logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Trotec z nowościami na targach Festiwaldruku.pl 2021

  PR 01.09.2021, przeczytano 950 razy
ilustracja

Podczas wrześniowych targów producent systemów laserowych zaprezentuje przegląd maszyn oraz materiałów grawerskich ze swojej oferty. Zapowiada także nowości!


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/trotec-z-nowosciami-na-targach-festiwaldruku.pl-2021,392835,artykul.html

Ploter laserowy Speedy 400 Run on Ruby z panelem dotykowym

Już 15-16 września na stoisku J17 fani technologii laserowej będą mogli przetestować na żywo wybrane urządzenia Trotec. Wśród nich znajdzie się najnowsza odsłona flagowego modelu Speedy 400 Run on Ruby. To pierwszy ploter laserowy w ofercie Trotec z wbudowanym panelem dotykowym. Będąc wszechstronnym urządzeniem do cięcia i grawerowania laserowego o polu roboczym 1016 x 610 mm o oraz maksymalnej prędkości grawerowania 4,3 m/s wyznacza standardy w branży. System laserowy jest także w pełni zintegrowany z zupełnie nowym oprogramowaniem Ruby, które ułatwia i przyśpiesza pracę oraz pozwala zwiększyć rentowność.

Na stoisku pojawi się także wycinarka laserowa Q400, która łączy w sobie wszystkie rozwiązania firmy Trotec potrzebne do wydajnego cięcia laserowego. System z polem roboczym o wymiarach 1030 x 630 mm dostępny jest z ceramicznym lub szklanym źródłem lasera o mocy do 100 W i umożliwia wydajne cięcie takich materiałów jak drewno, laminaty, akryl, tekstylia czy papier.

Targową przestrzeń producenta uzupełnią dobrze już znane klientom urządzenia - grawerka laserowa Speedy 100 oraz znakowarka laserowa SpeedMarker 300.

Syntetyczna skóra do obróbki laserowej

Zgodnie ze swoją targową tradycją producent przygotował także premiery w ofercie materiałów grawerskich. Tym razem na targach zaprezentowana zostanie zupełnie nowa kategoria –syntetyczna skóra LaserLeather. W ofercie znajdzie się aż sześć kolorów tego materiału. LaserLeather w wyglądzie i dotyku nie różni się od skóry naturalnej, lecz jest od niej łatwiejsza w pielęgnacji i prostsza w obróbce. Wyróżnia ją dwuwarstwowa i dwukolorowa struktura, która pozwala na szeroki zakres zastosowań.

Poszerzona zostanie także oferta akrylowych arkuszy w pastelowych kolorach z serii TroGlass Pastel. Klienci będą mogli wybierać spośród trzech nowych kolorów tego materiału – malinowego, lawendowego oraz turkusowego. Arkusze materiału z serii TroGlass Pastel mogą być wykorzystywane przy produkcji dekoracji, wyposażenia sklepu czy przy okazji różnego rodzaju uroczystości takich jak np. baby shower.

Listę nowości zamyka papierowa taśma maskująca TroMask, wykorzystywana do zabezpieczania materiału przed zabrudzeniami podczas obróbki laserowej.

ilustracjastrzałka

Źródło: Trotec Polska

www.troteclaser.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Etno Cafe: ziarna kawy stworzone przez influencerów
Z początkiem grudnia sieć Etno Cafe wprowadziła do sprzedaży limitowaną edycję ziaren kawy, które powstały we współpracy z popularnymi influencerami. Mieszanka została opracowana przez roasterów zgodnie ze wskazówkami internetowych twórców.
Proces produkcji Polskiej Wódki na muralu Tytusa Brzozowskiego
Na warszawskiej Pradze, w Muzeum Polskiej Wódki odsłonięto najnowszy mural autorstwa Tytusa Brzozowskiego. Tym samym wzbogacił on Szlak murali imienia artysty, którym Warszawska Organizacja Turystyczna zachęca do okrywania stolicy w niekonwencjonalny sposób. Znany z zamiłowania do Warszawy malarz, zobrazował tym razem proces produkcji Polskiej Wódki, zbierając w jeden...
OKK! - Droga do własnej pracowni
Podczas studiów architektonicznych młodzi adepci zdobywają głównie wiedzę techniczną i artystyczną. Często pomijane są zaś kluczowe aspekty dotyczące prowadzenia własnego biznesu. Po zakończeniu edukacji wielu absolwentów staje przed wyzwaniem - wiedzą, jak projektować, ale nie mają pojęcia, jak rozpocząć własną drogę w branży. Brak tej świadomości...
Polska pracownia Tremend z I Nagrodą w konkursie WAF 2023
Wnętrza Royal Tulip Warsaw Apartments zostały docenione na prestiżowym World Architecture Festival 2023 w Singapurze. Realizacja polskiej pracowni Tremend nie tylko znalazła się na konkursowej „krótkiej liście”, ale też pokonała pozostałe projekty z całego świata, zdobywając I Nagrodę w kategorii INSIDE –...
Rekordowa aktywność w branży eventowej
W tym roku firmy związane z szeroko rozumianym konsultingiem oraz organizacją wydarzeń przeżywają okres dynamicznego wzrostu. Dun & Bradstreet Poland na zlecenie ClickMeeting przeprowadziło analizę, z której wynika, że 40 proc. przedsiębiorstw związanych z eventami, wystawami oraz kongresami znajduje się w dobrej kondycji finansowej. Jednak pomimo polaryzującej sytuacji...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764