydarzenia poświęconego rozpowszechnianiu wartościowych idei, już 6 grudnia 2019 roku zagości na deskach Teatru 6. piętro w PKiN w Warszawie. Partnerem wydarzenia została agencja digital marketingu They.pl, która zajmie się m.in. obsługą mediów społecznościowych konferencji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/they.pl-partnerem-digitalowym-tedxwarsawwomen,384627,artykul.html

TEDxWarsawWomen to lokalny niezależny projekt zrzeszający ponad 500 uczestników oraz wyjątkowych mówców – przedstawicieli świata biznesu, nauki oraz sztuki. Jego celem jest rozpowszechnianie wartościowych idei oraz pobudzanie do działania w obszarze technologii, rozrywki oraz designu. Konferencja to wiele dyskusji oraz prezentacji, w trakcie których są poruszane istotne  tematy. TEDxWarsawWomen to program skoncentrowany na kobietach, które stanowią liczne grono zarówno wśród publiczności, jak i prelegentów. Tegoroczna edycja TEDxWarsawWomen odbędzie się pod hasłem „Bold + Brilliant”.

- W tym roku jesteśmy Bold+Brilliant. Jest to motyw przewodni TEDxWarsawWomen 2019. Tegoroczna edycja to ukłon w stronę pobudzającego myślenia, święto sprytu, a także błyskotliwych osobowości, które swoją postawą reprezentują wartości ważne dla współczesnych kobiet. Konferencje TEDxWomen odbywają się jednocześnie na całym świecie i tworzą globalną społeczność osób zainteresowanych inicjowaniem pozytywnych zmian. Przez ostatnie lata stworzyliśmy taką społeczność w Warszawie i cały czas rośniemy w siłę – podkreśla Elena Pawęta, Head Organizer, TEDxWarsawWomen.

Agencja They.pl została partnerem digitalowym wydarzenia. Do jej zadań należy prowadzenie komunikacji w wybranych mediach społecznościowych oraz wsparcie wydarzenia w obszarze digitalowym.

- TEDxWarsawWomen to wydarzenie organizowane ku czci kobiet – odkrywające ich talenty, przełamujące wszelkie bariery. To niezwykle potrzebna idea, w którą angażujemy się nie tylko zawodowo. Wartości reprezentowane przez uczestników oraz prelegentów biorących udział w konferencji są bliskie naszej firmie – tym bardziej, że większość stanowisk kierowniczych w They.pl zajmują kobiety, które każdego dnia stają się motorem napędowym naszej działalności. Swoim zaangażowaniem budują nasz zespół. Cieszymy się, że jesteśmy częścią tego wyjątkowego projektu – mówi Adrianna Kubik-Przybył, Business Director w They.pl.

TEDxWarsawWomen to zderzenie niezwykłych osobowości, a także inspirujące warsztaty oraz dyskusje. Tegoroczna edycja odbędzie się 6 grudnia 2019 roku w PKiN w Warszawie.

Źródło: They.pl

www.they.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Skup butelek zwrotnych Kompanii Piwowarskiej ponownie otwarty
Prawie 1 milion butelek zwrotnych w ciągu 8 miesięcy funkcjonowania skupu butelek przy Lech Browary Wielkopolski oddali mieszkańcy Poznania i okolic. Butelki zyskały „nowe życie” a Wielkopolska – czystsze środowisko. Po chwilowym zawieszeniu działalności, wynikającym z sytuacji epidemiologicznej, skup butelek ponownie otworzył się dzisiaj na ekopiwoszy.
Agencja Węc PR nagrała swój Hot16challenge2
Akcja hot16challenge2 cieszy się dużą popularnością wśród polskich internautów.  W społeczną inicjatywę zaangażowali się celebryci i politycy, a nawet znane brandy. Nominacje dotarły również do branży kreatywnej. Specjaliści z agencji WĘC PR podjęli rękawicę i zarapowali, by wesprzeć medyków w walce z koronawirusem.
Kampania społeczna marki Ambition
Czas izolacji, ograniczenie kontaktów z bliskimi, niepewna przyszłość to nowa rzeczywistość, z którą w ostatnich miesiącach przyszło nam się zmierzyć. Wszechobecne zakazy bezpośrednio przemodelowały nasz dotychczasowy sposób życia, jednak to, co naprawdę ważne powinno pozostać niezmienne. Marka Ambition, w swojej nowej kampanii zachęca odbiorców do podtrzymania wiary w...
Nowe przenośne projektory LCD Panasonic
Firma Panasonic ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek dwóch ekonomicznych serii projektorów LCD, które wyróżniają się niewiarygodnie długim cyklem eksploatacji przy jej jednoczesnym niskim całkowitym koszcie. Główne zalety produktów to wysoka jakość i duży kontrast wyświetlanych obrazów. Nowe serie, które doskonale nadają się...
Aplikacje Photo Gallery i AiFoto debiutują w nowych wersjach. Producent gruntownie przemodelował interfejs i dodał szereg nowych funkcji. Mają one sprawić, że organizacja, przeglądanie i udostępnianie zdjęć będą prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764