logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Trotec: objazdowa trasa laserowa oraz otwarcie nowego Showroomu w Bydgoszczy

  PR 28.03.2023, przeczytano 633 razy
ilustracjastrzałka

W kwietniu 2023 firma Trotec organizuje dwa wydarzenia, które mają na celu dotarcie do klientów, przedsiębiorców i pasjonatów technologii laserowych w całej Polsce – wiosenną trasę laserową z urządzeniem Rayjet 50 oraz otwarcie nowego Showroomu w Bydgoszczy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/trotec%3A-objazdowa-trasa-laserowa-oraz-otwarcie-nowego-showroomu-w-bydgoszczy,399431,artykul.html

Wiosenna trasa laserowa

Rayjet 50 jest niedrogą i kompaktową grawerką laserową wyposażoną w źródło lasera CO2. Służy do grawerowania oraz cięcia laserowego rozmaitych materiałów, takich jak drewno, papier, tkaniny, tworzywa sztuczne, metale i wiele więcej. Idealnie sprawdza się dla projektantów, jak również w szkołach i punktach świadczących usługi grawerskie. Ponieważ nie dla wszystkich zainteresowanych funkcjonalnością urządzenia podróż do Showroomów Trotec jest możliwa, producent postanowił wyjść naprzeciw potrzebom przedsiębiorców – zarówno tych doświadczonych jak i początkujących.

W dniach 11-28 kwietnia 2023 roku specjalista Trotec wyruszy w wiosenną trasę laserową z Rayjet 50. Osoby zainteresowane laserem i poradą ekspercką, mogą umówić się na prezentację maszyny w wybranej przez siebie lokalizacji. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.troteclaser.com lub skontaktować z firmą telefonicznie pod numerem: +48 22 339 35 39.

Plan wiosennej trasy laserowej:

  • 11-14.04.2023 – Województwa: lubelskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie
  • 17-21.04.2023 – Województwa: kujawsko-pomorskie, lubuskie, łódzkie, pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie
  • 24-28.04.2023 – Województwa: dolnośląskie, małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie, wielkopolskie

Otwarcie nowego Showroomu Trotec w Bydgoszczy

14 kwietnia w godzinach 10:00-16:00 firma Trotec zaprasza swoich klientów oraz osoby zainteresowane technologią laserową do świętowania uroczystego otwarcia Showroomu w Bydgoszczy – trzeciej lokalizacji producenta laserów i materiałów grawerskich w Polsce.

Prezentacja laserów prowadzona przez ekspertów Trotec, poczęstunek i nagrody

Podczas bezpłatnego wydarzenia w nowej lokalizacji, firma oferuje możliwość konsultacji z ekspertami oraz zapoznania się z działaniem grawerek i wycinarek laserowych: Speedy 100 CO2, Speedy 300 CO2 oraz Speedy 400 Run on Ruby CO2 z wbudowaną kamerą Vision Design & Position; znakowarki SpeedMarker 300, ze źródłem lasera MOPA oraz przystępnej cenowo wycinarki laserowej Q400.

Goście będą mogli wziąć udziału w konkursie, w którym nagrodą jest zestaw materiałów grawerskich Trotec o wartości 1000 PLN. Otrzymają też poczęstunek oraz upominki od organizatorów. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w darmowym wydarzeniu jest rejestracja. Na co dzień Showroom będzie pełnić funkcję miejsca spotkań dla zainteresowanych technologią Trotec, w którym organizowane będą m.in. szkolenia dla operatorów systemów laserowych oraz prezentacje demo dla klientów.

Źródło: Trodat Polska Sp. z o.o.

www.troteclaser.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Panasonic: aktualizacja oprogramowania aparatu Lumix S5II i S5IIX
Panasonic wprowadza istotną aktualizację oprogramowania sprzętowego dla LUMIX S5II oraz S5IIX, swoich pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych. Nie tylko usprawnia ona fotografowanie, ale również zwiększa możliwości udostępniania zdjęć i filmów.
Płyty Swedboard w ofercie Sico Print Solutions
SICO Print Solutions, dostawca rozwiązań do druku cyfrowego, z przyjemnością ogłasza nawiązanie współpracy z firmą SWEDBOARD, producentem ekologicznych płyt kartonowych z rdzeniem przypominającym strukturę zagęszczonego plastra miodu. Ta współpraca pozwoli SICO Print Solutions oferować swoim klientom nowe, zrównoważone rozwiązania, które...
Firma Lavazza bezprzetargowo przedłużyła umowę ramową z NAV agency.
Allegro z międzynarodową platformą komunikacji
Allegro ogłasza ewolucję komunikacyjną marki. Idea kreatywna i hasło „Jak tak, to Allegro” skupiają się na różnorodności kategorii i szerokim wyborze produktów na platformie, które odzwierciedlają codzienne potrzeby, wyzwania i plany  współczesnych konsumentów.
Cofające się streamy w promocji filmu Omen
W ramach promocji filmu “Omen: Początek” studia 20th Century widzowie Twitcha mogli oglądać wyjątkowe transmisje. Podczas ich trwania zaaranżowane zostały problemy techniczne powodujące cofanie się całego materiału. W kampanii wzięli udział popularni twórcy gamingowi: Seto, Kamyk oraz Pago. 
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764