logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Trotec Speedy - grawerowanie 4,3 m/s z wbudowaną kamerą

  PR 15.08.2022, przeczytano 511 razy

Lasery serii Speedy to najszybsze i najbardziej wydajne grawerki laserowe na rynku, oferujące prędkość pracy do 4,3 m/s i przyspieszenie do 50 m/s2. Modele Speedy 400 i Speedy 360 teraz udoskonalone zostały o wbudowaną w pokrywę kamerę, która pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej czasu podczas procesu obróbki. Funkcja Vision Design & Position z 12-megapikselową kamerą, zapewnia w ciągu kilku sekund wgląd w obszar roboczy. 


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/trotec-speedy---grawerowanie-4%2C3-m-s-z-wbudowana-kamera,396902,artykul.html

Pełnokolorowy i szczegółowy obraz jest wyświetlany na żywo w oprogramowaniu Ruby, pozwalając operatorowi lasera na projektowanie i pozycjonowanie zadań bezpośrednio na danym elemencie. Nie ma już konieczności ręcznego pozycjonowania za pomocą laser pointera (czerwonego punktu). Inteligentna konstrukcja pokazuje roboczą powierzchnię przy zamkniętej, a także otwartej pokrywie. 

Zarówno model Speedy 400 jak i Speedy 360 Run on Ruby mogą pochwalić się dotykowym ekranem, kompatybilnym z oprogramowaniem Ruby, co umożliwia obsługę lasera za pośrednictwem sieci Ethernet lub WiFi bez konieczności podłączania dodatkowego komputera. Wszechstronne plotery Trotec są przystosowane do większości standardowych rozmiarów arkuszy, a parametry urządzeń czynią z nich wysoce wydajne i profesjonalne systemy do cięcia i grawerowania. 

Oprogramowanie Ruby jest stale rozwijane przez firmę Trotec, a w kolejnych aktualizacjach planowane jest wdrożenie dodatkowych funkcji.

Do wszystkich systemów laserowych Speedy dostępna jest szeroka gama akcesoriów. Portfolio produktów uzupełniają instalacje odciągowe, materiały do obróbki laserowej oraz produkty serwisowe. 
Trotec organizuje również cykliczne spotkania pod nazwą „Akademia Trotec” i dni otwarte dla wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją znajomość zastosowań laserowych. Uczestnicy otrzymują w trakcie cenne porady i wskazówki od ekspertów. Posiadacze urządzeń serii Speedy mogą wzbogacić swoją wiedzę także na szkoleniach „Ruby Day”, odbywających się w siedzibach firmy w Warszawie lub Katowicach.

Źródło: Trotec

www.troteclaser.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Żołądkowa Gorzka w nowej butelce
Żołądkowa Gorzka, jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku, przechodzi kolejną metamorfozę w swojej historii. Stock Polska prezentuje nową elegancką odsłonę butelki swojego flagowego produktu w portfolio, którego smak niezmiennie opiera się na recepturze sprzed 200 lat.
Mariusz Przybylski nowym ambasadorem Samsung
Mariusz Przybylski jest jednym z najpopularniejszych projektantów mody w Polsce. Jego projekty charakteryzują się wyjątkową formą i kreatywnością, a jego kreacje wybiera wiele polskich gwiazd i nie tylko. Jednocześnie projektant w swojej pracy stawia na wysoką jakość tkanin, a te z kolei wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Partnerstwo z Samsung AirDresser oraz całą...
Binance w kampanii promocyjnej chce rozdawać dolary
Binance, największa na świecie giełda kryptowalut i ekosystem blockchain, rozpoczęła nowa kampanię promocyjną o nazwie "Krypto jest lepsze z Binance". W ramach kampanii zostanie zaprezentowanych dziesięć historii użytkowników Binance z całego świata, którzy wykorzystali platformę i kryptowaluty, aby poprawić jakość swojego życia. Częścią kampanii są także dwa...
„Dom” w świątecznej reklamie Allegro
“Dom” to świąteczna opowieść o miłości i rodzinie. Allegro w tegorocznej kampanii porusza temat mijającego czasu i tego jak wpływa on na relacje z bliskimi.
„Praska Ślizgawka” w świątecznej kampanii Pepsi
Najbardziej wyjątkowe lodowisko na mapie Warszawy – „Praska Ślizgawka Konesera” – już od 2 grudnia zaprasza wszystkich miłośników piruetów do wspólnej zabawy. Partnerem lodowiska po raz kolejny została marka Pepsi. Zimowa atrakcja Centrum Praskiego Koneser będzie dostępna niemal codziennie, od rana do późnego wieczora. Po spełnieniu...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764