logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Trotec przedstawia nowe oprogramowanie laserowe „Trotec Ruby”

  PR 29.10.2020, przeczytano 1143 razy
ilustracjastrzałka

Dzięki „Ruby” praca z laserem jest prostsza i szybsza. Nowe oprogramowanie laserowe jest uruchamiane w przeglądarce internetowej i umożliwia w pełni cyfrową pracę. Trotec Ruby zostało zapropogramowane całkowicie od podstaw i oparte jest na nowoczesnej, sieciowej architekturze.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/trotec-przedstawia-nowe-oprogramowanie-laserowe-_trotec-ruby_,388998,artykul.html

Trotec Laser, austriacki producent systemów laserowych, przedstawia wyjątkowe oprogramowanie, które na nowo definiuje pracę z laserami. Po trzech latach pracy, nadszedł czas premiery „Ruby” w wersji beta. Dzięki „Ruby” można w prosty i szybki sposób przekształcić pomysł w gotowy produkt. Platforma gwarantuje rentowną realizację zamówień poprzez integrację urządzenia i oprogramowania w jedno kompleksowe rozwiązanie. A dodatkowo oferuje interfejs użytkownika, którego używanie jest przyjemnością.

Trotec Ruby na nowo definiuje pracę z laserem.

- Trotec sprawia, że praca z laserem dla każdego użytkownika jest prostsza, szybsza i bardziej rentowna. Jest to możliwe, dzięki licznym innowacjom wprowadzanym od czasu założenia firmy ponad 20 lat temu. Teraz przyszedł czas na kolejny krok – wyjaśnia entuzjastycznie Dr. Andreas Penz, dyrektor zarządzający Trotec Laser GmbH. - Ruby jest nie tylko oprogramowaniem laserowym, lecz także platformą, która gwarantuje rentowne przetwarzanie zadań. Dzięki połączonemu z siecią urządzeń, uruchamianemu w przeglądarce internetowej i tym samym w pełni cyfrowemu rozwiązaniu. Ta technologia dostarczy użytkownikowi lasera unikatową wartość dodaną i wyznaczy nowe standardy.

Digitalizacja – chmura jako podstawa

- Maszyny laserowe w przyszłości będą w pełni zdigitalizowane. Zespół Trotec intensywnie pracował nad nową generacją oprogramowania przez trzy lata. Nowa, skalowalna architektura oprogramowania została stworzona od zera, dzięki czemu będzie stanowić dobrą bazę dla dalszego rozwoju w przyszłości. – mówi Penz, podkreślając misję firmy oraz znaczenie digitalizacji. Nowa platforma uruchamiana w przeglądarce internetowej oferuje użytkownikom laserów możliwości, na które od dawna istniało zapotrzebowanie, ale dotychczas nie były dostępne - całkowitą niezależność od systemu operacyjnego. - W ten sposób ponownie wyznaczamy standardy w naszej branży. Nasi klienci będą czerpać z tego korzyści już od samego początku – zapewnia.

Oprogramowanie graficzne do lasera. Dla zapewnienia płynności pracy.

Zarówno tworzenie projektów, elementów zawierających zdjęcia lub napisy, jak również wprowadzanie poprawek jest szybkie i proste. Wszystkie narzędzia, których potrzebuje użytkownik lasera znajdują się już w oprogramowaniu laserowym. Ruby w otwartej wersji beta umożliwia bezpośrednie importowanie plików pdf, svg, png itp., a nieprawidłowe pliki są automatycznie poprawiane podczas importowania.

- Te funkcje zmniejszają o połowę czas potrzebny na przygotowanie produktu od fazy pomysłu do ukończenia. Bez ponoszenia kosztów dodatkowego oprogramowania - podsumowuje Penz. Ruby towarzyszy użytkownikowi przez całą drogę od pomysłu do gotowego produktu. Oparta na chmurze baza materiałów gwarantuje najlepsze rezultaty obróbki laserowej.

Praca połączona z siecią urządzeń. Wiele laserów, nieograniczona liczba użytkowników, jedna platforma oparta na sieci.

Oprogramowanie Trotec Ruby łączy wszystkie urządzenia laserowe w jedną sieć – lokalną lub opartą na chmurze. Zadania mogą być wysyłane do wielu urządzeń z komputera PC lub Mac. Dzięki innowacyjnemu procesowi, projekty mogą być przygotowywane przez jednego użytkownika, a wytwarzane przez innego – niezależnie od miejsca i pory dnia. Poprzez zarządzanie użytkownikami Ruby ułatwia klientom podział pracy i uprawnień. Otwarty interfejs programistyczny Ruby API, umożliwia całkowitą automatyzację procesów biznesowych.

Źródło: Trotec Polska

www.troteclaser.com/pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Robert Lewandowski rozpoczął współpracę z G2A
G2A.COM, największy na świecie marketplace z cyfrową rozrywką z przyjemnością ogłasza nawiązanie długoterminowej współpracy z gwiazdą futbolu, Robertem Lewandowskim. W nawiązaniu współpracy pomiędzy stronami uczestniczyło RL Media - agencja mediowa, która powstała w wyniku współpracy Roberta Lewandowskiego i Group One. Dwukrotny zdobywca nagrody...
Maja Staśko otwiera „sklep”: kampania przeciwko wykorzystywaniu seksualnemu dzieci
W ramach kampanii społecznej #ToNieJestNormalne działaczka społeczna Maja Staśko odsłoni nietypową witrynę sklepową w samym centrum Warszawy, zwracającą uwagę na problem wykorzystania seksualnego online najmłodszych. Jak pokazuje najnowsze badanie 6 na 10 młodych Polaków spotkało się z próbami wykorzystania na tle seksualnym w sieci.  
Alior Bank 15 maja br. rozpoczął kampanię marketingową promującą nową ofertę kredytu hipotecznego „Własne M w Wielkim Mieście”, który umożliwia klientom spełnienie marzenia o mieszkaniu w metropolii. Działania marketingowe będą realizowane do połowy czerwca.
ICEA wyłącznym partnerem SEO z Europy w Vendasta
ICEA S.A., one-stop shop dla e-commerce, zacieśnia kooperację z kanadyjskim marketplace B2B Vendasta, który współpracuje z przeszło 60 tys. partnerów handlowych na całym świecie. Globalny zasięg firmy obejmuje obsługę ponad 5,5 miliona małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), w zakresie dostarczania kompleksowych rozwiązań cyfrowych. Vendasta poszukując partnera...
Nowości z konferencji Google Marketing Live 2024
Podczas konferencji Google Marketing Live 2024 ogłoszone zostały nowości w obszarze reklam, oparte na sztucznej inteligencji. Marketerzy i marketerki będą mogli w swojej pracy wykorzystać m.in. nowe narzędzia do generowania grafiki i tekstów (zasobów kreatywnych) w kampaniach Performance Max, immersyjne formaty reklam, takie jak wirtualne przymierzalnie, a także...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764