logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Trioplast Nyborg inwestuje w Evo XG 8 LR

  PR 24.08.2020, przeczytano 422 razy
ilustracja

Trioplast Nyborg inwestuje w maszynę Evo XG 8 LR przeznaczoną do zadruku folii polietylenowych wykorzystywanych w produkcji opakowań przemysłowych. Skrojona na miarę fleksograficzna maszyna drukująca o maksymalnej długości formatu do 1.400 mm oraz maksymalnej szerokości zadruku 1.650 mm pozwala na wytwarzanie wysokiej jakości wydruków wielkoformatowych. Przeznaczona do druku dużych nakładów opakowań przemysłowych maszyna ma rozpocząć produkcję w drugim kwartale 2021 roku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/trioplast-nyborg-inwestuje-w-evo-xg-8-lr,388189,artykul.html

Häkan Runden, Dyrektor Sprzedaży i Serwisu w Koenig & Bauer DK: „To była wspaniała praca zespołowa. Koledzy z firmy Koenig & Bauer Flexotecnica udzielili nam najlepszego możliwego wsparcia podczas procesu konsultacji i uwzględnili wszystkie specjalne wymagania klienta.

Po osiągnięciu znakomitych wyników druku maszyny Evo XG we Włoszech cieszymy się, że firma Trioplast będzie nadal współpracować z Koenig & Bauer jako niezawodnym partnerem i stawia na nasz wspólny rozwój“, uzupełnia Luigi Magliocchi, CEO Koenig & Bauer Flexotecnica.

Oskar Karlsson, Chief Procurement Officer w firmie Trioplast, dodaje dumnie: „Ta maszyna fleksograficzna zastępuje trzy nasze stare urządzenia.“ Kolejna, jeszcze większa maszyna drukująca, Evo XG 10 LR, ma zostać zamówiona w 2021 roku. Seria Evo XG to wysokozautomatyzowane fleksograficzne maszyny drukujące z centralnym cylindrem, przeznaczone do wydajnej obróbki z prędkością do 600 m / min. szerokiej palety folii, papierów oraz kartonów.

Firma Trioplast Nyborg należy do grupy Trioplast Group. Trio­plast jest grupą przemysłową zatrudniającą nieco ponad 1.200 pracowników i osiągającą obroty w wysokości 540 milionów euro. Grupa jest jednym z wiodących europejskich oferentów innowacyjnych i ekonomicznych rozwiązań opakowaniowych powstających na bazie folii polietylenowych. Posiada zakłady produkcyjne w Szwecji, Danii, Holandii i Francji oraz sprzedaje swoje produkty na całym świecie. Głównym właścicielem Trioplastu jest Altor Funds.

Źródło: Koenig & Bauer AG

koenig-bauer.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konkurs na okładkę w technologii 3D Touch: wyniki
21 grudnia 2020 r. drukarnia Totem.com.pl oraz firma Konica Minolta ogłosiły wyniki Konkursu na okładkę książki uszlachetnioną w technologii 3D Touch. Spośród setki nadesłanych projektów wybrano 8, ich autorzy otrzymali nagrody w łącznej kwocie 15 tys. złotych.
Canon: 2021 rokiem personalizacji, dekoracji wnętrz i digitalizacji dokumentów
Zmiana systemu pracy, postępująca personalizacja druku i coraz większy nacisk na intuicyjność urządzeń. To według ekspertów Canon Polska trendy i wyzwania, jakich w 2021 roku należy spodziewać się w branży druku. W prognozach mówi się też o dobrej sytuacji rynku dekoracji wnętrz, która będzie miała spory wpływ na kondycję polskiej poligrafii.
Ricoh Pro VC60000 w Creative DM Factory
Atramentowy system produkcyjny na papier ciągły Ricoh Pro VC60000 został wybrany przez duńską firmę Creative DM Factory. Na maszynie będą realizowane wydruki mailingów bezkopertowych (self-mailer) i insertów. Tego typu materiały muszą przyciągać uwagę dlatego przy ich produkcji szczególne znaczenie ma wysoka jakość druku oraz możliwość korzystania z szerokiej gamy...
Polski oddział Sun Chemical otrzymał prestiżową nagrodę „Gazele Biznesu”, w 21. edycji rankingu o tej samej nazwie. Jak podkreśla jego twórca i organizator – dziennik Puls Biznesu –  wyróżnienie to jest przyznawane najbardziej dynamicznym polskim przedsiębiorstwom z sektora MŚP. Polski oddział Sun Chemical uzyskał je już po raz...
Konica Minolta Accuriopress C12000 „wprawiła w ruch” Machinę Druku
Machina Druku z Torunia zainwestowała niedawno w cyfrową maszynę do wielokolorowej produkcji wysokonakładowej - AccurioPress C12000 firmy Konica Minolta. To jedna z pierwszych instalacji w Polsce tego urządzenia i jednocześnie pierwsza tak rozbudowana o szereg funkcji automatyzujących jej działanie. Zakup maszyny – w bardzo trudnym okresie związanym z pandemią – pozwolił...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764