logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Tiktok wspiera kreatywność w konkursie KTR 2021

  PR 29.11.2021, przeczytano 454 razy
ilustracjastrzałka

TikTok objął partnerstwo nad kategorią „CRAFT – VIDEO” w tegorocznej edycji konkursu Klubu Twórców Reklamy. O tytuł „Best of” zawalczyły najbardziej wyraziste komunikacyjnie, kreatywne i innowacyjne pomysły. Nagrodę za najlepszy projekt wręczyła Sylwia Chada, General Manager TikTok w Polsce i Europie Centralnej. Gala wręczenia odbyła 26 listopada w Nowym Teatrze.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/tiktok-wspiera-kreatywnosc-w-konkursie-ktr-2021,393940,artykul.html

Kategoria „CRAFT-VIDEO” łączy talent, doświadczenie i umiejętności użyte w celu realizacji pomysłów kreatywnych przy tworzeniu projektów filmowych, takich jak reklamy czy teledyski. Od lat cieszy się ona największą popularnością, a w tym roku na 1500 wszystkich prac zgłoszonych w konkursie, w tej kategorii przesłano aż ponad 800 zgłoszeń.

- Misją TikToka jest wspieranie kreatywności i dostarczanie pozytywnych emocji. KTR jako festiwal kreatywności, wraz z kategorią „CRAFT – VIDEO”, której mamy przyjemność być partnerem, jest więc bardzo nam bliskim wydarzeniem - wyróżnia najbardziej innowacyjnych, oryginalnych i niestandardowych autorów w dziedzinie tworzenia materiałów filmowych. W TikToku także przełamujemy utarte schematy myślenia o video i doskonale rozumiemy, jak ważna jest odwaga i autentyczność. Gratuluję zwycięzcy, a także pozostałym nominowanym w tej kategorii. Cieszymy się, że jako TikTok mogliśmy być częścią tego wydarzenia i wspierać ambitnych twórców – powiedziała Sylwia Chada, General Manager TikTok w Polsce i Europie Centralnej podczas wręczania nagrody.

Tegoroczna gala wręczenia nagród była wyjątkowa, ponieważ połączyła dwa branżowe projekty: konkurs KTR, czyli święto kreatywności i twórczej odwagi, oraz Innovation – przeznaczony dla projektów z obszaru biznesu, mediów  i komunikacji, wyznaczających nowe kierunki w tych obszarach.

Źródło: TikTok

www.tiktok.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

RMF FM najbardziej opiniotwórczym tytułem mediowym 2022 roku
W ubiegłym roku polskie media najczęściej powoływały się na informacje podawane przez RMF FM. Stację w 2022 roku zacytowano łącznie 23,1 tys. razy – podaje Instytut Monitorowania Mediów (IMM), autor cyklicznego raportu „Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce”. Wirtualna Polska z wynikiem 22,6 tys. odniesień w innych tytułach zajęła drugie miejsce...
AI generuje już teksty o takiej samej wartości jak te tworzone przez ludzi
Model językowy w trzy sekundy nauczy się sposobu mówienia danej osoby, a potem wypowie dowolny komunikat jej głosem i z jej emocjami. Najprawdopodobniej w takim kierunku rozwiną się algorytmy generujące dziś komunikaty tekstowe o walorach równoznacznych z tymi, które tworzą ludzie. Choć technologia przynosi wiele korzyści, związanych np. z łatwiejszą komunikacją ze sztuczną...
Mediowe sąsiedztwo reklamy online, a postrzeganie marki
23 stycznia MAGNA Media Trials, we współpracy z Channel Factory opublikowały wyniki badania Quantifying the Grey: The Nuances of Questionable Content dotyczącego wątpliwych treści w reklamie online i ich wpływu na postrzeganie marki.
Nowa odsłona programu „Halo Polacy”
„Halo Polacy” to program o Polakach przebywających w różnych zakątkach świata. Niedawno zadebiutował w serwisie WP Turystyka, w lutym rozpoczęła się emisja kolejnych odcinków przygotowanych w nowej oprawie.
Grupa PMPG kontynuuje horyzontalny rozwój serwisu wprost.pl. Strategia na rok 2023 zakłada koncentrację wydawcy zarówno na bieżących tematach polityczno-gospodarczych, jak i tematyce zdrowotnej czy lifestylowej. Kluczowy w tym obszarze jest segment zdrowia i odżywiania. Uruchomiony w drugiej połowie 2022 roku serwis dom.wprost.pl jest najnowszą domeną tematyczną wydawcy, która...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764