logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

#Todziecinnieproste – kampania BGK doceniona na międzynarodowej arenie

  PR 05.08.2022, przeczytano 346 razy
ilustracjastrzałka

Zespół Komunikacji Wewnętrznej (ZKW) Banku Gospodarstwa Krajowego ma na swoim koncie liczne sukcesy. Jednym z nich jest kampania #ToDziecinnieProste promująca wartości banku: otwartość, zespołowość i odpowiedzialność. To jedyny polski projekt doceniony w Internal Communication and Engagement Awards, konkursie organizowanym przez Communicate Magazine. BGK otrzymał złoto w kategorii najlepsza komunikacja wewnętrzna w sektorze finansowym. Nagrodę podczas oficjalnej gali w Londynie odebrali Piotr Miller – ekspert komunikacji wewnętrznej i lider projektu oraz Edyta Blachowska, menedżer ZKW.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/todziecinnieproste-%E2%80%93-kampania-bgk-doceniona-na-miedzynarodowej-arenie,396811,artykul.html

Kampania #ToDziecinnieProste powstała po to, aby pracownicy mogli lepiej zrozumieć wartości BGK. Przez 7 dni, w wewnętrznej telewizji pt. Tydzień Wartości, pracownicy oraz ich dzieci prezentowali jak rozumieją otwartość, zespołowość i odpowiedzialność poprzez bezkosztowe projekty, które wspólnie przygotowywali. Były to m.in. teatrzyk kukiełkowy, wywiad telewizyjny czy piosenki. Dodatkowo, córka jednego z pracowników przeprowadziła wywiad z zarządem.

Internal Communication and Engagment Awards to nie pierwsze wyróżnienie dla #ToDziecinnieProste. Kampania znalazła się również na shortliście Digital Communication Award w kategorii komunikacja wewnętrzna, European Excellence Award w kategorii komunikacja zmiany oraz zdobyła wyróżnienie w polskim konkursie Employer Branding Excellence Award w kategorii kampania wewnętrzna.

- Te nagrody to efekt pracy całego ZKW - pomysłowości, sposobu realizacji kampanii oraz osiągniętych wyników. Cieszę się, że poprzez takie projekty angażujemy pracowników. Znamy swoją grupę odbiorców i wiemy w jaki sposób oraz jakimi kanałami najlepiej do niej dotrzeć - wykorzystując nowoczesne i kreatywne rozwiązania – powiedziała Edyta Blachowska, menedżer ZKW w Banku Gospodarstwa Krajowego.

Co więcej, w tym roku Zespół Komunikacji Wewnętrznej otrzymał złoto w konkursie Global Eventex Awards w kategorii green event za Dzień Pracownika. Motywem przewodnim tegorocznego święta pracowników był zrównoważony rozwój. W scenografii zamiast wydruków banerowych zastosowano projekcję. Do obicia sceny wykorzystano sklejkę, która służyła również przy innych wydarzeniach. Do dekoracji sali wypożyczono kwiaty, a z materiałów ze scenografii pracownicy zrobili ule dla pszczół.

Źródło: Bank Gospodarstwa Krajowego

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Youtube Works 2022: Zwycięzcy poprzedniej edycji udzielają wskazówek
Po raz drugi w ramach YouTube Works Awards wyróżnione zostaną najbardziej kreatywne, a jednocześnie skuteczne polskie kampanie na YouTube. Bezpłatne zgłoszenia już ruszyły i potrwają do 31 sierpnia. O tym, dlaczego warto wziąć udział w konkursie i jak napisać dobre zgłoszenie w serii spotów opowiadają zwyciężczyni i zwycięzcy poprzedniej edycji.
124 zgłoszenia w drugiej edycji Konkursu PR Wings
Aż 124 zgłoszenia wpłynęły w tegorocznej, drugiej edycji konkursu PR Wings organizowanego od ub. roku przez Stowarzyszenie Agencji Public Relations (SAPR). Dziś zaczynają się prace niezależnego Jury, składającego się z 39 uznanych ekspertów komunikacji spoza SAPR, którzy wyłonią najpierw po trzech nominowanych w każdej z 14 kategorii konkursowych a potem zwycięzców....
Zwycięzcy konkursu Artinpost 2022
Tegoroczna edycja konkursu ArtInPost dobiegła końca – znamy już zwycięzców i nagrodzone prace! Dziękujemy za ogromną liczbę zgłoszeń i wszystkie głosy w konkursie. Wasze pomysły były naprawdę #OutOfTheBox! 
Szwajcarski oddział Grupy VERTIKOM, należącej do ASM Group, został wyróżniony tytułem Agencji Marketingowej Roku w plebiscycie Switzerland Prestige Awards.
Konkurs Nvidia Canvas x Komputronik
Mieliście już okazję korzystać z NVIDIA Canvas? To zupełnie nowe narzędzie, które może znacząco usprawnić pracę projektantów graficznych, ilustratorów i artystów. Żeby zachęcić Was do zapoznania się z tą technologią, NVIDIA GeForce Polska oraz Komputronik Gaming w partnerstwie z STGU przygotowali konkurs „NARYSUJ...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764