logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Trotec przedstawia nowe oprogramowanie laserowe „Trotec Ruby”

  PR 29.10.2020, przeczytano 220 razy
ilustracjastrzałka

Dzięki „Ruby” praca z laserem jest prostsza i szybsza. Nowe oprogramowanie laserowe jest uruchamiane w przeglądarce internetowej i umożliwia w pełni cyfrową pracę. Trotec Ruby zostało zapropogramowane całkowicie od podstaw i oparte jest na nowoczesnej, sieciowej architekturze.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/trotec-przedstawia-nowe-oprogramowanie-laserowe-_trotec-ruby_,388998,artykul.html

Trotec Laser, austriacki producent systemów laserowych, przedstawia wyjątkowe oprogramowanie, które na nowo definiuje pracę z laserami. Po trzech latach pracy, nadszedł czas premiery „Ruby” w wersji beta. Dzięki „Ruby” można w prosty i szybki sposób przekształcić pomysł w gotowy produkt. Platforma gwarantuje rentowną realizację zamówień poprzez integrację urządzenia i oprogramowania w jedno kompleksowe rozwiązanie. A dodatkowo oferuje interfejs użytkownika, którego używanie jest przyjemnością.

Trotec Ruby na nowo definiuje pracę z laserem.

- Trotec sprawia, że praca z laserem dla każdego użytkownika jest prostsza, szybsza i bardziej rentowna. Jest to możliwe, dzięki licznym innowacjom wprowadzanym od czasu założenia firmy ponad 20 lat temu. Teraz przyszedł czas na kolejny krok – wyjaśnia entuzjastycznie Dr. Andreas Penz, dyrektor zarządzający Trotec Laser GmbH. - Ruby jest nie tylko oprogramowaniem laserowym, lecz także platformą, która gwarantuje rentowne przetwarzanie zadań. Dzięki połączonemu z siecią urządzeń, uruchamianemu w przeglądarce internetowej i tym samym w pełni cyfrowemu rozwiązaniu. Ta technologia dostarczy użytkownikowi lasera unikatową wartość dodaną i wyznaczy nowe standardy.

Digitalizacja – chmura jako podstawa

- Maszyny laserowe w przyszłości będą w pełni zdigitalizowane. Zespół Trotec intensywnie pracował nad nową generacją oprogramowania przez trzy lata. Nowa, skalowalna architektura oprogramowania została stworzona od zera, dzięki czemu będzie stanowić dobrą bazę dla dalszego rozwoju w przyszłości. – mówi Penz, podkreślając misję firmy oraz znaczenie digitalizacji. Nowa platforma uruchamiana w przeglądarce internetowej oferuje użytkownikom laserów możliwości, na które od dawna istniało zapotrzebowanie, ale dotychczas nie były dostępne - całkowitą niezależność od systemu operacyjnego. - W ten sposób ponownie wyznaczamy standardy w naszej branży. Nasi klienci będą czerpać z tego korzyści już od samego początku – zapewnia.

Oprogramowanie graficzne do lasera. Dla zapewnienia płynności pracy.

Zarówno tworzenie projektów, elementów zawierających zdjęcia lub napisy, jak również wprowadzanie poprawek jest szybkie i proste. Wszystkie narzędzia, których potrzebuje użytkownik lasera znajdują się już w oprogramowaniu laserowym. Ruby w otwartej wersji beta umożliwia bezpośrednie importowanie plików pdf, svg, png itp., a nieprawidłowe pliki są automatycznie poprawiane podczas importowania.

- Te funkcje zmniejszają o połowę czas potrzebny na przygotowanie produktu od fazy pomysłu do ukończenia. Bez ponoszenia kosztów dodatkowego oprogramowania - podsumowuje Penz. Ruby towarzyszy użytkownikowi przez całą drogę od pomysłu do gotowego produktu. Oparta na chmurze baza materiałów gwarantuje najlepsze rezultaty obróbki laserowej.

Praca połączona z siecią urządzeń. Wiele laserów, nieograniczona liczba użytkowników, jedna platforma oparta na sieci.

Oprogramowanie Trotec Ruby łączy wszystkie urządzenia laserowe w jedną sieć – lokalną lub opartą na chmurze. Zadania mogą być wysyłane do wielu urządzeń z komputera PC lub Mac. Dzięki innowacyjnemu procesowi, projekty mogą być przygotowywane przez jednego użytkownika, a wytwarzane przez innego – niezależnie od miejsca i pory dnia. Poprzez zarządzanie użytkownikami Ruby ułatwia klientom podział pracy i uprawnień. Otwarty interfejs programistyczny Ruby API, umożliwia całkowitą automatyzację procesów biznesowych.

Źródło: Trotec Polska

www.troteclaser.com/pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Vileda prowadzi kampanię reklamową mopa obrotowego Turbo
Czy przedświąteczne porządki muszą być męczące i zabierać tak dużo czasu? Nie, kiedy Twoim pomocnikiem jest mop obrotowy Vileda TURBO, który sprawia, że mycie podłóg odbywa się bez użycia siły. Produkt od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród użytkowników, a jego działanie można zobaczyć w najnowszym spocie marki Vileda. Reklama...
Marka Jennifer Lopez w grudniu z influencerkami
​W listopadzie rozpoczęła się kampania promująca bestsellerowy zapach marki Jennifer Lopez Promise z portfolio produktów firmy Sirowa Poland. Media w kampanii zakupiła agencja mediowa Havas Media.
Do grona klientów AHAVA PR dołączyła firma Polemika. To polska marka kosmetyczna.
Beata Kozidrak mierzy decybele dziecięcej radości w świątecznym klipie firmy Mattel
W mediach społecznościowych ma swoją premierę świąteczny klip firmy Mattel. Występuje w nim gwiazda sceny muzycznej  – Beata Kozidrak, która obserwuje reakcje dzieci na wyczekiwane prezenty. Okazuje się, że dziecięca radość z wymarzonej zabawki to prawdziwy rekord decybeli, niewiele odbiegający mocą od występu samej Beaty.
Goodyear razem z Kubą Przygońskim stworzył serię wideo o motorsporcie
Sezon wyścigowy powoli dobiega końca. Jednak dla zespołów nie oznacza to wcale przerwy. W motorsporcie zaczyna się obecnie najważniejszy etap – czas przygotowań do kolejnych miesięcy zmagań. Przebudowa, a nawet składanie auta od początku, badania nad nowymi mieszankami ogumienia, treningi kierowców, to tylko niektóre elementy tej niezwykle skomplikowanej...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764