logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Tomasz Jagiełło z tytułem Professional of the Year

  PR 11.02.2020, przeczytano 477 razy
ilustracjastrzałka

Prezes zarządu ogólnopolskiej sieci kin Helios Tomasz Jagiełło otrzymał nagrodę w kategorii Professional of the Year w 12. edycji prestiżowego, międzynarodowego konkursu Europa Property CEE Retail Awards. Podczas uroczystej gali wyróżnione zostały firmy i osoby, których dokonania miały największy wpływ na rozwój sektora retail w minionym roku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/tomasz-jagiello-z-tytulem-professional-of-the-year,385636,artykul.html

Wydarzenie CEE Retail Awards skupia najważniejszych przedstawicieli handlu detalicznego, w tym inwestorów, deweloperów i ekspertów z regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Zwycięzców w 39 kategoriach wybrało jury złożone z uznanych ekspertów rynkowych. Sieć kin Helios otrzymała nominację w kategorii Retailer of the Year - Specialty Retailer, a jej prezes Tomasz Jagiełło został uhonorowany przez międzynarodową kapitułę nagrodą w kategorii Professional of the Year.

– Nagroda CEE Retail Award jest dla mnie wyjątkowym wyróżnieniem, a równocześnie potwierdzeniem, że strategia rozwoju sieci kin Helios zdobywa uznanie także na forum międzynarodowym. Zwycięstwo w tak prestiżowym konkursie cieszy tym bardziej, że doceniono moje osobiste dokonania i pomysły na nowatorskie rozwiązania wprowadzone w kinach Helios – powiedział Tomasz Jagiełło.

Tomasz Jagiełło jest założycielem i współtwórcą sukcesu Helios S.A., największego operatora kin w Polsce. Jako prezes zarządu spółki od początku odpowiedzialny jest za jej rozwój oraz strategię. Był jednym z pomysłodawców powołania spółki NEXT FILM, dzięki której Helios poszerzył swoją działalność o dystrybucję oraz produkcję filmową, wzbogacając tym samym repertuar polskich kin. Od 2013 roku jest członkiem zarządu Agory i nadzoruje spółki Helios oraz NEXT FILM, Wydawnictwo Agora. Od 2018 roku jest on również odpowiedzialny za rozwój działalności gastronomicznej Grupy Agora w ramach spółek Foodio Concepts (Papa Diego) oraz Step Inside (Pasibus). Dzięki podejmowanym przez niego nowym inicjatywom grupa Helios systematycznie poszerza swoją obecność na polskim rynku m.in. w sektorze retail. Tomasz Jagiełło jest także wiceprezesem zarządu International Union of Cinemas – międzynarodowej organizacji branżowej skupiającej duże europejskie firmy kinowe oraz branżowe europejskie organizacje krajowe.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Admind z nagrodą Red Dot 2020
Wśród 6 992 projektów podzielonych na trzy główne kategorie, zostaliśmy wyróżnieni aż dwa razy za kampanie związane z brands & communication.
Tofu Studio z Red Dot Award
Gdańskie TOFU Studio zostało ponownie docenione w konkursie RED DOT Award: Brands & Communication Design. Nagrodzonym przez międzynarodowe Jury projektem został kalendarz wieloplanszowy „LEGENDY” przygotowany charytatywnie pod patronatem UNICEF Polska. To już trzecia nagroda przyznania gdańszczanom w tym prestiżowym, ogólnoświatowym konkursie.
PIAP ogłasza konkurs na kampanię
Polska Izba Artykułów Promocyjnych organizuje konkurs na najlepszą kampanię reklamową pod hasłem „Odmrażamy upominki reklamowe”. Adresowany jest on do Członków PIAP i wszystkich firm z branży artykułów promocyjnych i szeroko pojętej reklamy. Organizator przewidział trzy premiowane miejsca, a dla zwycięzców nagrodę finansową oraz kampanie...
Za/Przeciw - Międzynarodowy konkurs na plakat
Międzynarodowy konkurs na plakat dla studentów i absolwentów, którzy ukończyli studia w ciągu ostatnich 5 lat.
Grand Video Awards 2020 – ruszają zgłoszenia
W szóstej edycji Grand Video Awards, konkursu dla najlepszych twórców wideo w sieci, jury wybierze laureatów w jedenastu kategoriach, w tym w nowej: Wideoklip. Zostaną też przyznane nagrody specjalne za Kanał Roku, Debiut Roku i Nagrodę Widzów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764