logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Tiktok for Business startuje z „Make TikToks Contest”

  PR 25.02.2021, przeczytano 452 razy
ilustracja

TikTok for Business wystartował z konkursem skierowanym do pracowników branży marketingowej m. in. agencji kreatywnych, PR oraz domów mediowych. Do wygrania są trzy nagrody, każda o wartości 60 tys. złotych. Wystarczy kreatywne podejście i niestandardowy pomysł na TikToka! Konkurs już ruszył a zgłoszenia można przesyłać do 10 marca.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/tiktok-for-business-startuje-z-_make-tiktoks-contest_,390358,artykul.html

Zadaniem konkursowym jest nagranie TikToka dla konkretnej marki, odpowiadającego na jeden z trzech tematów:

  • TikTok? To głupie? To wymyśl coś mądrego!
  • TikTok. To chwilowa moda? To wymyśl coś na dłużej!
  • TikTok? To nie dla mojej marki. To udowodnij, że tak nie jest!

- „Make TikToks Contest” to szansa na zaprezentowanie swojej marki w kreatywnyn i nietuzinkowy sposób, poszerzając przy tym grono potencjalnych klientów. Poprzez konkurs chcemy podkreślić, że TikTok jest idealnym miejscem do tworzenia wartościowych treści reklamowych, które może tworzyć każda marka – bez względu na branżę, czy skalę działalności. Najważniejsze są  autentyczność oraz spójność przekazu z DNA TikToka, które pozwalają brandom na dostarczanie użytkownikom platformy unikalnych doświadczeń. Właśnie takie kampanie generują najlepsze wyniki, często na poziomie nawet kilkudziesięciu milionów wyświetleń – mówi Sylwia Chada, General Manager TikTok w Polsce i Europie Centralnej.

Każdy projekt powinien być stworzony z myślą o marce, w której pracuje bądź dla której działania prowadzi uczestnik. Może on wziąć udział wyłącznie w jednej, wybranej kategorii konkursowej wykorzystując wybrany format reklamowy TikToka.  W kategoriach 1 i 3 uczestnicy powinni nagrać po jednym TikToku, natomiast kategoria 2 wymaga przygotowania trzech TikToków. Po stworzeniu nagrania należy wypełnić formularz konkursowy dostępny na stronie www.maketiktokscontest.pl. Rejestracja zgłoszenia daje również możliwość otrzymania materiałów edukacyjnych na temat platformy.

15 marca jury w składzie: Michał Sadowski, założyciel Brand24, aktorka i TikTokerka Klaudia Halejcio, Rafał Drzewiecki, Head od Marketing w TikTok Polska oraz Maciej Waligóra, Executive Creative Director, DDB Warszawa, Przewodniczący Zarządu KTR ogłosi nominowanych.

Dwa dni później (17 marca), podczas oficjalnej gali, poznamy trzech zwycięzców, którzy otrzymają nagrody w postaci karty przedpłaconej o wartości 10 000 złotych oraz kredyt na wsparcie mediowe o wysokości 50 000 złotych.

Źródło: TikTok

www.tiktok.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W imieniu IAB Europe zapraszamy do zgłaszania swoich kampanii reklamowych do europejskich nagród MIXX Awards oraz Research Awards. Termin zgłoszeń został przedłuzony do 23 kwietnia 2021!
Ogłoszono zwycięzców konkursu profesjonalnego, otwartego, studenckiego i młodzieżowego SWPA 2021
World Photography Organisation ogłosiło zwycięzców prestiżowego konkursu Sony World Photography Awards 2021. Tytuł Fotografa roku, nagrodę w wysokości 25 000 dolarów i zestaw sprzętu fotograficznego firmy Sony otrzymał znany fotograf-dokumentalista Craig Easton (Wielka Brytania) za serię zdjęć zatytułowaną Bank Top. Ogłoszono także nazwiska dziesięciorga zwycięzców i...
Konkurs Benq Photovue 2021 – Ruch w kadrze
Aby uczcić wprowadzenie na rynek naszego najnowszego monitora dla fotografów i filmowców 4K SW271C rzucamy wyzwanie: ruch w kadrze! Sprawdź swoją kreatywność oraz umiejętności techniczne i weź udział w naszym konkursie. Daj sobie szansę na wygranie naszego najnowszego monitora oraz nagród pieniężnych.
Dawid Szczepaniak w jury Cannes Lions 2021
Cannes Lions ogłosił skład jury najbliższej edycji festiwalu. Do grona jurorów zaproszono Dawida Szczepaniaka. Chief creative officer w VMLY&R Poland będzie oceniał zgłoszenia w kategorii Brand Experience & Activation.
Cupra Formentor nagrodzona Red Dot Award: Product Design 2021
Wyróżnienie CUPRY Formentora w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów designerskich wyznacza ważny moment w historii młodej marki. O nagrodzeniu pierwszego autorskiego modelu CUPRY zadecydowało 50-osobowe jury złożone z ekspertów z całego świata. CUV łączy codzienną praktyczność z emocjami i wyrazistym designem samochodu sportowego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764