logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Tomasz Jagiełło z tytułem Professional of the Year

  PR 11.02.2020, przeczytano 210 razy
ilustracjastrzałka

Prezes zarządu ogólnopolskiej sieci kin Helios Tomasz Jagiełło otrzymał nagrodę w kategorii Professional of the Year w 12. edycji prestiżowego, międzynarodowego konkursu Europa Property CEE Retail Awards. Podczas uroczystej gali wyróżnione zostały firmy i osoby, których dokonania miały największy wpływ na rozwój sektora retail w minionym roku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/tomasz-jagiello-z-tytulem-professional-of-the-year,385636,artykul.html

Wydarzenie CEE Retail Awards skupia najważniejszych przedstawicieli handlu detalicznego, w tym inwestorów, deweloperów i ekspertów z regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Zwycięzców w 39 kategoriach wybrało jury złożone z uznanych ekspertów rynkowych. Sieć kin Helios otrzymała nominację w kategorii Retailer of the Year - Specialty Retailer, a jej prezes Tomasz Jagiełło został uhonorowany przez międzynarodową kapitułę nagrodą w kategorii Professional of the Year.

– Nagroda CEE Retail Award jest dla mnie wyjątkowym wyróżnieniem, a równocześnie potwierdzeniem, że strategia rozwoju sieci kin Helios zdobywa uznanie także na forum międzynarodowym. Zwycięstwo w tak prestiżowym konkursie cieszy tym bardziej, że doceniono moje osobiste dokonania i pomysły na nowatorskie rozwiązania wprowadzone w kinach Helios – powiedział Tomasz Jagiełło.

Tomasz Jagiełło jest założycielem i współtwórcą sukcesu Helios S.A., największego operatora kin w Polsce. Jako prezes zarządu spółki od początku odpowiedzialny jest za jej rozwój oraz strategię. Był jednym z pomysłodawców powołania spółki NEXT FILM, dzięki której Helios poszerzył swoją działalność o dystrybucję oraz produkcję filmową, wzbogacając tym samym repertuar polskich kin. Od 2013 roku jest członkiem zarządu Agory i nadzoruje spółki Helios oraz NEXT FILM, Wydawnictwo Agora. Od 2018 roku jest on również odpowiedzialny za rozwój działalności gastronomicznej Grupy Agora w ramach spółek Foodio Concepts (Papa Diego) oraz Step Inside (Pasibus). Dzięki podejmowanym przez niego nowym inicjatywom grupa Helios systematycznie poszerza swoją obecność na polskim rynku m.in. w sektorze retail. Tomasz Jagiełło jest także wiceprezesem zarządu International Union of Cinemas – międzynarodowej organizacji branżowej skupiającej duże europejskie firmy kinowe oraz branżowe europejskie organizacje krajowe.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Screen Network z nagrodą w konkursie Digital Signage Awards 2020
Niestandardową, innowacyjną kampanię dla telewizji Fox, promującą serial „Chicago Fire”, poświęcony służbom ratowniczym, docenili najlepsi fachowcy w branży światowej. Nagroda Digital Signage Award przyznawana jest za niestandardowe, kreatywne i innowacyjnie technologicznie kampanie oraz za nadzwyczajne rozwiązania na polu digital signage, z wykorzystaniem cyfrowych nośników...
Animacja poświęcona historii „Sądu Ostatecznego” nagrodzona przez Communication Arts
Communication Arts, czasopismo dla osób zajmujących się profesjonalnie komunikacją wizualną, ogłosiło zwycięzców 61 edycji dorocznego konkursu ilustracyjnego. Animacja poświęcona historii „Sądu Ostatecznego” Hansa Memlinga, przygotowana przez TOFU Studio na zlecenie Muzeum Narodowego w Gdańsku trafiła do ścisłego grona tegorocznych laureatów.
Kreatywna Generacja Z pokazuje, jak znaleźć złoty środek
Ruszyła 10-ta edycja Międzynarodowego Konkursu Graficznego, skierowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Genezą konkursu jest rozwijanie kreatywności młodych grafików, a tegorocznym tematem, który daje artystom pole do popisu jest „Za dużo, za mało”.
IDA Design Awards ogłoszone - podwójna radość w Hi!Brands
Zespół Hi!Brands otrzymał srebrną nagrodę w kategorii Product design za projekt Bee Fee i wyróżnienie za identyfikację wizualną Krakowa w tegorocznej edycji IDA.
Wystawa najlepszych polskich okładek 2019 roku – Konkurs 30/30
Organizatorzy VI edycji Konkursu 30/30 na najlepszą polską okładkę płytową 2019 roku przedstawili tytułowych 30-tu finalistów, których prace będzie można oglądać od 27 marca 2020 roku na wystawie w prestiżowej Galerii Na Dziedzińcu Starego Browaru w Poznaniu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764