
Od czwartku, 19 kwietnia rusza autorski vlog Tomasza Sekielskiego. Będzie publikowany w serwisie WP Opinie oraz na stronie głównej WP.
– Tomasz Sekielski ma szczególną umiejętność maksymalnego angażowania czytelników i widzów w historie, które relacjonuje. Jego odważne komentarze zmuszają do zajęcia własnego stanowiska w sprawie. Dlatego cieszymy się, że użytkownicy Wirtualnej Polski będą mogli konfrontować swoje poglądy z tym, jak najbardziej aktualne wydarzenia widzi czołowy polski dziennikarz – mówi Marcin Ręczmin, szef działu opinii w Wirtualnej Polsce.
Tomasz Sekielski dla WP będzie relacjonował sprawy bieżące, zarówno z Polski, jak i zagranicy. – W moim autorskim vlogu bez ściemy, bez tematów tabu i bez cenzury będę mówił o tym, co mnie porusza, interesuje, czasami śmieszy, a czasami wkurza. Będę mówił o wszystkim, co najważniejsze w otaczającym nas świecie – wyjaśnia Tomasz Sekielski.
Tomasz Sekielski jest znanym dziennikarzem śledczym i publicystą z wieloletnim stażem. Karierę dziennikarską zaczynał w bydgoskim radiu VOX. Następnie pracował w radiu Wawa oraz RDC. Od 1997 roku był reporterem Faktów TVN, a następnie prowadził swoje autorskie programy, w tym „Teraz my”. Stworzył program reporterski „Czarno na białym” w TVN24. W 2012 roku przeszedł do Telewizji Polskiej, gdzie był twórcą programu „Po prostu”. Pracował również w stacji Nowa TV. Na początku 2018 roku uruchomił kanał w serwisie YouTube i rozpoczął zbiórkę funduszy na realizację dokumentu o pedofilii w polskim Kościele. Jest ona dostępna pod adresem www.patronite.pl/sekielski.
Źródło: Wirtualna Polska SA
Telewizja WP, operująca na widowni mniejszej niż błąd statystyczny, to raczej kiepski pomysł na odbudowanie podupadającej kariery...
Słyszałeś o tym że każda stacja zaczynając ma podobne wyniki?
Ale Telewizja WP nie zaczyna, ona się kończy.
Twoja fobia na punkcie WP nie jest ani zabawna ani interesująca.
Dopiero co poleciał Orłoś, wcześniej zwolnili innych.
Tak zaczyna się telewizja czy raczej kończy?
W zeszłym roku WP odnotowała 350% dynamikę wzrostu. To może się kończy?
Nielsen Audience Measurement
W 2017 roku Telewizja WP miała 0,32 proc. udziału w oglądalności naziemnej telewizji cyfrowej, a w lutym 2018 - 0,64 proc.
Z 0,32 do 0,64 to jest 350% wzrostu?
Robi się to nudne. Jeśli chcesz dyskutować, zadaj sobie przynajmniej trud przeczytania treści z którą dyskutujesz. Rzucasz się na oślep gdy tylko trafisz na hasło "WP" - dyskusja nie ma w takiej sytuacji sensu, zabieramy głos tylko po to by uświadomić ew. czytającym Twoje komentarze, że bazują one na jakichś fobiach, a nie realnych danych i uczciwej ocenie.
Telewizja WP, medialny magnat nadający powtórki z innych stacji, zwolniła wszystkich znanych dziennikarzy, żeby zrobić w budżecie miejsce dla tuza reportażu śledczego. Podkreślić należy, że rozpowszechniane twierdzenia, jakoby zwolnienia te miały związek ze znikomą oglądalnością są bezpodstawną potwarzą a nawet zniewagą.
Jednocześnie Telewizja WP oświadcza, że nie uznaje stronniczego panelu badawczego Nielsena, który drastycznie zaniża jej wyniki do 0,32%, bo wg jej własnych badań oglądalność sięga 63,3% i nadal dynamicznie rośnie, aż 350%.
Dalej nie przeczytałeś tego, z czego usiłujesz kpić. To zniechęcające. Dobranoc.
Przeczytałem z dynamiką 350%.
Może mnie zatrudni Telewizja WP?
Kariera Ci podupada?
Telewizja WP podbiera gwiazdy świecące pełnym blaskiem. Więc bym się nadawał.
I dałbyś się ot tak - pobrać?
Jasne.
Dla Telewizji WP naruszyłbym nawet zakaz konkurencji.
Nie zrozum nas źle, jest jednak pewien szkopuł. Aby pracować w mediach trzeba umieć czytać ze zrozumieniem.
Z uwagą obserwuję kilka karier medialnych, i mogę z całą pewnością rzec, że nic nie trzeba umieć. Nawet wskazane jest nieumieć, żeby przypadkiem czegoś nie zrobić.
Jesteś zatem obserwatorem karier medialnych - piękne zajęcie! To tłumaczy dlaczego nie masz czasu zapoznać się z wypowiedziami, z którymi usiłujesz dyskutować. W opinii redakcji jesteś usprawiedliwiony.
Rozumiem, rozumiem, z dynamiką 350%.