logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Tomasz Bocheński nagrodzony przez Society for News Design

  PR 17.05.2021, przeczytano 793 razy
ilustracjastrzałka

Tomasz Bocheński, dyrektor artystyczny Polska Press Grupy, jako jedyny z Polski, został nagrodzony w największym i najbardziej prestiżowym konkursie projektowania prasowego Best of Print News Design. Konkurs jest organizowany przez Society for News Design ze Stanów Zjednoczonych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/tomasz-bochenski-nagrodzony-przez-society-for-news-design,391480,artykul.html

W 42. edycji konkursu Best of News Design Creative Competition Tomasz Bocheński otrzymał srebrny medal za okładkę „Dziennika Zachodniego” nawiązującą do wyborów prezydenckich w USA oraz Award of Excellence za okładkę również „Dziennika Zachodniego” pokazującą sukces Igi Świątek w Paryżu. Okładki autorstwa Tomasza Bocheńskiego zostały nagrodzone obok takich tytułów jak New York Times, De Volkskrant, Politco czy The Washington Post.

Dodatkowo Tomasz Bocheński został uhonorowany nagrodą Award of Excellence w kategorii portfolio indywidualne.

Society for News Design już po raz kolejny nagrodziło prace Tomasza Bocheńskiego. W 2010 roku zdobył nagrodę w kategorii „Feature design pages”, w 2012 roku srebrny medal w kategorii „Linia Okładek”, a w 2013 jury nagrodziło jego portfolio. W 2014 zdobył tytuł Award of Excellence za okładkę dodatku Magnes, a w 2015 dwie nagrody za okładki w kategorii Breaking News. W 2017 i 2020 roku został nagrodzony w kategorii portfolio.

Organizacja Society for News Design, założona w 1979 roku, jest zarejestrowaną w USA organizacją non-profit z około 1500 członkami z całego świata. Oprócz licznych działań, organizuje coroczny konkurs Best of News Design otwarty dla gazet i czasopism z całego świata. Konkurs docenia i nagradza najlepsze na świecie projekty  prasowe. W tym roku, w 42. edycji konkursu, 27 sędziów z całego świata przejrzało ponad 3 200 zgłoszeń w 11 kategoriach.

Źródło: Polska Press Sp. z o.o.

www.polskapress.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Max, PKOl i Looney Tunes łączą siły przed Igrzyskami Paryż 2024
Platforma Max, na której dostępny będzie każdy moment Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024, została oficjalnym partnerem streamingowym Olimpijskiej Reprezentacji Polski. Warner Bros. Discovery Global Consumer Products i PKOl wraz z firmą LPP ogłosiły również współpracę, której efektem jest specjalna kolekcja ubrań z ukochanymi postaciami znanymi z Looney...
Lato RMF na koncertach i festiwalach
W tym roku RMF FM bawić się będzie wraz ze słuchaczami na największych festiwalach w kraju i koncertach najpopularniejszych artystów, m.in. sanah, Eda Sheerana, Lenny’ego Kravitza czy Justina Timberlake’a. Będzie też zabawa SMS-owa w nowej odsłonie.
Audio Broker - nowy brand mediowy
Dział agencyjny Eurozetu oraz Doradztwo Medowie łączą siły i wprowadzają nową markę - Audio Broker. Zastępuje ona dotychczas funkcjonujące rozwiązania, porządkuje strukturę organizacyjną, a przede wszystkim będzie oferować klientom dostęp do najszerszej oferty reklamowej na polskim rynku audio.
Rekordowe wyniki Grupy Eurozet. Radio ZET ponownie w górę
Najnowsza fala badania Radio Track (III-V 2024) przynosi kolejny wzrost udziału w czasie słuchania Radia ZET, który wynosi już 15,4 proc. Grupa Eurozet notuje rekordowe wyniki i jest jedyną grupą radiową, która rok do roku poprawiła wyniki słuchalności.
„Rzeczpospolita” odgrywa kluczową rolę w promowaniu przywództwa kobiet w Polsce, wyróżniając się jako lider w mediach branżowych. W najnowszym raporcie „Kobiety w zarządach – droga do równowagi”, autorstwa Kornblit & Partners Executive Search oraz Instytutu Monitorowania Mediów, „Rzeczpospolita” została uznana za...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764