logo
WIADOMOŚCI

TIPA Awards 2017: Epson SC-P5000 najlepszą drukarką fotograficzną

Mateusz Zawiślak  PR 21.04.2017, przeczytano 239 razy
ilustracjastrzałka

Epson SureColor P5000 laureatem prestiżowej nagrody TIPA w kategorii  Najlepsza Drukarka Fotograficzna. Firma Epson została wyróżniona za wysokiej jakości, innowacyjny produkt do przetwarzania obrazu, dedykowany dla rynku fotograficznego


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/tipa-awards-2017:-epson-sc-p5000-najlepsza-drukarka-fotograficzna,32232,artykul.html

Wydawcy i dziennikarze magazynów fotograficznych z całego świata wyróżnili produkt marki Epson w prestiżowym konkursie TIPA Awards 2017. Tegorocznym zwycięskim produktem marki Epson jest drukarka SureColor P5000, która zdobyła tytuł “Najlepszej Drukarki Fotograficznej”.

TIPA, czyli Stowarzyszenie Wydawców Prasy Fotograficznej i Wideo ocenia produkty wprowadzone na rynek w ciągu minionych 12 miesięcy na podstawie takich kryteriów, jak innowacja, wykorzystanie najnowocześniejszych technologii, stylistyka i ergonomia, łatwość użycia oraz współczynnik cena-wydajność. Tegoroczne nagrody zostały przyznane przez reprezentantów 27. profesjonalnych, amatorskich i biznesowych czasopism z Azji, Australii, Europy, Północnej i Południowej  Ameryki wraz z delegacją Klubu Camera Journal Press z Japonii.

TIPA to jedna z największych i najbardziej wpływowych na świecie organizacji wydawców prasy poświęconej fotografii oraz przetwarzaniu obrazu. Zdobycie nagrody w tegorocznym konkursie oznacza, że od 1997 roku Epson otrzymał łącznie 38 nagród od Stowarzyszenia TIPA za technologie i produkty dedykowane tym dziedzinom, włączając w to drukarki atramentowe, tusze, skanery i projektory. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 16 czerwca 2017 roku w Tokio w Japonii.

Oto nota, jaką zwycięski produkt otrzymał ze strony TIPA:

17-calowa drukarka SC-P5000 do wydruków próbnych, reprodukcji dzieł sztuki i druku fotografii oferuje zestaw atramentów w 10. kolorach, głowicę drukującą PrecisionCore TFP oraz technologię Precision Dot. Drukarka wykorzystuje tylko wkłady atramentowe UltraChrome HDX o pojemności 200 ml, które zapewniają lepszą gamę kolorów oraz większą intensywność czerni, co wzmacnia trwałość druku w porównaniu do poprzednich modeli.

Drukarka oferuje udoskonaloną kontrolę statyczności i kurzu co oznacza mniejsze wymagania w zakresie konserwacji i większą wytrzymałość sprzętu. Głowica drukująca PrecisionCore jest wyposażona w 360 dysz na kolor dla większej szybkości druku i w technologię kropli o zmiennej wielkości z minimalną wielkością kropli wynoszącą 3,5 pl. Kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 2,7 cala sprawia, że konfiguracja sprzętu i jego działanie są łatwe i przystępne.

Źródło: Epson

www.epson.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Nowości marki Aputure
Firma Foxfoto - dystrybutor marki Aputure - rozszerza ofertę lamp LED marki Aputure o trzy nowe modele z serii Light Storm.
Książęce spełnia marzenia piwoszy – Porter Bałtycki już w ofercie
Książęce nie spoczywa na laurach i prezentuje kolejny stały wariant w kolekcji. Książęce Porter o głębokiej, ciemnej barwie, niezwykłej mocy ekstraktu oraz złożonym profilu sensorycznym czerpie z najlepszych tradycji piwowarskich naszego regionu.
Nikon z czterema nagrodami TIPA World Awards 2018
Cztery produkty Nikona uhonorowano prestiżowymi nagrodami TIPA World Awards 2018. Wybór przeprowadziło stowarzyszenie TIPA (Technical Image Press Association), globalny autorytet dla branży fotografii i obrazowania. Nikon D850 zdobył tytuł „Najlepsza lustrzanka zawodowa” (‘Best DSLR Professional’), Nikon D7500 – „Najlepsza lustrzanka ekspercka” (‘Best APS-C DSLR Expert’), a obiektyw AF-S NIKKOR ...
Na sukces składają się cechy dobrego negocjatora oraz - przede wszystkim - przygotowanie i wiedza. Poznanie skutecznych narzędzi zapewni przewagę nad rozmówcą, a stąd droga do osiągnięcia celu jest bardzo bliska. Tajniki procesów negocjacyjnych, już 25 kwietnia we wrocławskim Idea Hub przedstawi Aneta Kaczmarek, prawniczka i trener kariery, związana z marką BeonWave. ...
Openhouse z produkcyjnymi ploterami Artemis już 26 kwietnia
26 kwietnia 2018 będą miały miejsce w Opolu prezentacje wielkoformatowych maszyn do druku LED-UV i solwentowego marki Artemis.
 
czwartek 19.04.2018, 122 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone