logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Tomasz Sekielski rozpoczyna współpracę z Wirtualną Polską

  PR 20.04.2018, przeczytano 575 razy

Od czwartku, 19 kwietnia rusza autorski vlog Tomasza Sekielskiego. Będzie publikowany w serwisie WP Opinie oraz na stronie głównej WP.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/tomasz-sekielski-rozpoczyna-wspolprace-z-wirtualna-polska,36238,artykul.html

– Tomasz Sekielski ma szczególną umiejętność maksymalnego angażowania czytelników i widzów w historie, które relacjonuje. Jego odważne komentarze zmuszają do zajęcia własnego stanowiska w sprawie. Dlatego cieszymy się, że użytkownicy Wirtualnej Polski będą mogli konfrontować swoje poglądy z tym, jak najbardziej aktualne wydarzenia widzi czołowy polski dziennikarz – mówi Marcin Ręczmin, szef działu opinii w Wirtualnej Polsce.

Tomasz Sekielski dla WP będzie relacjonował sprawy bieżące, zarówno z Polski, jak i zagranicy. – W moim autorskim vlogu bez ściemy, bez tematów tabu i bez cenzury będę mówił o tym, co mnie porusza, interesuje, czasami śmieszy, a czasami wkurza. Będę mówił o wszystkim, co najważniejsze w otaczającym nas świecie – wyjaśnia Tomasz Sekielski.

Tomasz Sekielski jest znanym dziennikarzem śledczym i publicystą z wieloletnim stażem. Karierę dziennikarską zaczynał w bydgoskim radiu VOX. Następnie pracował w radiu Wawa oraz RDC. Od 1997 roku był reporterem Faktów TVN, a następnie prowadził swoje autorskie programy, w tym „Teraz my”. Stworzył program reporterski „Czarno na białym” w TVN24.  W 2012 roku przeszedł do Telewizji Polskiej, gdzie był twórcą programu „Po prostu”. Pracował również w stacji Nowa TV. Na początku 2018 roku uruchomił kanał w serwisie YouTube i rozpoczął zbiórkę funduszy na realizację dokumentu o pedofilii w polskim Kościele. Jest ona dostępna pod adresem www.patronite.pl/sekielski.

Źródło: Wirtualna Polska SA

www.wp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
,

Telewizja WP, operująca na widowni mniejszej niż błąd statystyczny, to raczej kiepski pomysł na odbudowanie podupadającej kariery...

avatar użytkownika
,

Słyszałeś o tym że każda stacja zaczynając ma podobne wyniki?  

,

Ale Telewizja WP nie zaczyna, ona się kończy.
  

avatar użytkownika
,

Twoja fobia na punkcie WP nie jest ani zabawna ani interesująca.  

,

Dopiero co poleciał Orłoś, wcześniej zwolnili innych.
Tak zaczyna się telewizja czy raczej kończy?
  

avatar użytkownika
,

W zeszłym roku WP odnotowała 350% dynamikę wzrostu. To może się kończy?  

,

Nielsen Audience Measurement
W 2017 roku Telewizja WP miała 0,32 proc. udziału w oglądalności naziemnej telewizji cyfrowej, a w lutym 2018 - 0,64 proc.

Z 0,32 do 0,64 to jest 350% wzrostu?
  

avatar użytkownika
,

Robi się to nudne. Jeśli chcesz dyskutować, zadaj sobie przynajmniej trud przeczytania treści z którą dyskutujesz. Rzucasz się na oślep gdy tylko trafisz na hasło "WP" - dyskusja nie ma w takiej sytuacji sensu, zabieramy głos tylko po to by uświadomić ew. czytającym Twoje komentarze, że bazują one na jakichś fobiach, a nie realnych danych i uczciwej ocenie.  

,

Telewizja WP, medialny magnat nadający powtórki z innych stacji, zwolniła wszystkich znanych dziennikarzy, żeby zrobić w budżecie miejsce dla tuza reportażu śledczego. Podkreślić należy, że rozpowszechniane twierdzenia, jakoby zwolnienia te miały związek ze znikomą oglądalnością są bezpodstawną potwarzą a nawet zniewagą.

Jednocześnie Telewizja WP oświadcza, że nie uznaje stronniczego panelu badawczego Nielsena, który drastycznie zaniża jej wyniki do 0,32%, bo wg jej własnych badań oglądalność sięga 63,3% i nadal dynamicznie rośnie, aż 350%.
  

avatar użytkownika
,

Dalej nie przeczytałeś tego, z czego usiłujesz kpić. To zniechęcające. Dobranoc.  

,

Przeczytałem z dynamiką 350%.
Może mnie zatrudni Telewizja WP?
  

avatar użytkownika
,

Kariera Ci podupada?  

,

Telewizja WP podbiera gwiazdy świecące pełnym blaskiem. Więc bym się nadawał.
  

avatar użytkownika
,

I dałbyś się ot tak - pobrać?  

,

Jasne.
Dla Telewizji WP naruszyłbym nawet zakaz konkurencji.
  

avatar użytkownika
,

Nie zrozum nas źle, jest jednak pewien szkopuł. Aby pracować w mediach trzeba umieć czytać ze zrozumieniem.  

,

Z uwagą obserwuję kilka karier medialnych, i mogę z całą pewnością rzec, że nic nie trzeba umieć. Nawet wskazane jest nieumieć, żeby przypadkiem czegoś nie zrobić.
  

avatar użytkownika
,

Jesteś zatem obserwatorem karier medialnych - piękne zajęcie! To tłumaczy dlaczego nie masz czasu zapoznać się z wypowiedziami, z którymi usiłujesz dyskutować. W opinii redakcji jesteś usprawiedliwiony.  

,

Rozumiem, rozumiem, z dynamiką 350%.
  

Najnowsze w tym dziale

„Kocha, lubi, pasuje” - nowy program randkowy w TTV
Podobno ideały nie istnieją. Jeśli to prawda, to dlaczego swojego ideału po prostu... nie stworzyć? W tym programie nie ma żadnych ograniczeń. Seria zadebiutuje na antenie TTV 15 kwietnia, odcinki będą emitowane w każdą sobotę o godz. 22:00.
Jakdojade prezentuje nową odsłonę przeglądarkowej wersji popularnego planera podróży. Stronę przepisano od podstaw zgodnie z najnowszymi technologiami, aby zapewnić użytkownikowi doświadczenia zbliżone do korzystania z aplikacji.
Oscary przyciągają uwagę internautów
Poniedziałek po oscarowej nocy przyciągnął na strony poświęcone tematyce filmowej około miliona internautów więcej niż w przeciętny dzień - tak wynika z analizy danych z badania Mediapanel. Internautów nie tylko było więcej – spędzali oni na serwisach filmowych więcej czasu niż zwykle.   
Od kwietnia Ringier Axel Springer Polska połączy redakcje Onet Lifestyle, Onet Kultura i Ofeminin. Na czele zespołu stanie Dominika Olszyna-Kniaź, dotychczasowa redaktorka naczelna Onet Lifestyle i Onet Kultura. Po stronie biznesu obszar wzmocni Joanna Szefler, która obejmie nowo utworzone stanowisko head of new business lifestyle i będzie odpowiedzialna za wsparcie sprzedaży i...
Onet Premium rozwija nowe partnerstwa i rozpoczyna kolejną współpracę z firmą vivo z obszaru telekomunikacji. W ramach współpracy Onet Premium będzie dostępny dla klientów marki vivo w specjalnej promocji. Onet Premium rozpoczyna współpracę z globalnym producentem smartfonów – marką vivo.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764