logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Top Design award – nowy termin zgłoszeń

  PR 10.01.2012, przeczytano 1264 razy

Duże zainteresowanie i wciąż rosnąca liczba aplikacji skłoniły organizatorów – Międzynarodowe Targi Poznańskie - do przedłużenia terminu zgłoszeń do prestiżowego konkursu TOP DESIGN award do 20 stycznia.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/top-design-award--nowy-termin-zgloszen,14332,artykul.html

Przestrzeń domowa, kuchnia, łazienka i wellness, biuro, przestrzeń publiczna i ogrody, oświetlenie, media i sprzęt elektroniczny, motoryzacja i transport publiczny, nauka i medycyna, przemysł i rzemiosło, rozrywka i sport, tekstylia domowe i artykuły dekoracyjne, wyposażenie wnętrz, moda i akcesoria – innowacyjne i interesujące wzorniczo produkty z tych grup tematycznych zostaną 5 marca 2012 nagrodzone podczas uroczystej gali TOP DESIGN award. Odbędzie się ona w ramach międzynarodowego wydarzenia poświęconego wzornictwu – arena DESIGN 2012.

Jednak nim poznamy laureatów TOP DESIGN award, zostaną one poddane dwukrotnej ocenie międzynarodowego jury złożonego ze specjalistów.

W skład jury wejdą:

  • Janusz Kaniewski – przewodniczący, projektant KANIEWSKI HAUTE DESIGN
  • Wojciech Małolepszy - prezes Stowarzyszenia Projektantów Form Przemysłowych
  • Bogumiła Jung – dziekan Wydziału Architektury i Wzornictwa, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  • Marek Adamczewski – ASP Gdańsk, prowadzi Pracownię Projektowania Produktu
  • Małgorzata Ratajczak - architekt wnętrz
  • Tomek Augustyniak – designer
  • Hans-Georg Piorek – designer
  • Małgorzata Szczepańska – redaktor naczelna „ ELLE DECORATION”


W finałowym etapie konkursu w pracach jury weźmie także gość specjalny arena DESIGN 2012 – francuski projektant Francois Azambourg.

TOP DESIGN award to interdyscyplinarny konkurs na produkty stosujące najciekawsze rozwiązania wzornicze. Do uczestnictwa w konkursie mogą zgłaszać się zarówno producenci, jak i projektanci z seryjnie produkowanymi produktami, które są na rynku nie dłużej niż dwa lata lub zostaną wprowadzone do produkcji w roku 2012.

Wśród firm, których produkty mogą poszczycić się znakiem TOP DESIGN award, są Hansgrohe, Thonet, Balma Design, Zelmer, Vox Industrie, PROFIm, Bymorritz, Fun Factory, Schattdecor, Marmorin, Manufaktura Ceramiczna Krystyna Kaszuba-Wacławek czy Flügger.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wspólnie z ekspertami z Fundacji Climate Strategies Poland przeprowadziliśmy szczegółowe badanie śladu węglowego Gali EFFIE Awards Poland 2023. Badanie to obejmowało trzy dni wydarzenia (dzień przed i dzień po) oraz uczestników gali, co pozwoliło uwzględnić różnorodne aspekty emisji związane z ich udziałem.
Kampania Kompanii Piwowarskiej z nagrodą ECU Sustainability Awards
Kompania Piwowarska po raz czwarty razem z Fundacją „Dom w Łodzi” prowadziła kampanię społeczną FASOFF, szerzącą świadomość na temat FAS czyli alkoholowego zespołu płodowego. Tym razem pod hasłem: „Będę TATĄ! - nie piję razem z nią”. Kampania otrzymała nagrodę ECU Sustainability Award przyznawaną podczas European Circular Retail Congress, będącego częścią...
Konkurs na nazwę dla polskich myśliwców F-35
W związku z zakupem przez Wojsko Polskie F-35 Sztab Generalny Wojska Polskiego ogłosił konkurs na nazwę dla nowych myśliwców.
Cannes Lions 2024 – znamy pierwszych jurorów z Polski
Jerzy Holub i Sebastian Stępak zasiądą w jury tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Kreatywności Cannes Lions, którego 71. edycja odbędzie się już w czerwcu. Kolejne nazwiska jury zostaną ogłoszone niebawem.
Piąta edycja konkursu Design by Śliwka Nałęczowska
Z początkiem kwietnia br. ruszyła piąta, jubileuszowa odsłona konkursu Design By Śliwka Nałęczowska. W tym roku zadaniem młodych artystów jest zaprojektowanie grafiki na opakowanie tych kultowych pralin. Nadesłane prace powinny być ilustracją hasła marki: „Śliwka Nałęczowska – inspiruje wszystkie zmysły”. Łączna pula nagród wynosi ponad 30 000 zł. Produkty ze...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764