logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Toshiba Hybrid Colour – kolorowa rewolucja w świecie dokumentów biurowych

  PR 13.02.2006, przeczytano 857 razy
ilustracjastrzałka
Toshiba

Toshiba Tec Poland S.A. wprowadziła na polski rynek wielofunkcyjne urządzenia biurowe TOSHIBA TEC e-STUDIO 281c/351c/451c. Najnowsza generacja urządzeń e-STUDIO oferowanych przez TOSHIBA TEC łączy funkcje szybkiej monochromatycznej drukarki / kopiarki z możliwością skanowania, drukowania i kopiowania w kolorze.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/toshiba-hybrid-colour--kolorowa-rewolucja-w-swiecie-dokumentow-biurowych,3528,artykul.html

Nowe urządzenia e-STUDIO stanowią alternatywę dla kosztownych drukarek kolorowych oraz tanich drukarek / kopiarek pracujących wyłącznie w trybie czarno-białym.

Najważniejszą cechą urządzeń e-STUDIO281c/351c/451c jest niski koszt druku. Dokumenty czarno-białe, drukowane z zachowaniem kosztów i wydajności systemów czarno-białych. Strony kolorowe są drukowane za pomocą specjalnej technologii druku kolorowego, przy czym szybkość i koszt tego druku jest taka, jak w typowych systemach druku kolorowego. W trybie monochromatycznym, modele e-STUDIO281c/351c/451c pracują z szybkością 28, 35 lub 45 stron na minutę. Szybkość wydruku w trybie kolorowym jest taka sama we wszystkich trzech modelach - 11 stron / kopii na minutę.

Nowe systemy w rodzinie e-STUDIO doskonale sprawdzają się jako sieciowe drukarki, skanery i kopiarki w zadaniach wymagających szybkich wydruków czarno-białych. Analizy wymagań wykazały, że proporcjonalnie niewielka część użytkowników w środowiskach biurowych wymaga stałej dostępności druku kolorowego; w większości zastosowań biurowych, wydruki kolorowe potrzebne są okazyjnie. W tej sytuacji użytkownicy ograniczając koszty muszą za każdym razem wysyłać dokumenty do różnych urządzeń,
w zależności od tego czy potrzebują wydruk monochromatyczny czy kolorowy lub zawsze drukować za pomocą systemu kolorowego, co podwyższa koszty. Dzięki nowym systemom z rodziny e-STUDIO użytkownicy mogą pracować bardziej efektywnie kosztowo, korzystając z jednego urządzenia.

Kolejną, oprócz minimalizacji kosztów, ważną korzyścią nowych systemów jest automatyczna obróbka końcowa, np. złożenie i zszycie gotowej broszury składającej się ze stron monochromatycznych i kolorowych może odbyć się bez konieczności ręcznej ingerencji.

Dodatkowe funkcje
Urządzenia te, dzięki zintegrowanym funkcjom sieciowym, są wszechstronnymi platformami umożliwiającymi drukowanie, skanowanie i kopiowanie, opcjonalnie wyposażonymi również w zaawansowane funkcje faksowania. Możliwość faksowania przez Internet dodatkowo zwiększa funkcjonalność urządzenia. Funkcja PC-Fax jest łatwa do skonfigurowania i umożliwia automatyczne przekazywanie przychodzących faksów w postaci e-maili oraz wysyłanie faksów z dowolnego komputera PC podłączonego do sieci. Możliwe jest również jednoczesne przekazywanie faksów do konwencjonalnych systemów faksowych oraz adresów internetowych. Ponadto, skany, wydruki oraz faksy można przechowywać centralnie w samym urządzeniu e-STUDIO a następnie łączyć
i drukować na żądanie. Dokumenty można też przenosić do folderów sieciowych bezpośrednio z urządzenia e-STUDIO281c/351c/451c po naciśnięciu przycisku. Możliwe jest również drukowanie, faksowanie i wysyłanie dokumentów w postaci e-maili.

