logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Trwa finał Świeć się z Energą

  PR 21.01.2022, przeczytano 384 razy
ilustracjastrzałka
Świąteczne iluminacje w Gdyni fot. Karol Stańczak

Już tylko cztery dni dzielą nas od zakończenia głosowania w finale 13. edycji ogólnopolskiego plebiscytu miast Świeć się z Energą. Spośród 266 miejscowości zgłoszonych do zabawy, z finałowej 16. wyłonione zostanie miasto o najpiękniejszych świetlnych dekoracjach. Rywalizacja o tytuł i charytatywne nagrody jest niezwykle zacięta. Na czele rankingu znajdują się Trzebiatów i Ostrów Wielkopolski. Wszystko jeszcze może jednak ulec zmianie - różnice nie są wielkie, a liderom po piętach depczą między innymi Bielsko-Biała, Brzesko, Radom i Gdynia.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/trwa-final-swiec-sie-z-energa,394463,artykul.html

W konkursie zainicjowanym przez Energę z Grupy ORLEN nagrodą dla zwycięskiego miasta jest sprzęt o łącznej wartości 50 tys. zł, w tym instalacja fotowoltaiczna. Zestaw dobrany będzie przez ekspertów spółki Energa Obrót i trafi do placówki typu dom dziecka. Wszystkie pozostałe urządzenia także zostaną przekazane z przeznaczeniem dla osób potrzebujących. Dlatego warto do końca wspierać swojego faworyta, by pomóc mu w walce o tytuł. W zabawie aktualnie rywalizuje już tylko 16 mistrzów wojewódzkich, wyłonionych spośród 266 miejscowości podczas regionalnego etapu plebiscytu. Wszyscy finaliści już wygrali, zdobywając na cele dobroczynne zestawy energooszczędnych urządzeń AGD o wartości 10 tys. zł oraz lampy UV-C, które udostępni Energa Oświetlenie.

Przed nami ostatnie kilka dni walki o nagrodę główną i miano miasta o najpiękniejszych świetlnych dekoracjach. Emocjonujący finał głosowania potrwa do 25 stycznia. Aktualnymi liderem jest Trzebiatów, który zdobył ponad 73 tys. głosów. Nieznacznie za nim plasują się Ostrów Wielkopolski, Bielsko-Biała i Brzesko. Ostatniego słowa nie powiedziały zapewne jeszcze Gdynia, Radom, Braniewo i pozostali kandydaci. Między liderami różnice nie są duże, więc w głosowaniu, tradycyjnie dla Świeć się z Energą, do ostatniej chwili będzie liczyć się każdy głos.

ilustracjastrzałka

Świąteczne iluminacje w Brzesku

Klasyfikacja Plebiscytu Miast (stan na 21.01.2022, w nawiasie nazwa województwa, które reprezentuje kandydat):

 • Trzebiatów (zachodniopomorskie)
 • Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)
 • Bielsko-Biała (śląskie)
 • Brzesko (małopolskie)
 • Lubartów (lubelskie)
 • Radom (mazowieckie)
 • Sędziszów Małopolski (podkarpackie)
 • Sępólno Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)
 • Braniewo (warmińsko-mazurskie)
 • Legnica (dolnośląskie)
 • Dąbrowa Białostocka (podlaskie)
 • Kluczbork (opolskie)
 • Wschowa (lubuskie)
 • Starachowice (świętokrzyskie)
 • Gdynia (pomorskie)
 • Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

Do tej pory tytuł Świetlnej Stolicy Polski zdobywały m.in. Bielsko-Biała, Rzeszów, Szczecin, Chełm i Zamość, a wartość charytatywnej pomocy przekazanej dzięki akcji Energi przekroczy w tym roku kwotę 1,4 mln zł. Kto zdobędzie tym razem najwięcej głosów, tytuł i dobroczynne nagrody? Przekonamy się już 25 stycznia.

ilustracjastrzałka

Świąteczne iluminacje w Ostrowie Wielkopolskim fot. Anna Kłopocka

Inicjatorem projektu Świeć się z Energą jest Energa z Grupy ORLEN. Organizatorem 13. edycji akcji jest Polska Press Grupa wraz z siecią dzienników regionalnych, tygodników lokalnych oraz serwisów naszemiasto.pl.

Źródło: Energa

www.energa.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

To kolejny rok, w którym na liście finalistów do prestiżowych europejskich nagród MIXX Awards znalazły się polskie kampanie! Gratulacje dla Fundacji K.I.D.S. Klubu Innowatorów Dziecięcych Szpitali, Publicis Worldwide Polska Adequate,Warki / Grupy Żywiec, Gameset, 2012 Agency Starcom, Frenzy, Narodowego Centrum Krwiodawstwa, Screen Network oraz ERBUD.
Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska i Szkoła Główna Handlowa zapraszają do udziału w jedenastej edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową z zakresu marketingu internetowego. Nagrodami w DIMAQ UNI są studia podyplomowe na SGH oraz udział w Akademii DIMAQ Professional i Basic.
Bank Millennium z nagrodą Kantar Polska za najbardziej efektywną komunikację marki 2021
Agencja badawcza Kantar Polska wyróżniła banki, które w 2021 roku zrealizowały najbardziej efektywną komunikację marketingową. Bank Millennium zajął 3. miejsce. Efektywność mierzono jako rozpoznawalność w odniesieniu do nakładów na komunikację.
Joanna Juchacz i Anna Kubas zwycięskim teamem w Young Creatives Cannes 2022
Znamy zwycięzców i wyróżnionych w tegorocznej edycji Young Creatives Cannes. Wśród nich znalazły się Joanna Juchacz i Anna Kubas z VMLY&R. Duet kreatywnych zwyciężył w kategorii DIGITAL.
RTB House, globalna firma dostarczająca nowoczesne technologie marketingowe dla największych marek i agencji na całym świecie, otrzymała statuetkę w kategorii „Najlepsza Technologia w Zakupie Programtycznym” (po stronie kupującego) międzynarodowej nagrody The Drum Digital Advertising Award. W finale pokonała firmy takie jak Sharethrough, Xandr, Cognitiv oraz...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764