WIADOMOŚCI

They.pl z 4 nominacjami do Google Premier Partner Awards 2017

Mateusz Zawiślak  PR 13.07.2017, przeczytano 300 razy

Agencja digital marketingu They.pl znalazła się na liście nominowanych w prestiżowym konkursie Google Premier Partner Awards 2017 w regionie EMEA. Uznanie ekspertów Google i nominacje zdobyły 4 kampanie They.pl.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/they.pl-z-4-nominacjami-do-google-premier-partner-awards-2017,33104,artykul.html

Google Premier Partner Awards to konkurs organizowany dla agencji realizujących projekty z zakresu marketingu online na całym świecie. Około 2 000 Google Partners zakwalifikowało się w tym roku do walki o nagrody w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Północna Afryka). Google docenia i nagradza innowacyjne i skuteczne kampanie, które nie tylko zrealizowano z wykorzystaniem najnowszych narzędzi, ale przede wszystkim ich efekty przełożyły się na wzrost sprzedaży i biznesu klientów.

AmeriGas, Candy/Hoover, Dekoria.pl i Tubądzin to projekty realizowane przez They.pl, które wyróżniono nominacjami w konkursie Google Premier Partner Awards 2017. Agencja They.pl otrzymała nominacje aż w 4 kategoriach:

  • Display Innovation – AmeriGas,
  • Growing Businesses Online – Dekoria.pl,
  • Mobile Innovation – Tubądzin,
  • Video Innovation – Candy/Hoover.


Agencje, które chcą zgłosić swoją kandydaturę do konkursu, muszą dołączyć do Google Partners. Celem programu jest pomoc firmom w zaistnieniu w sieci oraz znalezieniu klientów dzięki współpracy ze sprawdzoną agencją. Aby dołączyć do programu Google Partners, agencje marketingu internetowego muszą przejść pomyślnie serię egzaminów i udowodnić, że posiadają kwalifikacje z zakresu wykorzystywania i wdrażania produktów reklamowych Google.

- Dla małych firm, które dopiero niedawno rozpoczęły działalność, a nawet większych, które stawiają pierwsze kroki w działaniach online, otrzymanie potwierdzenia, że współpracują z renomowaną agencją, zatwierdzoną przez Google, jest bardzo ważne – mówi Helene Ambiana, Head of Google Partners, EMEA.

Sześciu zwycięzców pierwszego etapu konkursu zostanie ogłoszonych podczas ceremonii w Dublinie we wrześniu tego roku.

Źródło: They.pl

www.they.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

 
niedziela 21.01.2018, 70 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone