logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Thisplaced: konkurs na dolnośląską pamiątkę

   12.11.2022, przeczytano 161 razy
ilustracja

Fundacja Ochrony Krajobrazu zachęca do wzięcia udziału konkursie ThisPLACED "Tu Umiejscowieni" organizowanym w ramach projektu ThisPLACED „Odkrywanie na nowo krajobrazów i tożsamości kulturowych regionów Unii Europejskiej”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/thisplaced%3A-konkurs-na-dolnoslaska-pamiatke,397951,artykul.html

Celem konkursu jest stworzenie pamiątki artystycznej nawiązującej do historii i wielokulturowości Dolnego Śląska. Może ona wiązać się z istniejącym i dobrze rozpoznawalnym obiektem/tradycją, albo być propozycją mówiącą o zapomnianej, albo mało znanej części dziedzictwa regionu.

Konkurs skierowany jest do młodych artystów i artystek w wieku 18-31 lat (w tym m.in. uczniów i uczennic szkół plastycznych, techników oraz studentów i studentek kierunków artystycznych).

W Konkursie przyznane zostaną następujące nagrody:

  • I miejsce – Reprezentowanie Polski na międzynarodowych warsztatach artystycznych ThisPLACED „Tu Umiejscowieni” w jednym z trzech krajów partnerskich (Hiszpania, Włochy lub Serbia). Zwrot przez Organizatora kosztów podróży, zakwaterowania oraz wyżywienia podczas wyżej wymienionego wydarzenia.
  • Wyróżnione prace (max. 3) – udział w warsztatach artystycznych ThisPLACED „Tu Umiejscowieni” organizowanych w Polsce. Zwrot przez Organizatora kosztów podróży, zakwaterowania oraz wyżywienia podczas wyżej wymienionego wydarzenia.

Prace można zgłaszać do 16 stycznia 2023 r.

Więcej informacji, regulamin: http://www.krajobraz.edu.pl/

Źródło: Fundacja Ochrony Krajobrazu

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

IAB Polska partnerem konkursu Genius Universitatis 2023
Wystartowała XI edycja najbardziej oczekiwanego konkursu marketingowego dla uczelni, który ma pokazać ich najlepsze reklamowe działania. IAB Polska po raz kolejny jest partnerem konkursu, w którego kapitule zasiada nasza przedstawicielka - Ewa Opach, dyrektor ds. edukacji i certyfikacji, IAB Polska.
Paradyż Designers: spotkanie z Rossaną Orlandi oraz Giovanną Castiglioni w Mediolanie
Wyjazd do Mediolanu i warsztaty z legendą designu Rossaną Orlandi oraz spotkanie z Giovanną, córką włoskiego mistrza wzornictwa Achille Castiglioniego czekają na autorów wyróżnionych projektów w konkursie Paradyż Designers. Prace konkursowe można przesyłać jeszcze do 17 lutego 2023.
Nabór do konkursu dyplomów FNC rozpoczęty
Dyplomy FNC to zestawienie najlepszych prac dyplomowych absolwentów uczelni artystyczno-projektowych organizowane przez FONT nie czcionka.
Nikon zdobywa trzy nagrody w plebiscycie Fotopolis
Nikon ma przyjemność poinformować, że w plebiscycie Fotopolis na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2022 roku, zdobył, aż trzy nagrody. Miejsce pierwsze w kategorii „Zaawansowany obiektyw roku” firma otrzymała za Nikon NIKKOR Z 400 mm f/4.5 VR S. Na drugiej pozycji w kategorii „Amatorski aparat roku” znalazł się Nikon Z 30, z kolei ostatnie miejsce...
Laureaci trzeciego etapu konkursu Tubądzin Design Awards w kategorii Cultureform
CultureFORM to kategoria specjalna konkursu Tubądzin Design Awards, która daje projektantom możliwość odniesienia się w swoich pracach do dziedzictwa kulturowego i historycznego. Międzynarodowe jury rozstrzygnęło jej trzeci etap. Wyłonieni twórcy reprezentują bardzo wysoki poziom, a ich prace przecierają szlaki w świecie designu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764