logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Tomasz Gadziński awansuje na Client Directora w Mediacom Warszawa

  PR 16.11.2021, przeczytano 470 razy
ilustracja

Tomasz Gadziński awansował w strukturach MediaCom Warszawa, obejmując stanowisko Client Directora. Gadziński nadzoruje pracę zespołu, obsługującego jednego z kluczowych klientów agencji - markę PLAY. Ekspert pracuje w MediaComie od blisko 2 lat.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/tomasz-gadzinski-awansuje-na-client-directora-w-mediacom-warszawa,393774,artykul.html

Tomasz Gadziński ścieżkę zawodową w branży mediowo-marketingowej rozpoczynał 10 lat temu od Starcom Mediavest Group. W latach 2013-2020 pracował dla Value Media (Group One), awansując od stanowiska Digital Communication Plannera do Communication Managera (tę ostatnią funkcję pełnił od 2017 r.). W agencji obsługiwał m.in. takich klientów jak: PKO Bank Polski, L'Oreal, Jaguar & Land Rover czy Amica.

Pracę w MediaCom Warszawa rozpoczął w marcu 2020 roku. Początkowo, w roli Digital Leada, pracował dla takich klientów jak Grupa PSA (Peugeot, Citroën, DS, Opel) oraz The Coca-Cola Company. Ostatnio jako Communication Lead dla The Coca-Cola Company oraz marki Costa Coffee.

Tomasz Gadziński awansował na stanowisko Client Directora, w nowej roli obejmując zespół obsługujący marki PLAY i Virgin Mobile.

Tomasz Gadziński jest absolwentem Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej.

Źródło: MediaCom Warszawa

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Stora Enso: otwarcie budynku z materiałów bazujących na drewnie
Wisdome Stockholm to nowa przestrzeń dla doświadczeń naukowych, usytuowana na dziedzińcu Narodowego Muzeum Nauki i Technologii w Sztokholmie. Budynek, w którym się znajduje zaprojektowano z myślą o zastosowaniu tu konstrukcji drewnianych m.in. do wykonania pomieszczeń w kształcie łuku, o powierzchni 1325 m2. Stora Enso była głównym partnerem i dostawcą...
Zenith ponownie z Obi
Agencja mediowa Zenith, należąca do Publicis Groupe, wygrywa wieloatapowy przetarg mediowy na obsługę marki OBI w Polsce. Czas trwania umowy oraz lista podmiotów biorących udział w przetargu nie została ujawniona.
Super Prezenty i Persona Cars razem z misją u Świętego Mikołaja
8 grudnia osiem sportowych samochodów wyruszy w podróż do Laponii ze specjalną misją charytatywną polegającą na dostarczeniu listów do Świętego Mikołaja oraz przywiezieniu z powrotem prezentów dla dzieci – podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja. W trakcie Gwiazdki z Fantazją – corocznego wydarzenia dla chorych i niepełnosprawnych dzieci,...
Streetcom dla nowego produktu STR8
Agencja Streetcom wygrała przetarg na launch nowego zapachu STR8 o nazwie GAME i odpowiada za prowadzenie social media oraz realizację kampanii Influencer marketingowej dla tej nowości.
Podsumowanie kampanię ostrzegającą przed oszustwami #Narekrutera
145 438 wiadomości ostrzegających przed oszustwami #NaRekrutera, 3,5 mln odsłon materiałów informacyjnych w internecie, 37 publikacji w mediach. Choć akcja informacyjno-edukacyjna „Nie daj się oszukać #NaRekrutera” zainicjowana przez Gi Group Holding oficjalnie się zakończyła, budowanie świadomości ryzyk związanych z poszukiwaniem pracy pozostanie dobrą...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764