logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Toptextil na targach Home Decor w Poznaniu

  PR 06.03.2017, przeczytano 588 razy
ilustracjastrzałka

Podczas targów HOME DECOR w Poznaniu, firma Toptextil, wiodący dystrybutor obiciowych tkanin meblarskich, zaprezentuje swoje najnowsze kolekcje na najbliższy sezon. Targi HOME DECOR, ktore odbędą się w dniach 14-17 marca w Poznaniu, to największy w kraju przegląd nowości w wystroju wnętrz i inspiracji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/toptextil-na-targach-home-decor-w-poznaniu,31680,artykul.html

Po ostatnim sukcesie polskiej marki Toptextil na targach we Frankfurcie nad Menem, firma zaprezentuje swoje nowości na rodzimym rynku. W tym roku firma przedstawi cztery nowe kolekcje tkanin: Pixel, Moon, Mood Damask oraz Bizon.  Na miejscu będą dostępni przedstawiciele firmy oraz ambasador marki, dr Marek Borowiński, znany Shop Doctor. Czas odwiedzającym stoisko umili fortepianowa muzyka na żywo, kawa i przekąski.

- Toptextil weźmie udział w targach HOME DECOR już po raz drugi. Wiążemy z tym wydarzeniem duże nadzieje. Chcemy, aby nasze stoisko zostało zapamiętane. Klienci targów, przy akompaniamencie muzyki klasycznej granej na żywo przez wirtuoza fortepianu będą mogli obejrzeć niezwykle piękną nową kolekcję tkanin oraz atrakcyjny stand z próbnikami - przekonuje Andrzej Moskała, prezes Toptextil.

15 marca przy stoisku nr 12 w pawilonie 5A o godzinie 12:00 rozpocznie się konferencja prasowa marki Toptextil, którą poprowadzi dr Marek Borowiński. Ambasador firmy przedstawi najnowsze tkaniny, opowie o strategii wejścia marki do salonów meblowych oraz zaprezentuje nowy stand na próbniki i katalogi z kolekcjami Toptextil, który już niedługo trafi do salonów meblowych w całej Polsce.

Targi HOME DECOR przyciągają właścicieli sklepów i projektantów, którzy poszukują najoryginalniejszych rozwiązań dla swoich klientów. W dziesięciu pawilonach wystawienniczych można zobaczyć najnowsze oferty producentów mebli, elementów wyposażenia wnętrz, dekoracji czy projekty światowej klasy designerów. W przestrzeni wystawienniczej HOME DECOR, odbędzie się bogata prezentacja dodatków wnętrzarskich: oświetlenia, tekstyliów, dekoracji i akcesoriów.

Źródło: Toptextil

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

IV Konferencja Olimp Marketplace: sekrety skutecznej sprzedaży online
Już 27 września w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się IV edycja Konferencji Olimp Marketplace. To wydarzenie jest przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą zwiększyć swoje wyniki sprzedażowe na Allegro, Amazon, eMAG, Kaufland, Pigu, Empik i 17 innych platformach.
DIMAQ Day wkrótce w trzech polskich miastach
Na ewolucję współczesnego digital marketingu wpływa wiele czynników, a do najważniejszych należy zaliczyć rozwój sztucznej inteligencji, zmieniające się potrzeby odbiorców, coraz większe znaczenie cyberbezpieczeństwa oraz kształtowanie się nowych grup konsumentów. To właśnie między innymi te kwestie zostaną poruszone podczas tegorocznej konferencji DIMAQ Day, którą...
Dolina Dobra rusza z kampanią „ŚniadaTAK”
BudzeNIE, ubieraNIE, śniadaNIE, czekaNIE na autobus – czy każdy poranek musimy zaczynać na „NIE”? Dolina Dobra ruszyła z kampanią „ŚniadaTAK”, w której pokazuje, że jeśli zaczniesz dzień pozytywnie to wszystko inne też jest na „TAK”. Kampania koncentruje się na sposobach na szybkie, pożywne i lekkie śniadania.
Saint-Gobain, lider w dziedzinie lekkiego i zrównoważonego budownictwa, wybrał Havas PR Warsaw do współpracy związanej z działaniami komunikacyjnymi na rynku w Ukrainie. Agencja jest odpowiedzialna za doradztwo strategiczne, a także działania obszaru hub management i poprowadzi projekt we współpracy z Havas PR Kyiv. 
PR Calling z obsługą funduszu YouNick Mint
Do grona stałych klientów PR Calling dołączył YouNick Mint – fundusz VC od 12 lat inwestujący w projekty deep tech w sektorach Healthcare i Industry 4.0. W ramach współpracy agencja wesprze YouNick Mint w zwiększeniu widoczności na rynku inwestycji venture capital poprzez budowanie relacji z mediami i kluczowymi interesariuszami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764