logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Totalna automatyzacja na stoisku Akonda na Remadays

  PR 16.01.2023, przeczytano 304 razy
ilustracjastrzałka

W dniach 1-3 luty na stoisku F2.39 znajdą się jednak nie tylko nowości, ale również doskonale znane, flagowe urządzenia takie jak ploter tnąco-bigujący iEcho PK1209 umożliwiający w obrębie jednej maszyny - cięcie, nacinanie, bigowanie, perforacje i znakowanie. Zaprezentowane zostaną też wszystkie dostępne w ofercie Akondy maszyny do kompleksowej produkcji kalendarzy trójdzielnych - automat CAL-one 1000, półautomat CAL-one mini i pierwszy raz wystawiony na Targach HEAD-one - urządzenie do produkcji główek kalendarzy, zarówno płaskich jak i wypukłych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/totalna-automatyzacja-na-stoisku-akonda-na-remadays,398638,artykul.html

- To będzie nasze największe z dotychczasowych stoisk. - Dominik Szulim, współwłaściciel firmy Akonda nie kryje zadowolenia. - Na 105m2 zaprezentujemy urządzenia o praktycznie wszechstronnym zastosowaniu, uszlachetniające i automatyzujące procesy introligatorskie. Pokażemy dwa modele ploterów iEcho, na miarę potrzeb i możliwości naszych Klientów. Chcemy pokazać aż 4 nowe maszyny, a pokazy premierowe zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem!

Również po raz pierwszy zostanie pokazana sztanca rotacyjna iEcho MCT - idealne rozwiązanie do średnio- i wysokonakładowej produkcji naklejek, pudełek, etykiet czy kart z nieregularnymi kształtami. Planowany jest premierowy pokaz foliarko-złociarki SUNFUNG SF540 w formacie B2, z automatycznym podajnikiem i prędkością 20m/min! Nie zabraknie automatyzującego pracę krajacza multifiniszera introligatorskiego Ausjetech SCC! Z wszystkimi maszynami będzie można zapoznać się w trakcie ich pracy!

- Zawsze i wszędzie podkreślamy, jak bardzo ważny jest w tej branży rozwój - a my na Targach RemaDays prezentując nowości i urządzenia coraz bardziej rozwinięte technicznie - dajemy właśnie naszym Klientom na taki rozwój szansę! Nie możemy doczekać się rozmów z Gośćmi naszego stoiska i serdecznie zapraszamy, by zaprezentować maszyny o tak różnym zastosowaniu. - podsumowuje Dominik Szulim, współwłaściciel firmy Akonda i Akonda Tex.

Źródło: AKONDA S.C.

www.akonda.pl


brak ikonki
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: Akonda

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Roland DG wprowadza nowy wielkoformatowy ploter płaski UV
Roland DG ogłasza dzisiaj wprowadzenie na rynek nowego, wysokonakładowego i niezawodnego wielkoformatowego plotera płaskiego UV, EU-1000MF. Ploter został zaprojektowana tak, aby zapewnić wyjątkową jakość obrazu przy niezrównanej wydajności, wszechstronności i niezawodności, a wszystko to w atrakcyjnej cenie.
Oponeo.pl rusza z drugą edycją kampanii Kręci Nas Recykling
Podobnie jak w ubiegłym roku, kampania rozpocznie się 21 marca i potrwa do 22 kwietnia. Daty te nie są przypadkowe – 21 marca to początek kalendarzowej wiosny, a 22 kwietnia to międzynarodowy Dzień Ziemi. Organizatorzy dodali do planu wydarzenia dwa nowe punkty, których realizacja będzie kolejną cegiełką, mającą realny wpływ na otaczające nas środowisko.
Start kampanii Związku Polskie Mięso
Rusza kolejna, piąta już, edycja ogólnopolskiej kampanii promocyjno-informacyjnej „Marka Polskie Mięso - Polska Smakuje” organizowana przez Związek Polskie Mięso. W tym roku zostanie przeprowadzona pod hasłem: POLSKIE MIĘSO KARMI ZMYSŁY. Poza promocyjnymi działaniami skierowanymi do konsumentów, jej częścią będzie również cykl spotkań oraz...
Gamivo i Żabka z kolejną akcją marketingową
Spółka GAMIVO, która łączy w swojej działalności e-commerce oraz gaming, rozpoczęła kolejną akcję promocyjną z siecią sklepów Żabka. Tym razem punkty lojalnościowe zgromadzone w aplikacji mobilnej Żappka, czyli tzw. żappsy, można wymieniać na grę Wiedźmin. To już trzecia akcja zorganizowana przez platformę dla graczy i popularną sieć sklepów....
Soundly by Platige – nowa jakość dźwięku firmowana przez Platige Image
Studio Platige Sound zmienia się w Soundly by Platige. Studio dźwiękowe pod nowym szyldem kontynuuje swoją działalność i będzie realizować zarówno krajowe, jak i międzynarodowe projekty dla branży reklamowej, filmowej oraz gier komputerowych. Wprowadzenie zmian to kolejny krok w rozwoju Grupy Platige.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764