logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Trójwymiarowa Pepsi na ekranach w centrum Warszawy

  PR 28.02.2023, przeczytano 1154 razy
ilustracja

Pepsi uruchomiło spektakularną reklamę 3D w centrum Warszawy. Główny bohater serii reklam „Psst! Czas na film” próbuje złapać Pepsi, przerzucając napój między ekranami. Ogromne puszki Pepsi wyświetlane na ekranie LED, sprawiają wrażenie wysuwania się poza krawędzie telebimu, przyciągając uwagę przechodniów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/trojwymiarowa-pepsi-na-ekranach-w-centrum-warszawy,399124,artykul.html

Realizowana od początku stycznia kampania marki Pepsi „Psst! Czas na film” została wzbogacona o lokalną część – spot 3D na ekrany Digital Out of Home. To format, który cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. W ubiegłym roku trójwymiarowe reklamy po raz pierwszy pojawiły się w Polsce – właśnie na narożnym ekranie przy hotelu Marriott w Warszawie.

Marka w ramach kampanii „Psst! Czas na film” podkreśla, że udana filmowa rozrywka to taka z ulubionym wariantem Pepsi i jednocześnie wolna od zakłóceń czy przerywników. Aby czerpać przyjemność z wieczornego seansu należy pewne rzeczy odłożyć na bok (dosłownie i w przenośni), sięgnąć po Pepsi i cieszyć się smakiem filmowych emocji.

W ramach kampanii przygotowano unikalny spot 3D, w którym występuje główny bohater reklam „Psst! Czas na film”. Widzimy tylko jego dłonie, którymi próbuje złapać puszki Pepsi, przerzucając puszki napoju między ekranami. W końcu wyciąga dłoń wprost w kierunku widzów. Łapie produkt i zabiera go z ekranu. Dzięki zastosowaniu anamorficznego 3D łapy bohatera i puszki Pepsi sprawiają wrażenie trójwymiarowości. Wychodzą poza krawędzie ekranu, przyciągając uwagę przechodniów w samym centrum Warszawy.

– Trójwymiarowe reklamy elektryzują odbiorców na całym świecie. Zachwycając nie tylko przechodniów, ale także odbiorców w Internecie, naturalnie zwiększają zasięg kampanii – mówi Agnieszka Godlewska, Prezes Screen Network. – Narożny ekran przy hotelu Marriott to jedyny nośnik w Polsce, który pozwala na osiągnięcie efektu trójwymiarowości. Jego łączna powierzchnia to aż 280m2, co w połączeniu z perfekcyjnym odwzorowaniem kolorów i wysoką rozdzielczością, pozwala na pokazanie najmniejszych szczegółów pieczołowicie przygotowanej animacji.

Najnowszy spot 3D dla PepsiCo Polska to już kolejna współpraca Screen Network i warszawskiego studia Platige Image, które wyspecjalizowało się w tworzeniu i adaptacji treści reklamowych w formacie 3D Digital Out of Home.

Dedykowany kampanii spot 3D został zrealizowany przez dom mediowy PHD Media Direction, na zlecenie PepsiCo Polska, właściciela marki Pepsi. Materiały 3D przygotowało Platige Image. Za realizację kampanii odpowiada Polsat Media i Screen Network.

Źródło: Screen Network S.A.

www.screennetwork.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Coca-Cola zaprasza do Warszawskiej Strefy Kibica
Tegoroczne Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to nie tylko okazja do kibicowania polskiej drużynie, lecz również idealny moment na wspólne spędzanie czasu. Coca-Cola zachęca do odwiedzenia Warszawskiej Strefy Kibica, której marka jest partnerem – na fanów piłki nożnej czekają transmisje sportowych zmagań oraz inne atrakcje.
Nykiel, Swoboda i Jones w odpowiedniej proporcji dla marki o.b.
Ruszyła nowa kampania Kenvue, właściciela marki o.b. ProComfort, według konceptu opracowanego przez agencję PRO/PORCJA.
Hands Up Confidence - Feeders Agency z kampanią Old Spice
Feeders Agency i Old Spice wystartowały z nową kampanią Hands Up Confidence, kierowaną do pokolenia Z. Kampania podbija charakterystyczny dla Old Spice humor, łącząc markę z festiwalową sceną muzyczną i pasjami Zetek. Dzięki Old Spice, czujesz się pewnie i świeżo bez względu na to, jak długo imprezujesz i podnosisz ręce do góry, kiedy tylko masz na to ochotę.
GroupM podnosi prognozy wzrostu rynku reklamowego
W swoim tradycyjnym czerwcowym raporcie „This Year Next Year. 2024 Global Midyear Forecast” GroupM opublikował najnowsze prognozy dla światowych rynków reklamowych. Prognoza globalna przewiduje wzrost w tym roku aż o 7,8 %, do 989,8 mld dol. To spora pozytywna korekta wobec przewidywań z grudnia 2023 r., kiedy to holding prognozował na 2024 r. wzrost o 5,3 %. Tak...
VML z kampanią nowego produktu Garnier
Agencja VML realizuje dla Garnier, marki L’Oréal, kampanię launchującą uniwersalne saszetki koloryzujące Color Shampoo Retouch. Kampania wystartowała na początku czerwca. 
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764