logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Trotec Speedy 400: zaprojektowany do zwiększania rentowności

  PR 05.09.2019, przeczytano 1719 razy
ilustracjastrzałka
Trotec Speedy 400

Trotec prezentuje system laserowy do grawerowania - nowy Speedy 400.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/trotec-speedy-400%3A-zaprojektowany-do-zwiekszania-rentownosci,383841,artykul.html

Wraz z wprowadzeniem do oferty nowej odsłony Speedy 400, Trotec po raz kolejny ustanawia nowe standardy w technologii laserowej. Najnowsza wersja naszego lasera do grawerowania Speedy 400 zawiera szereg innowacji i została zaprojektowana do zwiększania produktywności oraz elastyczności pracy użytkowników. Udoskonalona wydajność pod względem jakości i prędkości, łatwa obsługa, a także najwyższy komfort oraz efektywność pracy to zalety, które sprawiają, że nowy Speedy 400 jest najszybszym i najbardziej wydajnym laserem do grawerowania w branży.

Wyjątkowa prędkość grawerowania i cięcia

Zwiększenie maksymalnej prędkości grawerowania z 3,55 m/sek do 4,2 m/sek przy przyśpieszeniu wynoszącym 5g, jak również innowacyjny system planowania ścieżki ruchu OptiMotion sprawiają, że nowy Speedy 400 jest najszybszym średnio-formatowym systemem laserowym do grawerowania na rynku.

System laserowy Speedy 400 tnie do sześciu razy szybciej niż porównywalny system laserowy do grawerowania. Wykorzystując rozwiązanie OptiMotion, prędkość cięcia i przyśpieszenie są obliczane w czasie rzeczywistym na podstawie geometrii. Takie funkcje są standardem w większych systemach do cięcia, lecz jest to prawdziwa rewolucja dla średnio-formatowych systemów do grawerowania. Co więcej, z najnowszą technologią laserową MOPA fiber możesz ustanowić nowe rekordy w kwestii prędkości grawerowania.

Nawet przy najwyższej prędkości pracy możesz osiągnąć perfekcyjne rezultaty dzięki wysoce inteligentnej elektronice sterującej, precyzyjnej mechanice, solidnemu źródłu laserowemu oraz potężnemu oprogramowaniu Trotec JobControl.

Przygotuj się na maksimum możliwości

Zacznij pracować z jeszcze większą mocą lasera! Maksymalna moc lasera do 250 watów umożliwia wyższą prędkość pracy, jak również obróbkę grubszych materiałów. Opatentowana Sonar Technology jest obecnie najbardziej innowacyjną i najłatwiejszą metodą cyfrowego pomiaru odległości od powierzchni materiału poddawanego obróbce. W nowym Speedy 400 jest ona standardem. System samoczynnie wykrywa punkt ogniskowania dla każdego miejsca na stole roboczym i automatycznie przemieszcza się do prawidłowej pozycji ogniskowania.

Nowy dynamiczny wyświetlacz pokazuje status lasera wraz z progresem wykonywanej pracy bezpośrednio na maszynie. Umożliwia to błyskawiczne sprawdzenie czy laser jest włączony, czy zadanie zostało zakończone lub zatrzymane, które źródło lasera jest aktywne, jak również innych statusów. Dzięki takiemu rozwiązaniu operator posiada szybki dostęp do informacji. Możesz zaoszczędzić pieniądze i czas poprzez unikanie przestojów w pracy.

Nowy Speedy 400 wyznacza również nowe standardy w kwestii ergonomii – bez strat w funkcjonalności. Załadunek i rozładunek lasera może być wykonany szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek, dzięki nowej oraz wygodniejszej obsłudze przedniej pokrywy maszyny laserowej.

Maksymalny wybór opcji – stworzony dla elastyczności

Nowy Speedy 400 jest dostępny ze źródłem lasera CO₂ lub nawet z dwoma źródłami lasera – CO₂ oraz fiber – w jednym urządzeniu. Opatentowana Flexx Technology pozwala na nieskończone warianty zastosowań. Oba źródła lasera mogą być użyte w jednej pracy bez konieczności ręcznej zmiany źródła lasera, soczewek lub ogniskowania. Speedy 400 to elastyczny systemem z różnorodnymi opcjami takimi jak koncepcja wielofunkcyjnego stołu roboczego, różne soczewki czy kamera JobControl Vision do precyzyjnego cięcia materiałów. Umożliwia to zaadaptowanie systemu laserowego do grawerowania do indywidualnych potrzeb w każdej chwili.

Nowy system laserowy do grawerowania Speedy 400 ustanawia nowe standardy – zobowiązanie Trotec do maksymalnej rentowności klientów.

ilustracjastrzałka

Trotec Speedy 400 flexx

Źródło: Trotec Laser GmbH

www.troteclaser.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Artur Szalpuk ambasadorem marki Robico Active
Firma Robico, producent m.in. kefirów i maślanek, wprowadza na rynek nową markę. Robico Active to produkty skierowane do osób lubiących aktywnie spędzać czas, dbających o zdrowie i sprawność fizyczną oraz profesjonalnych sportowców. Suplement diety WPC 80 w trzech owocowych smakach dostępny jest w sprzedaży od maja 2024 r. Launch produktów wsparty jest...
Aktywacja na Euro 2024 w marketach MediaMarkt
Ruszyły Euro 2024, a wraz z nimi oczywiście ogromne piłkarskie emocje. Od tego tygodnia klienci MediaMarkt mogą je poczuć na własnej skórze i sami rozegrać mecze w specjalnych strefach kibica. Atrakcyjne nagrody można zdobywać do 13 lipca. Za aktywację sportowej zabawy odpowiada Gutenberg Warsaw z Grupy DDB.
Dawid Myśliwiec w agencji WERE Fantasy
Dawid Myśliwiec, popularnonaukowy Youtuber prowadzący między innymi kanał Uwaga! Naukowy Bełkot podejmuje współpracę managerską z agencją WERE Fantasy należącą do grupy Fantasyexpo.
Kampania Biura Maklerskiego Alior Banku
Biuro Maklerskie Alior Banku rozpoczęło kampanię marketingową w social mediach skierowaną do osób korzystających z produktów inwestycyjnych, która ma promować jego ofertę rachunku maklerskiego i Alior Trader. Działania potrwają do końca lipca br.
Simlat i Chabior zapraszają na Warsztaty – kampania Q Service Castrol
Sieć profesjonalnych warsztatów Q Service Castrol uruchomiła nową kampanię. W głównych rolach występuje duet znanych aktorów, Łukasz Simlat i Janusz Chabior, nowi Ambasadorzy marki. Można ich zobaczyć w serii spotów nawiązujących do klasyków kina. Filmy będą zachęcać do skorzystania z usług serwisów należących do sieci przez...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764