Aby ułatwić obsługę tych funkcji, złożone sekwencje skanowania, kopiowania, faksowania lub archiwizacji można zaprogramować i przypisać do indywidualnie zaprogramowanych przycisków na wyświetlaczu LCD. Na przykład naciśnięcie przycisku nazwanego "Skan dla p. Kowalskiego" może uruchomić proces skanowania dokumentu, jego wysyłkę do pana Kowalskiego pocztą elektroniczną oraz jednoczesne zachowanie na serwerze sieciowym. Użytkownik może zaprogramować 60 różnych przycisków w każdej z 200 grup, dzięki czemu z urządzenia korzysta się tak łatwo jak z telefonu.

Toshiba e-BRIDGE drugiej generacji
Najnowsza wersja technologii e-BRIDGE opracowanej przez Toshiba wprowadza system Hybrid Colour na nowy poziom zaawansowania, usprawniając obsługę i przyspieszając przepływ dokumentów w sieci. Technologia ta umożliwia również lepszą ochronę, dając administratorom sieci skuteczne narzędzia zarządzania hasłami oraz funkcje ograniczania dostępu do funkcji urządzenia dla poszczególnych działów przedsiębiorstwa lub nawet indywidualnych użytkowników. Najnowsza generacja technologii e-BRIDGE jest również bardziej przyjazna dla użytkownika - ułatwia dostęp do szeregu funkcji i gwarantuje wszechstronną kompatybilność z istniejącymi systemami.

O TOSHIBA TEC
Toshiba Tec Poland S.A. powstała 1 sierpnia 2005 r. w wyniku przejęcia udziałów firmy TBM S.A. przez Toshiba Tec Corporation. Toshiba Tec Poland S.A. jest dostawcą usług w obszarze produkcji, obiegu elektronicznej archiwizacji dokumentów w nowoczesnym biurze. Klienci spółki to ponad 12 tysięcy podmiotów: poczynając od instytucji administracji państwowej, poprzez sektor finansowy, telekomunikacji, ośrodki akademickie, aż po rodzime i międzynarodowe firmy działające w Polsce. Toshiba Tec Poland S.A. oferuje najnowocześniejsze rozwiązania w obszarze sprzętu IT i zapewnia swoim klientom najwyższej jakości usługi związane z obiegiem dokumentów w biurze.

Więcej informacji na stronie www.toshiba-europe.com/tec

Źródło: Toshiba Tec Poland

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Druga odsłona kampanii Lego Dziewczynki mogą wszystko
Wystartowała druga odsłona kampanii LEGO Dziewczynki mogą wszystko, przełamująca wyobrażenia na temat zdolności, pasji i możliwości stereotypowo warunkowanych płcią. LEGO inspiruje do tworzenia świata, w którym dzieci mogą bez przeszkód rozwijać swój potencjał. Kampanię wspiera podróżniczka i dziennikarka Martyna Wojciechowska. Koncept kreatywny...
Sec Newgate CEE buduje markę korporacyjną Perrigo Poland
Amerykańskie Perrigo jest największym graczem OTC w Stanach Zjednoczonych, pod względem przychodów znajduje się także w pierwszej dziesiątce firm OTC w Europie. Firma weszła na polski rynek w 2015 r. a jej produkty można kupić poprzez apteki, mass market i sprzedaż internetową. Perrigo starannie budowała swoje portfolio poprzez przejęcie firmy Omega Pharma, a następnie...
Marcin Dorociński zachęca do udziału w loterii „Moc Wygrywania”
Santander Bank Polska ruszył z nową kampanią z udziałem ambasadora marki Marcina Dorocińskiego. Nowy spot promuje loterię dla klientów banku, w której łączna pula nagród to aż 1,5 mln zł.
Rusza kampania (Bez)cenne bezpieczeństwo Polskiego Związku Pracodawców Ochrona
Polski Związek Pracodawców Ochrona rozpoczyna kampanię informacyjno-edukacyjną (Bez)cenne bezpieczeństwo. Ma ona na celu dotarcie do sektora ochrony osób i mienia oraz jego klientów z informacją o zachodzących zmianach rynkowych, a szczególnie dotyczących kwestii rosnących kosztów prowadzonej działalności i cen za oferowane usługi ochrony....
Agencja WebTalk, oferująca działania full service digital, drogą wygranego przetargu pozyskała nowego klienta z segmentu FMCG. WebTalk odpowiada za stałą obsługę komunikacji marki Grycan w mediach społecznościowych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764