logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Tomasz Kułakowski w agencji PR Hub

  PR 03.10.2022, przeczytano 311 razy
ilustracja

Tomasz Kułakowski, dotychczasowy rzecznik prasowy producenta napojów Krynicy Vitamin, 1 października objął stanowisko Account Directora w agencji PR Hub. Były korespondent Polsatu w Moskwie i były dziennikarz Czarno na Białym w TVN24 wzmocni agencję w obsłudze klientów z branży spożywczej, FMCG, deweloperskiej i energii odnawialnej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/tomasz-kulakowski-w-agencji-pr-hub,397438,artykul.html

Tomasz Kułakowski będzie też wsparciem dla PR Hub w rozwijaniu usług z obszaru public affairs, a także strategicznego konsultingu dla firm, w tym szkoleń.

Tomasz Kułakowski z Krynicą Vitamin był związany od grudnia 2020 roku. Odpowiadał za komunikację wewnętrzną, a także zewnętrzną z interesariuszami Spółki. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Specjalizuje się w wystąpieniach publicznych. Wcześniej w 2020 roku był reporterem programu „Czarno na Białym” w TVN24. W latach 2012-2019 pracował jako korespondent telewizji Polsat w Moskwie.  Wcześniej w latach 2008-2011 był reporterem Informacyjnej Agencji Radiowej Polskiego Radia. Publikował w „Tygodniku Powszechnym”, „Rzeczpospolitej”, „Nowej Europie Wschodniej”. Ukończył dziennikarstwo i komunikację społeczną w Uniwersytecie Jagiellońskim.

Źródło: PR Hub

www.prhub.eu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Heads Advertising z kampanią dla Oleju Wielkopolskiego
Ruszyła ogólnopolska kampania Oleju Wielkopolskiego przygotowana przez agencję Heads Advertising, pod hasłem „Wielkopolski WIE”.
„499 sekund” – wystawa dźwiękowa Agnieszki Słodownik i Karoliny Wlazło-Malinowskiej w galerii Art Walk na placu Europejskim
Ghelamco Poland i Fundacja Sztuka w Mieście zapraszają na niecodzienną wystawę galerii Art Walk. „499 sekund” to narracja dźwiękowa, którą widzowie eksplorują, używając własnych smartfonów i słuchawek. Już 8 grudnia artystki opowiedzą o powstawaniu wystawy w ramach autorskiego oprowadzania po ekspozycji.
Cheetos zachęca do wspólnej rodzinnej zabawy w towarzystwie limitowanej edycji chrupek
„A Ty co ułożysz z Cheetos Hashtags?” to hasło ogólnopolskiej kampanii, w której Cheetos prezentuje dwie nowości o oryginalnym kształcie chrupek w postaci hashtagu. Limitowana edycja Cheetos to odpowiedź na oczekiwania współczesnych konsumentów, którzy poszukują ciekawych smaków i okazji do spędzania czasu w rodzinnym gronie. Aby zainspirować i zaangażować do wspólnej...
ASB Poland ponownie stawia na Skylight
Firma ASB Poland, zakończyła proces zwiększenia i aranżacji powierzchni w budynku Skylight. W efekcie dotychczasowe biuro przeszło metamorfozę, a inspirowaną naturą przestrzeń biurową stworzono na 16 i 20 piętrze. Za zarządzanie procesem aranżacji, o łącznej powierzchni ponad 1900 mkw., odpowiadał dział Workplaces w firmie Globalworth, która jest właścicielem i...
Cykl szkoleniowy CAD Projekt Design z Grupą Tubądzin
Projektowanie to proces wymagający szerokiej wiedzy i profesjonalnego podejścia. Dlatego w realizacji najbardziej wyszukanych wizji pomagają dziś zaawansowane programy, takie jak CAD decor PRO. Autorzy aplikacji wraz z Grupą Tubądzin przeprowadzili cykl szkoleń w największych miastach w Polsce.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764