logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

TK Maxx z kampanią „Święta Na Maxxa”

  PR 17.11.2021, przeczytano 406 razy
ilustracja

Świąteczna kampania TK Maxx właśnie wystartowała. Hasło „Święta na Maxxa” to zachęta do celebrowania Bożego Narodzenia w sposób wyjątkowy, radosny i pełen dobrej energii. Niech mnóstwo pozytywnych emocji niosą również prezenty z metką słynnych projektantów! Markowe upominki taniej, w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie, czekają na poszukiwaczy świątecznych okazji w każdym z 49 TK Maxx w Polsce.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/tk-maxx-z-kampania-_swieta-na-maxxa_,393797,artykul.html

Bohaterem tegorocznej kampanii jest Laurie, mały organista, który w te święta wraca w spektakularny sposób na scenę. W świątecznym spocie video, TK Maxx zaprasza nas na niezapomniany koncert, podczas którego Laurie zainspirowany parą błyszczących butów z TK Maxx, sprezentowanych mu przez jego dumnych rodziców, daje występ swojego życia. Świąteczny świat Laurence’a jest kolorowy, dynamiczny, rockowy i pełen dobrej zabawy i muzyki: z piosenką „Walk this way” grupy Aerosmith w tle. Laurence czerpie ze Świąt na Maxxa i zachęca tym samym innych do spełniania swoich świątecznych marzeń.

– Mamy nadzieję, że okres świąteczny będzie pełen radości, dobrej zabawy i czasu spędzonego z bliskimi. Naszą tegoroczną kampanią chcemy przypomnieć, że odpowiedni prezent może dać obdarowanej osobie wiele szczęścia, ale również odrobinkę inspiracji do odkrycia nowej pasji lub realizacji marzeń. – mówi Deborah Dolce, Group Brand & Marketing Director w TK Maxx.

Świąteczny spot TK Maxx jest emitowany w sześciu krajach europejskich: Austrii, Irlandii, Niderlandach, Niemczech, Polsce i Wielkiej Brytanii. 20-, 30- i 60-sekundowe spoty pojawią się w telewizji, natomiast 2-minutowy film można obejrzeć online. Za kreację kampanii odpowiada agencja Wieden+Kennedy London, działania mediowe prowadzi dom mediowy Mindshare, a komunikację PR, social i influence Ogilvy.

Dodatkowo, TK Maxx zachęca wszystkich do rozpoczęcia sezonu świątecznego na wesoło poprzez taniec w szczytnym celu i przekazanie datku na rzecz małych podopiecznych programu Akademia Przyszłości Stowarzyszenia Wiosna, by pomóc spełnić ich marzenia. Świąteczna akcja charytatywna „Zatańcz! Przekaż Datek. Nominuj!” realizowana będzie już w grudniu na kanałach social media.

Źródło: TK Maxx

www.tkmaxx.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nie prześpij okazji do rozwoju firmy – kampania Alior Banku
Alior Bank prowadzi multimedialną kampanię marketingową, która promuje kredyty na bieżącą działalność i cele inwestycyjne dla mikrofim i małych przedsiębiorstw. Bank zachęca przedsiębiorców do skorzystania z kredytu w rachunku bieżącym lub Bizneskredytu bez prowizji przygotowawczej. Oferta promocyjna obowiązuje do końca czerwca.
Chromatique dołącza do SKM SAR
Wraz z początkiem 2024 r. agencja kreatywna Chromatique uzyskała członkostwo w Stowarzyszeniu Komunikacji Marketingowej SAR. Doświadczenie zdobyte przez 14 lat w działaniach reklamowych i kreatywnych umożliwia agencji dołożenie w branży swojej cegiełki, która pomoże budować dobre praktyki i propagować właściwe postawy na rynku reklamowo-marketingowym.
Zbyszek Nowicki Partnerem w Bluerank i Full Stack Experts
Współwłaściciel agencji i dotychczasowy Co-Managing Director, obejmuje stanowisko Partnera i chce rozwijać biznes na kolejnych rynkach. 
Kerris wygrywa przetarg Paypo
Agencja KERRIS odpowiada za kompleksową obsługę działań w obszarze social ads performance marketing PayPo – lidera płatności odroczonych w Polsce.
Nowość Biedronki promowana wspólnie z reprezentacją Polski
Współpraca Polskiego Związku Piłki Nożnej z siecią Biedronka zaowocowała wprowadzeniem na rynek kolejnego produktu z serii Go Active, sygnowanego logotypem piłkarskiej reprezentacji Polski. Nowość marki własnej pod nazwą Peanut Powder to orzeszki ziemne prażone w formie proszku, o obniżonej zawartości tłuszczu – wspólnie opracowany i polecany przez...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764