logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Toster Workshop WSR z Barbarą Paciorkowską

  PR 12.06.2012, przeczytano 542 razy
ilustracjastrzałka

15 czerwca br. w Warszawskiej Szkole Reklamy odbędzie się specjalny otwarty, bezpłatny warsztat „TOSTER” pt. „Pomysł, i co dalej?”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/toster-workshop-wsr-z-barbara-paciorkowska,15814,artykul.html

Wyjątkowy, bo jedyny w tym roku szkolnym „Toster” rozpocznie się o godzinie 10:00 i poprowadzi go Barbara Paciorkowska - autorka programów publicystycznych, filmów dokumentalnych i reportaży (m.in. prezentowanych w magazynie "Ekspres Reporterów").

Podczas warsztatu Barbara Paciorkowska opowie o tym czym jest reportaż, jakie są jego typy i cechy oraz czego unikać w tej trudnej sztuce opowiadania filmowego. Uczestnicy zajęć dowiedzą się również skąd czerpać pomysły i w jaki sposób prowadzić selekcję materiału, jak zaciekawić i wzruszyć widza oraz o tym jak pracować na planie filmowych oraz przy montażu. Warsztat zostanie wzbogacony pokazem filmów Barbary Paciorkowskiej oraz panelem dyskusyjnym i ćwiczeniami.

Zgłoszenia na warsztaty prosimy przesyłać na adres e-mail: warsztaty(at)szkolareklamy.pl. W tytule maila prosimy wpisać „FilmoSter z Barbarą Paciorkowską”. Prosimy także załączyć CV (koniecznie z numerem telefonu). Osoby zakwalifikowane na warsztat będą poinformowane odpowiednio wcześniej telefonicznie. Wszelkie pytania prosimy kierować pod nr tel.: 510 090 287.

Źródło: Warszawska Szkoła Reklamy

www.szkolareklamy.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Grupa K2 z nowym serwisem dla Toyota Financial Services Polska
Toyota Financial Services Polska uruchomiła odświeżony serwis dla klientów. Kompleksowe wsparcie przy wdrożeniu toyotabank.pl. zapewniły Agencja K2, K2 Precise, Fabrity, K2 Digital Products i Oktawave, wchodzące w skład Grupy K2.
„Defect” – wirtualna produkcja od Platige Image
Studio Platige Image zaprezentowało swoją pierwszą produkcję zrealizowaną przy użyciu wypracowanej w dziale Platige Broadcast technologii Virtual Production. Celem filmu jest pokazanie możliwości, jakie otwiera przed twórcami to rozwiązanie. Realizacja zdjęć w wielu lokacjach jednego dnia, uniezależnienie się od warunków pogodowych czy skrócenie do minimum...
Opieka nad osobą chorą to bardzo angażujące zadanie, które wymaga wielu wyrzeczeń. Mimo to opiekunowie często są niedoceniani, a o ich problemach rzadko mówi się na głos. Z inicjatywy Fundacji Nutricia, w ramach VI edycji kampanii edukacyjnej „Żywienie medyczne – Twoje posiłki w walce z chorobą” powstało nowe miejsce, w którym opiekun...
Agencja moderacji ASAP Care 24 zmienia się w Moderio
Specjalizująca się w usługach moderacyjnych agencja ASAP Care 24 zmienia nazwę i wyznacza nowe kierunki rozwoju.
Lista Top Dostawców Festiwalmarketingu.pl coraz liczniejsza
Drake Krzysztof Kaczor, Adsystem, LT-1, Chocolissimo i Antyhacker to kolejni TOP dostawcy, którzy potwierdzili swój udział we wrześniowym FestiwalMarketingu.pl. Wydarzenie odbędzie 15-16 września w EXPO XXI Warszawa.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764